Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 06:00:10 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: yorum yok... !  (Okunma Sayısı 4897 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bulgarıstan
Ziyaretçi
« : Eylül 29, 2010, 08:06:57 ÖS »

BÜYÜK orta doğu projesi...
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1464029114625&ref=mf

NOT: fazla siyasete girmeyelim bılınclendırme adına koydum konumuz kılıtlenmesın veyat silinmesin...
« Son Düzenleme: Eylül 29, 2010, 08:48:13 ÖS Gönderen: bulgarıstan » Kayıtlı
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Eylül 29, 2010, 08:28:28 ÖS »

http://www.facebook.com/video/video.php?v=425490648094
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 29, 2010, 08:43:13 ÖS »

BOP projesinin amacının ne olduğu çok açık ve hepimiz gayet iyi biliyoruz aslında.ama yanıbaşımızda dindaşlarımızın kanını emenlerin aynı ağızlarından BOP kelimesinin eksik olmadığını gördüğümüz halde eş başkan olmakla övünen başbakanı sadece izliyoruz hatta büyük bir kısmımız destekliyor bile. davosta naralar atan adam neden hiçbir yaptırım uygulayamıyor hatta yardım etmeye çalışan vatandaşını bile koruyamıyor bunu kimse sormuyor.artık olanlara benim kafam basmıyor gerçekten.herkes kör mü yoksa kimsede vicdan kalmadı mı bilemiyorum.savaşın ne olduğunu en iyi bilen milletiz ve BOP projesi altında insanlara yapılanlar gündüz gibi ortada.hangi fikriyatla hala destek veriyorsunuz.yan sokakta çocukların kafasının koparılmasına yardım eden adamdan kendi mahallesinin çocuklarının saçını okşamasını nasıl bekliyorsunuz?merhamet yoksunu insanlara gün gelip merhamet dileyebileceğimiz mevkileri emanet ederek kendi kuyumuzu kazıyoruz.
« Son Düzenleme: Eylül 29, 2010, 08:46:59 ÖS Gönderen: imperialis » Kayıtlı

c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Eylül 29, 2010, 10:13:18 ÖS »

yorum yok.

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 29, 2010, 10:21:19 ÖS »

başlık güzel...BOP konusunda kitap bile yazarım..ama başlık güzel Smiley not=çünkü bura yeri değil *rose*

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 29, 2010, 11:11:46 ÖS »

temeller atıldı bina dikildi artık ÇOK GEÇ Wink

OK?

O YUZDEEEEEEENNNNNN....

EDİT
« Son Düzenleme: Eylül 30, 2010, 08:36:47 ÖÖ Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 30, 2010, 07:27:31 ÖÖ »

temeller atıldı bina dikildi artık ÇOK GEÇ Wink

OK?

O YUZDEEEEEEENNNNNN....

EDİT
nefes alıyorsak umut vardır demektir...
« Son Düzenleme: Eylül 30, 2010, 08:37:02 ÖÖ Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Eylül 30, 2010, 05:02:39 ÖS »

nefes alıyorsak umut vardır demektir...

nefes alıyorsak direnebiliriz demektir...
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Eylül 30, 2010, 05:15:59 ÖS »

nefes alıyorsak direnebiliriz demektir...
ben boyle duydum  Cry *crazy* ıyı bundan sonra dogrusunu kullanırım dogrusunu soyledıgın ıcın sagol ;D
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Eylül 30, 2010, 05:37:38 ÖS »

ben boyle duydum  Cry *crazy* ıyı bundan sonra dogrusunu kullanırım dogrusunu soyledıgın ıcın sagol ;D
Yok dostum senin duyduğun doğru zaten de benim hissettiğim bu. Umut olsa da olmasa da yapman gerekeni yapacaksın diye düşünüyorum Smiley
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ekim 01, 2010, 01:24:03 ÖS »

düşmanı dışarda aramakla ve hep savaş olursa önde giderim demekle bu iş olmuyor böyle söyleyenleride boş beleş adam olarak görüyorum tabi bu benim şahsi fikrim
beni savaşın dibine kadar götürenlere ben bir şey demiyorsam diyemiyorsam yada diyenlere destek olmuyorsam o zaman zırt bırt orda burda savaş olursa millet sokağa dökülür dememe ne gerek var çok saçma değil mi bu
nefes alıyorsanız kendiniz için umudunuz var ama yanlışa dur demediyseniz vaktinde ülke için bir şey demenize gerek yok ....

