Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 04:49:58 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar 6 cok dürüst savaşlar ayakta alkışlıyoruz..  (Okunma Sayısı 8235 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 16, 2010, 01:08:05 ÖS »

hile bile olsa süper 2 savaş , çok hoşuma gitti walla Grin
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 16, 2010, 02:35:40 ÖS »

Bu iki  savaş  antlaşmalı savaş  rüzgarı  6000   uzaklıkta vuruyorlar düşünün.. vurulduğu gün rüzgar  yaklaşık olarak 24 saat oyuna girmiyor..chenet  vurduğunda zaten haber veriyor  gel askerleri ve mallar topladım. Cünkü gecmişte rüzgar61  bunlara caktığı için  hak kalmasın diyor..  bu ganimetleri  görünce  gelde sende hile yapma diyor..askerler  savaşmış görenler için hile yoktur dersin ama  adam 6000 uzaklıkta gelip vuruyor  rüzgarın hergün ordusu dağınık ama vurulduğu  gün ne hikmetse  toplu duruyor askler….rüzgarda meydanda  50 m altın var  onuda oraya nasıl biriktirdiyse onuda gidin siz bulun  )))

http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/48/2010_9_19/48027345_48026598_1386853

http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/48/2010_9_18/48027514_48026598_1384684

sen bu iki savaşa anlaşmalı savaş mı demek istiyorsun, bu sizin ittifakınızdaki bir oyuncu ve sene başından beri, ayrıca savaşta hiç birşey yok adam ordusuna güvenip ana eyalette bırakmış ve bir operasyonda vurulmuş, ayrıca ittifak savaşından bile değiller o sıra, neresi anlaşmalı savaş bunun yuh yani sırf şu anda komutanlarda olan 2 oyuncuya leke atmak için çıkartma karşımıza böyle raporlar ayıp ayıp, varsa sizin yaptığınız gibi hileli anlaşmalı savaşlar çıkart karşımıza.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 16, 2010, 02:46:30 ÖS »

booom kimin ittifakında sizin doğrumu yener bunu madnee çevirdiyse yenerin suçumu adam ha bire vurdu vurdu asker kalmadı anlaşmalı savaşmı oluyor bu şimdi?  sokartesin vurduğu raporlara bakarsan maden olmuş oyuncular bunlar, premium oyuncularda terk edilmiş eyaletler diyince görebildiğin oyuncularda var  harf yazarak bulabileceğim yeni olmuş maden oyuncular da, yani ne bizim ittifakımızda oyunu bırakan bir arkdaşımız var nede ordu giderken son anda büyük bir kredi çekmiş bir oyuncu var karışımıza kayde değer şeyler çıkartın kendi raporlarınıza bakın öncelikle  deki ben hile yapmadım savunulacak birşeyiniz varmı önce onu bir söyle.
« Son Düzenleme: Kasım 01, 2013, 01:50:56 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 16, 2010, 06:39:52 ÖS »

Türk diyarlarına bakan admin arkadaşımızın ne kadar aciz kaldığını birkez daha ortaya koymuş olduk böylece...

Bluesin apaçık görünen ve oyuncular arasında ciddi şekilde haksız rekabet yaratan hilelere karşı tavrının cesur ve acımasız olmasını beklerim. Türk modların arasında ise bir kısım hilecilerin yakın arkadaşları var hatta hile yapanların içinde mod da olduğunu düşünüyorum.
BEN_MEN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 17, 2010, 01:17:12 ÖÖ »

erbay,yollamis oldugun raporlari ne maksatla yolladigini anlamis degilim.. *pardon* cünkü asker kirilarak alinmis ganimetleri,gösteriyor bu raporlar.. birde sen td6 da kimsin?? asil td6 da oynadigin nickinle yazarmisin,kim oldugunu bilelim...
erbay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ekim 17, 2010, 01:47:31 ÖS »

