Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 07:48:20 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: vergi  (Okunma Sayısı 1441 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
devrimci_28
Ziyaretçi
« : Ekim 15, 2010, 02:49:55 ÖS »

vergileri degıştırdıgımız zaman guncellemeler ortalama 7 saatte bır yapılıyor 109 a dustu hala bı artış gostermıyor 4 saat daha warmış... bu sureler cok yuksek ve gereksız ya anında guncellensın yada 10 dk felan olsun ne gerek war boyle bır uygulamaya anlıyamadım mantıklı bır acıklaması olan warmı ? Huh?
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 15, 2010, 09:43:51 ÖS »

7 değil her 24 saat için güncellemeler yapılıyor...

Şuan vergi ''düşük'' te ise onu ''yüksek'' e çıkardıgın zaman saat 21:00 da düşükten yükseğe çıkar....

ve 21.00 dan itibaren 24 saatte değiştirilemez...

Gel gelelim nedenini bende anlamadım.. altına ihtiyac olur dayarım çok yükseğe , basınca düşürürm en düşüye Grin
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 15, 2010, 10:23:06 ÖS »

7 değil her 24 saat için güncellemeler yapılıyor...

Şuan vergi ''düşük'' te ise onu ''yüksek'' e çıkardıgın zaman saat 21:00 da düşükten yükseğe çıkar....

ve 21.00 dan itibaren 24 saatte değiştirilemez...

Gel gelelim nedenini bende anlamadım.. altına ihtiyac olur dayarım çok yükseğe , basınca düşürürm en düşüye Grin
24 saat oldugunu 50 dk felan onceydı heralde o zaman fark ettım bı kere sıfırlandı 24 de basladı Smiley ama cok gereksız... vergının yanı sıra bır tanede serbest ekonomı koysalar bısı demıyecemde tek altın gelırımız vergı... hangı memlekettır bu altın madenı yok ? hangı memlekette cıkartılmıyor bu altın aman allahım yoksa burası turkıyemı Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 17, 2010, 09:43:22 ÖS »

verginin 24 saatte bir değiştirilebilmesinin tek açıklaması senden göçecek olan nufustur . eğer hemen değişseydi altınını yapar sonra tekrardan eski haline çekerdin bu durumda nufus göçün çok az olurdu ve etkilenmezdin Smiley sanırım nufus göçünün manalı olması için 24 saatte bir yapılmış. Nufus göçü olayı kalkarsa ancak o zaman olur sizin dediğiniz ani değiştirebilme opsiyonu :9 fakat o zamanda vergilendirme üzerinden yapılmaya çalışan siztem fos olur Smiley
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 18, 2010, 07:31:16 ÖÖ »

verginin 24 saatte bir değiştirilebilmesinin tek açıklaması senden göçecek olan nufustur . eğer hemen değişseydi altınını yapar sonra tekrardan eski haline çekerdin bu durumda nufus göçün çok az olurdu ve etkilenmezdin Smiley sanırım nufus göçünün manalı olması için 24 saatte bir yapılmış. Nufus göçü olayı kalkarsa ancak o zaman olur sizin dediğiniz ani değiştirebilme opsiyonu :9 fakat o zamanda vergilendirme üzerinden yapılmaya çalışan siztem fos olur Smiley
bır yerde yazmıştım ama tekrar yazayım... ben vergıyı ıstedıgım zaman degıstıreyım ıster 600 altın yapayım ıster 1000 altın ve anında guncellesınsın oduna ıscı vermek için ama nufus verecegı zamanda o 24 saat ıcerısındekı vergı oranlarının ortalamasını bulup oyle nufus versın gıdeceksede oyle gıtsın...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!