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ekim 01, 2010, 04:25:42 ÖS »

düşmanı dışarda aramakla ve hep savaş olursa önde giderim demekle bu iş olmuyor böyle söyleyenleride boş beleş adam olarak görüyorum tabi bu benim şahsi fikrim
beni savaşın dibine kadar götürenlere ben bir şey demiyorsam diyemiyorsam yada diyenlere destek olmuyorsam o zaman zırt bırt orda burda savaş olursa millet sokağa dökülür dememe ne gerek var çok saçma değil mi bu
nefes alıyorsanız kendiniz için umudunuz var ama yanlışa dur demediyseniz vaktinde ülke için bir şey demenize gerek yok ....
ankarada kaç defa eylem yapıldı tekel ışçileri eylem yaptı ? ogretmenler eylem yaptı kesk genel grev yaptı doktorlar eylem yaptı eczacılar eylem yaptı senın sokağa dokulme anlasıyın nedır arkadaşım bunu bana bır ızah edermısın ? sen sokağa dokulmek derken şu ılk okul mezunu olan hoduklerı mı kastedıyorsun yoksa bızım 2 mahalle assada cıngeneler yasıyor ceyrek altına akpye oy werıyor onları mı kastedıyorsun ? yoksa terorıstlerımı kastedıyorsun ? kımın sokaga dokulmesını beklıyorsun ?ogrencıler mı ? 1968 kuşağı dokuldü ama öldüler. polıs bu ulkede jopunu kullanıyorsa o halk o tedırgınlıkle sokağa cıkmaz ot gıbı bır halk yetısıyor ot gıbı bır ogrencı yetışıyor sen bu zamana kadar meslek lısesı ogrencılerının kat sayı ıcın eylem yaptıklarını gordun mu ? adama inonü öldümü desen yok canım ne olmesı chp genel başkanı degılmı der ? savaş vaktı sokağa dokulurler orası dogru ama 1970 ler 1980 ler gibi değil 2009 filistin gibi dökülürler ... !
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ekim 01, 2010, 05:23:57 ÖS »

sokağa dökülmenin anlamı tepki vermek karşı çıkmak hemde ne pahasına olursa olsun ben bir politikaya karşı çıkıyorum ama oda bana dokunduğu için diğerleri umrumda değil dediği için bu millet şu an böyle tekel işçileri demişsin hiiiiiç acımıyorum ben tekel özelleşirken çok acımıştım hiç biride kalkıp eylem yapmadı ne zaman ki baktılar işten atılacaklar o zaman ayaklandılar bunu baştan yapacaklardı öğretmenler neyin eylemini yaptı öğretmenler derken kaç tane öğretmen 2 öğretmen çıkınca bütün öğretmenler mi dökülmüş oluyor meydana doktorlar ne zaman ki özel de çalışmak için doğu hizmeti geldi ne zaman ki çalışma saatleri değiştirildi o zaman sokağa döküldü eczacılar dersen ne zaman ki gelirlerin de eksi yönde bir oynama oldu o zaman sokağa döküldü vs. vsss...
hiç biriside kendine bişi olmadan diğerine destek vermedi en vahimi hepsine bir şekilde zararı dokunana kendi işlerini halledince destek vermeye devam ettiler bu saydıklarından hiç biriside şehit analarını polisler coplayınca sokağa dökülmedi ama teröriste zarar gelince insanlık dışı diyebiliyorlardı benim bahsettiğim buydu artık boşyere konuşmaya gerek yok vatan sever olanlar hain ilan edilirken millet çanak tuttu filistin meselesine gelince o ayrı bir safsata onlarada üzülmüyorum açıkcası ...
hatta filistin Türk bayraklarını birleştirip orda burda yazı paylaşanlara da acıyorum sebebi ise ;
filistin : arap müslüman birincisi israile göz göre göre topraklarını sattı üstüne onlara karşı silahlarını bıraktı komşusu mısır bile kapılarını kapadı Türkiyede millet sokağa döküldü o ara bir sürü şehit verdik kimse oralı olmadı
doğutürkistan halkı katledilirken kimse ses çıkarmadı halkı Müslüman ve Türk tü kuzay osetya da ki kardeşlerimiz öldürülürken kimse sokağa dökülmedi onlarda kardeşlerimizdi üstüne azerbaycanı çiyneyerek ermanıstana yaklaşınca kimse ses çıkarmadı bunlar sayfalarca devam edip ilişkilileri yazılabilir ama kısa kesiyorum sonuçta ne kadar anlatsamda boş çünkü ilk başa geliyoruz kimse kendine dokunmadan bir şey yapmıyor bu kadar
ben bundan bahsettim bir politikaya karşı çıkıpta diğerini desteklemek aptallığın dik alasıdır çünkü o politika bir ağızdan çıkıyor bunca meydanlara döküldüğünü söylediğin halk tsk ya Atatürk e hakaretler edilirken sokağa döküldü mü çoğu tsk olunca tekrar saf değiştirdi çünkü o kadar tsk ve Atatürk düşmanı var bu ülkede gözümün önünde öldürseler kılımı kıpırdatmam bu insanlar için....
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2010, 05:27:20 ÖS Gönderen: akpiyanist » Kayıtlı