ben _men  diyar bitecek 1tane madalya almışın oda cakma olduğunu herkes bitiyor Grin ciftlik oyunu değil biraz ittifaktakilere  yardım et..tarhan bizde biliyor 2 harfi tıkladığında bonus cıkıyor  ama  sokartesin vurduğunda ben baktım bonus işarteti yoktu. gecin bu ayakları.adamlar eksi  100 m adamı ittifakta tutup bağış yapıyolar .sonra gelmiş haktan hukuktan bahsediyolar..ölmüş bitmiş adamdan bile medet bekliyorusnuz kullnıyorsunuz bağış yapıyorsunuz  kendinize  yarar sağlıyorsunuz ..bizde ittifaktan atıyoruz bırakmış adamın altını alıp bağış yapıyoruz.. sonucta aynı kapıya cıkıyor. bizim yaptığımız şerefsizlik oluyor. siz eksilerde  yüzen adamdan  bağış yaptırıyor şerefli oluyoruznuz  Grin Grin Grin        herkesin adelet alnayışı farklı oluyormuş demek..
BEN_MEN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ekim 17, 2010, 06:29:23 ÖS »

erbay kardes,kim oldugunu yazamiyorsun hala..??.. neden ki?? biraz cesaret.. Wink
52.alay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ekim 18, 2010, 09:41:05 ÖS »

kendi orjinal isimleri ile kayıt yapabilirlermi hiç ne kadar hileci oldukları belli değilmi yıkılan adamlarını bile hile diye yayınlamışlar Smiley)
BEN_MEN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ekim 19, 2010, 03:00:23 ÖÖ »

haklisin Dincerim,bu adam daha ben buyum..!!.. diyebilecek kadar bile özgüven yoksunu.. Grin neyse burda acik etmesinde baska diyarda baska nickle sütten cikmis ak kasik görünsün.. Grin Grin bilen biliyor,BEN_MEN yaklasik 3 yildir var.. Ottomans ta 5 yila yakindir bu oyunda.. ama TDiyarinda ilk oyunu bu.. int diyar 6 da,tanirlar  Ottomans i.. Cool
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ekim 20, 2010, 09:57:05 ÖS »

ya arkadaslar kimmiş bu dengesiz bırakın konussun bizden başka yorum yapanda yok zaten kendi kendimize konusuyoruz salakça bişey açmıs sokartes ve cehennetin raporuna da hile diyoya koptum Grin Grin ne kadar acizsiniz ya evet anlasmalı savas cehennetle sokartes anlasmıslar bu bu zamanda on olmaz demişler ve ordularını organize bi şekilde yollamıslar biz buna operasyon diyoruz Grin  aksam aksam iyi güldüm yeni okumustum bunu Grin

GALATASARAY  ...
erbay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ekim 23, 2010, 10:57:51 ÖS »

beni bilen biliyor tanıtmama gerek yok  ..silici  ban yemişsin halen hile yapanlar diye konuşman  cok garip  .. 52 alay  sen darma duman etmişler  sıfıra gömülmüşsün otur oturduğun yerde..başka isim altında  isim falan actığım yok  benim ismim bu  erbay  oyunda nickle oynanır isimle oynanmaz..
erbay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ekim 23, 2010, 11:03:11 ÖS »

ottomansmısın ne haltsın görende seni oyun bilen sanır ciftlik  oyunu değil bu savaş oyunu bu askeri puanına bak puanına bak  birde madalyana  bir tane madalya almışsın oda cakma madalya  Smiley)) Grin Grin   diyarın sonuna kadar  kendi kafasına göre 3 tane daha adam bulmuş  lider yapmış kendisi araştımacı olmuş  diyara başından sonuna kadar daha  bir kişi indiremedin  8 gün kaldı belki o askerleri  başka diyara gecirirsin. sırf  puanı gitmesin diye tatile almış  oyunu  bırakmış  tamam tamam diyarı birinci bitirdin Grin Grin Grin Grin    bari birini yıkta  diyelim  oyun biliyor.. bak  bluwear  banlanmış yiyorsa kamisz tek başına  indir yemiyorsa susta adam  sanalım seni
erbay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 23, 2010, 11:07:18 ÖS »

silici  git rüzgar61 sor bakalım  sokartes  ve chenetin savaşı hilemi değilmi  sana söylesin ben onun ağzında duydum ...özellikle chenete sor  erkekse desin ben vurdum  vallahi imperia online oyunu oynamma daha bizimde bildiklerimiz  var boşa konuşmayız  ...
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ekim 25, 2010, 12:48:08 ÖÖ »

güzel savaşlar tebrikler *ok*

sward
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ekim 25, 2010, 01:08:05 ÖS »

Benim anlamadığım koskoca diyarda sadece bluewar mı hile yapıyor modlar biraz eşit olun burda herkez emek harcıyor emeğe saygı...Komutanlar ve ayak işlerine bakan Türkvatanını da bi adam akıllı inceleyin...
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!