Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 06:17:36 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ittifak yetkilileri  (Okunma Sayısı 2083 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 12, 2010, 01:37:41 ÖS »

Selam aleykum ben bir oneride bulunmak istiyorum. Bence ittifak lideri ve lider vekiline bi kac yetki verilse oyun daha guzel olur. Mesela lider ve lider vekiline soyle yetkiler verile bilir: - ittifakdaki diger uyelerin, o cumladan orgenerallerinhazinedarin diplomatin ve baska vazifeli sahslarin agzini kapatmak ve diger uyelere mesaj gondermesini bi kac zamana kadar engellemek. (tabii ki, bunlar hepsi ancak ittifak dahilinde ola bilir). Gerci bazi uyelerin gzini baglamaq gerek ama bunu yapmak lazim...
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ekim 12, 2010, 04:42:46 ÖS »

kendini bilmezin biri lider veya vekil olur senin ağzının sonsuza kadar kapatırsa bu görüşü hala savunuyo olabilir misin?
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 12, 2010, 09:25:11 ÖS »

Selam aleykum ben bir oneride bulunmak istiyorum. Bence ittifak lideri ve lider vekiline bi kac yetki verilse oyun daha guzel olur. Mesela lider ve lider vekiline soyle yetkiler verile bilir: - ittifakdaki diger uyelerin, o cumladan orgenerallerinhazinedarin diplomatin ve baska vazifeli sahslarin agzini kapatmak ve diger uyelere mesaj gondermesini bi kac zamana kadar engellemek. (tabii ki, bunlar hepsi ancak ittifak dahilinde ola bilir). Gerci bazi uyelerin gzini baglamaq gerek ama bunu yapmak lazim...

sıkıntı varsa adamın konuşma tarzında lider veya vekilsen at gitsin ne tutuyorsun ittifağında Smiley Seninkide io yönetiminin küfüre karşı uyguladığı (uygulayamadığı) saçma cezaya benziyor Smiley
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 12, 2010, 09:46:39 ÖS »

kendini bilmezin biri lider veya vekil olur senin ağzının sonsuza kadar kapatırsa bu görüşü hala savunuyo olabilir misin?
arkadaş lıder galıba canı sıkıldıkca bırılerının agzını kapıcak Smiley
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 12, 2010, 09:55:35 ÖS »

küfredersem zaten ceza var.onun dışında biri ağzımı kapatırsa ortalık karışır.huzursuzluk yaratırım.

carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2010, 07:04:35 ÖÖ »

arkadaş lıder galıba canı sıkıldıkca bırılerının agzını kapıcak Smiley

10-12 yaşında çocuklar da oynuyo bu oyunu illa kendini bilmez olmasına da gerek yok.. çocuk birinden saldırı alır kmse yardım edemiyodur hop ağznı kapatır ceza vermek için.. olmucak şeyler değil bunlar...
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 13, 2010, 11:10:10 ÖÖ »

O zaman vakit koyulsun ve muayyan bi zamana kadar boyle ola bilir.
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 13, 2010, 03:45:28 ÖS »

O zaman vakit koyulsun ve muayyan bi zamana kadar boyle ola bilir.

senin dediğin bu şeye ne gerek var hiç anlamadım açıkçası. herhang bi hakaret küfür vs. vs. durumunda zaten rapor edersen adamın ağzı bantlanır lider veya vekile böyle bi görev verirsen o iş çığırından çıkar...
swwet
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Kasım 29, 2010, 10:14:09 ÖÖ »

bence ittifaklar soyle olmalı her ittifaka ittifaka katıl butonu konmalı ve ittifakı kuran kisi isderse ittifakı kurucu onaylı ittifak sistemide olmalı  ve yuksek rutbeli herkesin nick yanında askeri rutbe var neden albaylarda tegmenlerde nick yanında rutbe yok ben eski bir oyun yonetıcısim bilen bilir ordadogu savaslarını bızde ıttıfaka resım koyma ıttıfaka katıl butonu ıttıfak lideri onaylı secenekler vardı bence boyle secenekler de olmalı ben sahsen imperia cok sevdim ama degisiklik sart http://[tt][font=Verdana][color=red][/color][/font][/tt]
swwet
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Aralık 01, 2010, 08:11:23 ÖS »

dogrumu arkadaslaR yanıt yok herhalde
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!