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 01, 2010, 06:55:14 ÖS »

sokağa dökülmenin anlamı tepki vermek karşı çıkmak hemde ne pahasına olursa olsun ben bir politikaya karşı çıkıyorum ama oda bana dokunduğu için diğerleri umrumda değil dediği için bu millet şu an böyle tekel işçileri demişsin hiiiiiç acımıyorum ben tekel özelleşirken çok acımıştım hiç biride kalkıp eylem yapmadı ne zaman ki baktılar işten atılacaklar o zaman ayaklandılar bunu baştan yapacaklardı öğretmenler neyin eylemini yaptı öğretmenler derken kaç tane öğretmen 2 öğretmen çıkınca bütün öğretmenler mi dökülmüş oluyor meydana doktorlar ne zaman ki özel de çalışmak için doğu hizmeti geldi ne zaman ki çalışma saatleri değiştirildi o zaman sokağa döküldü eczacılar dersen ne zaman ki gelirlerin de eksi yönde bir oynama oldu o zaman sokağa döküldü vs. vsss...
hiç biriside kendine bişi olmadan diğerine destek vermedi en vahimi hepsine bir şekilde zararı dokunana kendi işlerini halledince destek vermeye devam ettiler bu saydıklarından hiç biriside şehit analarını polisler coplayınca sokağa dökülmedi ama teröriste zarar gelince insanlık dışı diyebiliyorlardı benim bahsettiğim buydu artık boşyere konuşmaya gerek yok vatan sever olanlar hain ilan edilirken millet çanak tuttu filistin meselesine gelince o ayrı bir safsata onlarada üzülmüyorum açıkcası ...
hatta filistin Türk bayraklarını birleştirip orda burda yazı paylaşanlara da acıyorum sebebi ise ;
filistin : arap müslüman birincisi israile göz göre göre topraklarını sattı üstüne onlara karşı silahlarını bıraktı komşusu mısır bile kapılarını kapadı Türkiyede millet sokağa döküldü o ara bir sürü şehit verdik kimse oralı olmadı
doğutürkistan halkı katledilirken kimse ses çıkarmadı halkı Müslüman ve Türk tü kuzay osetya da ki kardeşlerimiz öldürülürken kimse sokağa dökülmedi onlarda kardeşlerimizdi üstüne azerbaycanı çiyneyerek ermanıstana yaklaşınca kimse ses çıkarmadı bunlar sayfalarca devam edip ilişkilileri yazılabilir ama kısa kesiyorum sonuçta ne kadar anlatsamda boş çünkü ilk başa geliyoruz kimse kendine dokunmadan bir şey yapmıyor bu kadar
ben bundan bahsettim bir politikaya karşı çıkıpta diğerini desteklemek aptallığın dik alasıdır çünkü o politika bir ağızdan çıkıyor bunca meydanlara döküldüğünü söylediğin halk tsk ya Atatürk e hakaretler edilirken sokağa döküldü mü çoğu tsk olunca tekrar saf değiştirdi çünkü o kadar tsk ve Atatürk düşmanı var bu ülkede gözümün önünde öldürseler kılımı kıpırdatmam bu insanlar için....
ortak noktalarımız cok fılıstınlılere bende acımıyorum hatta turklerın verdıgı paraya acıyorum ırakdada mılyonlar oldu cıt cıkmadı ben muslumanlıkdan once turkum buda nedır ılk once muslumana degıl turke yardım ederım benım kanım cığerim azerbaycan işgal altındayken tutupda elın fılıstınlısıne yardım etmem çinde bırcok turk katledıldı camılere alınmadı onlara acırım tutupda fılıstınlılere degıl fılıstın zamanında bızım safımızda degıl yunanlıların safındaydı...
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ekim 02, 2010, 01:40:51 ÖS »

Gerçek düşmanı görmediğini söylüyorsan ve içerde düşman ara diyorsan se zaten onlara hizmet ediyorsun demektir. Benim gerçek düşmanım ülkemin insanı değil. Sokaklara dökülüp insanlarımı kırdırmak onların hep uyguladığıydı zaten. sağcı-solcu, devrimci-ülkücü, alevi-sunni ayrımlarını kim körükledi. Şimdi de laik-anti laikle başlattılar;laik-müslüman çatışmasına çekmek istiyorlar. Yok öyle bir şey. Mesele din-iman veya laiklik meselesi değil; adam kalkmış ortadoğuyu değiştireceğim diyor bununla ilgili haritaları bile pervasızca ciddi ciddi piyasa çıkartıyor, biz düşmanı içimizde mi arayacağız. İçimizde onlara yardım edenler kadar çatışmaya götürmek isteyenler de emperyalizmin ekmeğine yağ sürer. Kurtuluş savaşı başladığında mandacı düşünceye sahip olanlardan çoğu daha sonra kurtuluş savaşını destekledi ve kurtuluş savaşı içimizdekilere karşı değil emperyalizme karşı yapıldı.

Boş beleş adam gibi tabirlere gelince, kötü söz sahibine aittir, forumda da pislikten başka birşeye yaramaz. Üstelik bu tarz ifadeler konuyu kilitlemeye götürür...
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!