Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 04:10:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: forum yöneticilerinin ihaneti  (Okunma Sayısı 8155 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 08, 2010, 04:52:56 ÖS »

Sizin şikayetinizi hatırlamıyorum ve neden ceza aldığınızı cevaplayamıyorum. Dediğim gibi forum, şikayetlerin konuşulduğu yer değil.

Forumu siz kullandığınız gibi bende kullanıyorum ve mesaj alımımı engelleme hakkım var. Şikayetlerinizi ayrıca ya blues@imperiaonline.org ya da support_tr@imperialsupport.org adresine yollama fırsatınız var zaten.

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
_KeNaN_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 08, 2010, 04:53:57 ÖS »

Kimseyi küçültmek gibi bi amacım yok.O konuda herkesin içi ferah olsun.Hadi ben herşeyi geçtim şunu merak ediyorum.Adamı şikayet ediyorum ve benim hesabım banlanıyor.Bunun açıklaması ne?Huh???O zaman bn de IP değiştiricisi kullanayım oyunun içine hep beraber edelim...
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #17 : Ekim 08, 2010, 05:06:55 ÖS »

Kimseyi küçültmek gibi bi amacım yok.O konuda herkesin içi ferah olsun.Hadi ben herşeyi geçtim şunu merak ediyorum.Adamı şikayet ediyorum ve benim hesabım banlanıyor.Bunun açıklaması ne?Huh???O zaman bn de IP değiştiricisi kullanayım oyunun içine hep beraber edelim...
bu soruya admin veya mod  cvp verebilir ancak  Huh?

_KeNaN_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 08, 2010, 05:08:19 ÖS »

bu soruya admin veya mod  cvp verebilir ancak  Huh?

Ben de onu soruyorum işte....Neden?Huh???
casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 08, 2010, 09:44:42 ÖS »

blues demişki ip değiştirici kullanıyorlar bu kanıtlanamaz az önce ben denemek için ip değiştirici kurdum ve bayrağım amerikalı oldu ve bana oyunun kendi hatasından dolayı ip çakışması var dediği bir madene gitmek istedim. sözde ip değişti ve amerika üzerinden bağlandım sistem bana aynen şunu dedi saldırmakta olan kişi ile ip çakışması vardır itiraz falan filan peki bu nasıl oluyor ip değiştiği halde aynı çakışma biz sizden atla deve istemiyoruz sadece şunu demek istiyoruz şikayet etmek için ille elimizde delil mi olması lazım mesela bir saldırı aldım diyelim 2 dak sonra başka biri başka bir ittifaktan nedensiz sebepsiz size yağmaya geliyor hiç alakanızın olmadığı biri siz ne düşünürsünüz savaştığınız düşman tarafından yönlendirilen bir oyun elbette yapılacak şey şikayet etmek diyeceğiz ki bu iki oyunu incelermisiniz.. foruma yazdığınız şikayet kurallarına göre böyle bir şikayet incelenmiyor neden delil yok bunu anlamamakta israrlı yönetim çünkü meşgul olmak istemiyor aynı olsa ne olur olmasa ne olur onlar için çünkü kural öyle incelenmez her şey bu kadar basit değilmi onlar için delil getir inceleyelim kardeşim bana ne paralı oyna sende işine gelirse oynar işine gelmezse oynamazsın alın aslında bize söylenmek istenen bu ama söyleyemeden saçma yazılarla atlatma kıvırma yöntemleri
_KeNaN_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ekim 09, 2010, 01:12:27 ÖÖ »

Ağzına sağlık güzel söylemişsin...Ben hala alamadığım şu sorunun cevabını istiyorum.Ben adamı şikayet ediyorum ve ben banlanıyorum neden???
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #21 : Ekim 09, 2010, 09:40:08 ÖÖ »

Ağzına sağlık güzel söylemişsin...Ben hala alamadığım şu sorunun cevabını istiyorum.Ben adamı şikayet ediyorum ve ben banlanıyorum neden???
walla admin p.tesi gelio modları desen bi arweni görüom arada bide sertanı görüom ama sertan pek cvp wermio  Grin bana kalırsa bu gidişle sen p.tesiyi beklersin  Smiley

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ekim 09, 2010, 01:40:54 ÖS »

walla admin p.tesi gelio modları desen bi arweni görüom arada bide sertanı görüom ama sertan pek cvp wermio  Grin bana kalırsa bu gidişle sen p.tesiyi beklersin  Smiley

sertan abi online olduğu sürede kesinlikle cevap verir...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #23 : Ekim 09, 2010, 01:42:56 ÖS »

arakdaslar bu anketin şimdilik pek uygulanması düşünülmüo en azından şimdilik böyle bir şey yok haberiniz olsun  Smiley
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2010, 01:48:35 ÖS Gönderen: Gio » Kayıtlı

casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Ekim 13, 2010, 06:29:15 ÖS »

