Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 04:12:16 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: blues ve sertanı kınıyoruzzzzzzzzzzz  (Okunma Sayısı 6431 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
.swat.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 08, 2010, 06:23:31 ÖS »

arkadaş  bu oyunu 5 sene oynadım bu seneki kadar kötü bir yönetim görmedim ... türk diyar 5 te hakanpars adlı oyuncu kapatıldı  banlandı daha sonra tekrar açıldı ... türk diyar 5 te yine dumans adlı oyuncu kapatıldı  banlandı hesap ama tekrar açıldı ... yine aynı diyarda big_leek adlı oyuncu kapatıldı tekrar yine açıldı ... süstelik bunlar multi hesaptan dolayı kapatıldı ve diğer hesapları ceza bile almadı .... şimdi söyleyin bana neden Huh?? yada durun ben söyleyim  premium oyun oynadıklarından olmasın .... 50 ye yakın mesaj attım çoğuna cevap gelmedi gelen cevap da yanlışlık olmuş şeklinde ...adama hadi ordannnn çocuk mu kandırıyosunuz derler ... açıkcası paranız varsa sorun yok demektir ... isterseniz 500 hesabınız olsun . kapatsada en fazla 3 gün sonra açarlar ...
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2010, 06:25:14 ÖS »

sertan abinin ban açma kapama ve her türlü onarım işiyle alakası yoktur. Bilginize  Wink  Grin Grin
.swat.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2010, 06:27:05 ÖS »

sertan abinin ban açma kapama ve her türlü onarım işiyle alakası yoktur. Bilginize  Wink  Grin Grin

tamam da bana hakanpars adlı oyuncu için : ben o oyunu açtıracam yazdı ... yetkişsi yok ama yapabiliyor demekki ........
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2010, 06:31:02 ÖS »

vardır önemli bir açıklaması yalnız 75 tane konu açmana gerek yok. Böyle olunca haklı da olsan haksız muamelesi görürsün  Wink Açıklama yapmalarını bekle bu sayfaya diğerlerini sil
istiklal.
d9 iSTiKLAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2010, 06:34:34 ÖS »

şimdi benim ağzımı açıp gözümü saydırmam lazım ama sabır ya sabır Grin

.swat.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2010, 06:36:02 ÖS »

peki benim bu konuda daha önce de konu açtığımı ve kapattıklarını bişliyomusun yine açıklama yok ... eleştirilmeyi pek sevmiyorlar açıkcası ...  hayırdır kardeş nereye kadar açmayacaz bu agzımızı  ki ....
.a.s.d.
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2010, 06:38:10 ÖS »

peki benim bu konuda daha önce de konu açtığımı ve kapattıklarını bişliyomusun yine açıklama yok ... eleştirilmeyi pek sevmiyorlar açıkcası ...  hayırdır kardeş nereye kadar açmayacaz bu agzımızı  ki ....
kardeş bunlar böyle birazdan kapatırlar konuyu inan aynı olayı ben de gördüm diyar 5 te oynuyorum .... yapılan bu ayıba dur demek lazım ... herkes işini adam gibi yapsın ya kapatmasın  kapayıyosa da açmasın ... bende açarım yakında ... nasıl olsa kapatmazlar ..
.swat.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 08, 2010, 06:39:42 ÖS »

kardeş bunlar böyle birazdan kapatırlar konuyu inan aynı olayı ben de gördüm diyar 5 te oynuyorum .... yapılan bu ayıba dur demek lazım ... herkes işini adam gibi yapsın ya kapatmasın  kapayıyosa da açmasın ... bende açarım yakında ... nasıl olsa kapatmazlar ..
aga agzına sağlık kimsenin sesi çıkmyom delirecem ya ...
istiklal.
d9 iSTiKLAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ekim 08, 2010, 06:42:40 ÖS »

bu haksızlar gundeme geldikçe sinirleniyorum sonra asabım bozuluyo gözüm dönuyo kendimi tutamıyom .. ondan sonra İP ban Grin

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ekim 08, 2010, 06:44:01 ÖS »

arkadaş  bu oyunu 5 sene oynadım bu seneki kadar kötü bir yönetim görmedim ... türk diyar 5 te hakanpars adlı oyuncu kapatıldı  banlandı daha sonra tekrar açıldı ... türk diyar 5 te yine dumans adlı oyuncu kapatıldı  banlandı hesap ama tekrar açıldı ... yine aynı diyarda big_leek adlı oyuncu kapatıldı tekrar yine açıldı ... süstelik bunlar multi hesaptan dolayı kapatıldı ve diğer hesapları ceza bile almadı .... şimdi söyleyin bana neden Huh?? yada durun ben söyleyim  premium oyun oynadıklarından olmasın .... 50 ye yakın mesaj attım çoğuna cevap gelmedi gelen cevap da yanlışlık olmuş şeklinde ...adama hadi ordannnn çocuk mu kandırıyosunuz derler ... açıkcası paranız varsa sorun yok demektir ... isterseniz 500 hesabınız olsun . kapatsada en fazla 3 gün sonra açarlar ...
kardeş d5te bende oynuyorum tanırsın belki beni (_yozgatlı)..senin yazdığın konu ile alakalı sadece şu yorumu yapabilirim çünkü benimde başıma geldi ..geçen sene d9da oldu bu olay evde tek bilgisayar var ben ve 2 oğlumda bu oyunu oynuyoruz üçümüzünde ayrı hesabı var fakat küçük oğlum nick farklı şifre aynı yapmışız..şifre aynı olan tüm hesaplar aynı ip,adresindeyse oyundan uzaklaştırılır..benim puanım yüksekti oğlumun puanı düşüktü onu oyundan uzaklaştırdılar..sonra durumu izah edince şifreyi değiştirdik ve oyun açıldı belki o kişilerinde böyle bir durumu olabilir..not=belki diyorum kimseyide savunmuyorum sadece başıma geleni paylaştım...

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ekim 08, 2010, 06:44:56 ÖS »

Öncelikle forumda yetkili kimse yok şu an. Ayrıca uluslarası diyarlara bakan krumdan çektiğimizi kimse bilemez. Adminlere laf etmenize birşey demedim  Grin . Sertan abinin direkt alakası olmayacağını bildirdim sadece  Grin
istiklal.
d9 iSTiKLAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ekim 08, 2010, 06:46:49 ÖS »

ankaralı kardeş   8 ay once ip çakışması oldu diye  geçen diyar diyar9 da 3 milyonluk 2 hesap banlandı .. korumasın kimse bana bu adminleri ..

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ekim 08, 2010, 06:49:42 ÖS »

kimseyi savunmuyorum ve kimseyede diyet borcum yok ALLAHA ŞÜKÜR..sadece olan bir olayı paylaştım.

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
istiklal.
d9 iSTiKLAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ekim 08, 2010, 06:53:41 ÖS »

blues maaşını kimden alıyor bulgardan ... daha fazla bişi yazmaya gerek yok ...

istiklal.
d9 iSTiKLAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ekim 08, 2010, 07:06:02 ÖS »

bu arada blues zaten bir bulgar ... Grin

Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!