Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 05:34:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: IO II: Fetih çağı  (Okunma Sayısı 6167 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 13, 2010, 05:04:03 ÖS »

bu bölümün ilk mesajını yazmanın gururu içerisindeyim  Grin

"IO II: Fetih çağı " bu ne oluyor? Mod arkadaşlarımız yada blues bilgilendirme yapabilirmi?

blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 13, 2010, 05:05:00 ÖS »

IO v5

.... yakında  Wink

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2010, 05:05:47 ÖS »

Dört gözle bekliyorum.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 13, 2010, 05:06:30 ÖS »

IO v5

.... yakında  Wink
hızlı cevabın için teşekkür ederim..
Dört gözle bekliyorum.
Aynen bende çok merak ediyorum..

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 13, 2010, 05:08:12 ÖS »

Tabi ki yeni şeyler çıkarmak çok güzel oluyor ama Imperia Games patronlarının öncelikli olarak var olan fakat gerekli ilgiyi göremeyen oyunlarıyla(GI gibi) ilgilenmeleri gerekir. Smiley
ATLASIM
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2010, 06:19:53 ÖS »

Merakla bekliyorum. Heyecanlandım şimdiden   Grin
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 13, 2010, 06:23:01 ÖS »

yeni chatı 5 aya yakın suredır cıkarıyorlar v.5 ıde cıkarırlar kuşkulanmayın....
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 13, 2010, 06:29:23 ÖS »

çok yakında az sonra çıkacak Smiley

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 13, 2010, 06:44:38 ÖS »

çok yakında az sonra çıkacak Smiley
yokya hangi diyarlar v.5 olacak yoksa v.5 e ozel dıyarlarmı acılacak *hahaha* *hahaha* ozel dıyarlarda turk dıyarı varmı yoksa ınternasıonal mı kapışıcaz *hahaha* *hahaha* *hahaha*
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ekim 13, 2010, 07:44:54 ÖS »

V5 diyarların özelliklerini kabaca okumuştum. Tamamen Global Wars'tan alıntı yapmışlar. İttifağa özel ortak ittifak kalesi olacakmış, herkes ordu koyacakmış, ittifak binaları olacakmış. Oyunu kazanmak için bütün ittifak kalelerini ele geçirmek lazımmış. GW'de de bütün ittifak üslerini ele geçirmek gerekiyordu ama kimse oyunu bitiremeyince kosmodrom çıkardılar ve kosmodromu ilk tamamlayan ittifak galip geliyor. V5 ile GW'nin sanırım tek farkı, GW bugünü(tank, top, helikopter, füze vs.), IO ise tarihi anlatıyor. V5'te de kosmodrom türünden birşey olucak mı?
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ekim 13, 2010, 07:49:13 ÖS »

V5 diyarların özelliklerini kabaca okumuştum. Tamamen Global Wars'tan alıntı yapmışlar. İttifağa özel ortak ittifak kalesi olacakmış, herkes ordu koyacakmış, ittifak binaları olacakmış. Oyunu kazanmak için bütün ittifak kalelerini ele geçirmek lazımmış. GW'de de bütün ittifak üslerini ele geçirmek gerekiyordu ama kimse oyunu bitiremeyince kosmodrom çıkardılar ve kosmodromu ilk tamamlayan ittifak galip geliyor. V5 ile GW'nin sanırım tek farkı, GW bugünü(tank, top, helikopter, füze vs.), IO ise tarihi anlatıyor. V5'te de kosmodrom türünden birşey olucak mı?
bunu da bıtıremezlerse olur kosmodrom...
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ekim 13, 2010, 08:00:35 ÖS »

Test diyarından gördüklerime dayanarak çok keyifli olduğunu söyleyebilirim.GW oynamadım ama birbirlerinden tamamen farklı olduğunu biliyorum.Fetih Çağı bizim forumumuzda ki fikirlerde dahil olmak üzere tüm forumlardan alınan fikirlerin değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkan bir versiyon.İttifak olmak bu versiyonda çok daha anlamlı.Ayrıca diyarın son 4 ayında tüm diyarın hakimiyeti adına mücadele eden güçlü ittifaklar olacak..Gördüğüm İO versiyonları içinde en iyisinin bu versiyon olacağını düşünüyorum.Hep birlikte görücez *pardon*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ekim 13, 2010, 08:06:40 ÖS »

Test diyarından gördüklerime dayanarak çok keyifli olduğunu söyleyebilirim.GW oynamadım ama birbirlerinden tamamen farklı olduğunu biliyorum.Fetih Çağı bizim forumumuzda ki fikirlerde dahil olmak üzere tüm forumlardan alınan fikirlerin değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkan bir versiyon.İttifak olmak bu versiyonda çok daha anlamlı.Ayrıca diyarın son 4 ayında tüm diyarın hakimiyeti adına mücadele eden güçlü ittifaklar olacak..Gördüğüm İO versiyonları içinde en iyisinin bu versiyon olacağını düşünüyorum.Hep birlikte görücez *pardon*

Ufak farklılıklar olabilir ama senaryo yine aynı. GW diyarlarında da diyar açıldıktan 6 ay sonra kosmodrom oluyor ve ilk tamamlayan ittifak galip sayılıyor. Yani ittifaksız oynamanın GW'de de V5'te de bir anlamı kalmıyor.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ekim 13, 2010, 08:14:32 ÖS »

Bende merakla bekliyorum...

Hatta açılan ilk uluslararası v5 diyarına tüm forum ahalisi olarak ve tr diyarlardan tanıdıgımız herkesi toplayıp başlamayı teklif ediyorum...

Eğer çogunluk saglanırsa seve seve bende oynarım
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ekim 13, 2010, 08:39:13 ÖS »

evet kesinlikle yeni v5te oynayalım.ben tek siz hepiniz Grin neyse şaka bi yana yapılan tanıtım zaten güzel bir versiyon olacağının sinyallerini veriyordu.kesin tarih belirlenince oturup daha kapsamlı konuşuruz Smiley

Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!