2) Bir oyuncuyu şikayet ederken, kendi nickinizide ( oyundaki adınızı ) belirtmelisiniz..İlk madde de belirtilen email adresine hile rapor ederken / şikayet ederken, hesabınızı açarken kullandığınız email(msn) adresinizden mesaj göndermelisiniz..İsimsiz şikayetler ( madde 2'deki kriterlere uymayan şikayetler ) dikkate alınmayacaktır.kurala bakın arkadaşlar benimde forumdakilere bir sorum olacak pekiii açılan oyun maden olmuşsa ve oyunu bırakmak zorunda kalan başka bir arkadaşınızın oyununu devralmışsanız şikayeti nasıl oyunu açan kişinin mail adresi ile şikayet edeceksiniz bu diyarların hepsi bu şekilde oynanmıyormu işi olan iyi hesap sahibi gider kötü oyundaki oraya geçer kötü oyun maden olur öyle değilmi bu şartlar altında şikayet nasıl edeceğiz kuralı koyarlarken bunu göz önüne alıyormusunuz .. bugün modların yada imperia yöneticilerinin oynadığı bu oyunda durumun böyle olduğunu herkes biliyor peki neden halen bu kurallar dayatma gibi duruyor
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ekim 15, 2010, 12:37:43 ÖÖ »

blues demişki ip değiştirici kullanıyorlar bu kanıtlanamaz az önce ben denemek için ip değiştirici kurdum ve bayrağım amerikalı oldu ve bana oyunun kendi hatasından dolayı ip çakışması var dediği bir madene gitmek istedim. sözde ip değişti ve amerika üzerinden bağlandım sistem bana aynen şunu dedi saldırmakta olan kişi ile ip çakışması vardır itiraz falan filan peki bu nasıl oluyor ip değiştiği halde aynı çakışma biz sizden atla deve istemiyoruz sadece şunu demek istiyoruz şikayet etmek için ille elimizde delil mi olması lazım mesela bir saldırı aldım diyelim 2 dak sonra başka biri başka bir ittifaktan nedensiz sebepsiz size yağmaya geliyor hiç alakanızın olmadığı biri siz ne düşünürsünüz savaştığınız düşman tarafından yönlendirilen bir oyun elbette yapılacak şey şikayet etmek diyeceğiz ki bu iki oyunu incelermisiniz.. foruma yazdığınız şikayet kurallarına göre böyle bir şikayet incelenmiyor neden delil yok bunu anlamamakta israrlı yönetim çünkü meşgul olmak istemiyor aynı olsa ne olur olmasa ne olur onlar için çünkü kural öyle incelenmez her şey bu kadar basit değilmi onlar için delil getir inceleyelim kardeşim bana ne paralı oyna sende işine gelirse oynar işine gelmezse oynamazsın alın aslında bize söylenmek istenen bu ama söyleyemeden saçma yazılarla atlatma kıvırma yöntemleri

ben blues in d,rek olarak   ''işine gelirse oynar işine gelmezse oynamazsın '' yazısını hatırlıorum

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
_KeNaN_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ekim 15, 2010, 02:41:58 ÖS »

ben blues in d,rek olarak   ''işine gelirse oynar işine gelmezse oynamazsın '' yazısını hatırlıorum

Ben de bluesin beni banladığını hatırlıyorum.Hem de insanının bi tarafıyla güleceği bi durumla.Multi oynayan hesabı şikayet ediyorum ve adam beni banlıyor...
attacker
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Ekim 17, 2010, 04:48:34 ÖÖ »

Herşeyin sebebi var, biliyorsunuzdur.

Ayrıca..IP değiştiricisi kullanıyorlar diye iddia ediyorsunuz. Bu kanatlanamaz. Niye? Çünkü bilgisayara yüklenir.Biz insanların bilgisayarlarına girip bir program kullandıklarını bulamıyoruz.

merhaba blues ateş olmayan yerden duman çıkmaz son günlerde herkes tarafından hararetli bir şekilde dile getirildiği gibi bir şekilde IP numarası değiştirilerek oyunda hile yapılıyor bu iki iki dört eder derecesinde kesin bir şey bakın gözümüzün önünde multi hesap kullananlar var bunları şikayet ettiğimizde hep temiz yanıtını alıyoruz bizimle konuşmalarında bunu itiraf eden kişilere bile bir şekilde temiz deniliyor ... sonuç şu oyuncuları hile yeteneği oyunun hile tarayıcı programlarını yenmeyi başardı hile yapılıyor ama sistem tespit edemiyor, benim amacım bir çözüm bulmak önerim de şu çakışmaları tespit etmek için IP adreslerini kullanıyorsunuz ve bu değiştirilebiliyor oysa bir de IMEI numarası var bu internete girerken kullandığımız pc yada mobil telefonlara ait sabit numaralar aklıma geldi ve soruyorum hileleri tespit etmek için bu yolu kullanamazmısız , bu şekilde oyun gerçekten hilebazların elinde oyuncak oldu
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!