Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 09:55:53 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÇİVİSİ ÇIKMIŞ TÜRK DİYARLARI  (Okunma Sayısı 3453 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 23, 2010, 07:07:39 ÖS »

Yan hesap kullanan, iki hesaba birden sahip olup birini kami kullanıp ben ötekine geçecektim bilerek kami yaptım diyenlere; Birliği ele geçirip milletin emeğini çalanlara td 6 da alıştık ta.  Td 9 hepten muhteşem çıktı Smiley

Program kullanıp milletin vurulma korkusu ile yanlarda asker tutmaya korktuğu sırada asker masarafı ödemeden paşa paşa yanlarda asker tutan adam mı dersin. Bir ton yan hesap kullanıp benimle kanka muhabbeti yapıp birlikte casusluk yapanlar mı dersin. Sana saldırmama sözü verdip senin saldırmaman sayesinde rahat asker basıp arkasından düşman ittifakla birlikte köy atanlar mı dersin, Aynı birlikte başlayıp düşman ittifağa geçip muhabbet ettiği adamları vuranlar mı dersin neler gördük neler ama son bomba bu gün patladı Grin Grin

-Psycho- isimli oyuncu bu gün banlandı. bende bunu vurayım dedim birde ne göreyim karşıma aynen şu mesaj çıkıyor Huh?

"-Psycho- adlı oyuncunun IP adresi ile sizin IP adresiniz aynıdır. Bu oyuncuya saldırmanıza izin verilmedi."

1. Benim bu oyuncu ile yakından uzaktan alakam ve ilgim yok
2. Adam ne tanırım ne muhabbetim var
3. Şifremi kimseyle paylaşmam ve bir diyarda ikinci bir hesaba bakmak için dahi girmem

o zaman bu mesaj ne iş Huh?

Benim tahminim oyunun başlarında kolay olan şifrem kırılıp hesabıma girilmiş. O zamanlar askerim falan olmadığı için herhangi bir zarar vermeyip gerekli zamanda vermeyi düşünmüşler anlaşılan. Fakat ben asker basmaya başlamadan önce şifremi daha zor hale getirerek değiştirince evdeki hesap çarşıya uymamış ve hesabıma bir zarar verememiş. Ancak sanırım o girişinden dolayı ben bu vatandaşa saldırı çıkamıyorum. Smiley  Benim yorumum bu başka yorumu olan varsa zevkle dinlerim Smiley

Şimdi bu durumla ilgili ben buggs bunny ittifakından bir açıklama bekliyorum. Bu iş nasıl oluyor yahu Huh?

kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 24, 2010, 09:39:33 ÖÖ »

Psycho  ile ıp nizin aynı olması demek .senin şifreni Psycho kırmış demek oluyor.yada onun oyununa da giren biri ... basit şifreleri kırıyorlar malesef.

ya hayır söyle yada sus..
kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 24, 2010, 09:41:35 ÖÖ »

geçen dönem diyar t9 da idim. o zaman da şifre kırmışlardı birinin. tüm askerlerini terhis etmişlerdi.newwork ittifakından biri yapmıştı şifre kırma işini. ama nikini hatırlamıyorum şimdi.

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Eylül 24, 2010, 10:24:31 ÖÖ »

yaa güzel kardeşim birincisi ittifak ismi new_world..newworlk değil ...ikincisi aldığın yenilgileri hazmet oyununla birşeyler yap ona buna çamur atmakla uğraşma adminler hiç bişey bilmiyorda senmi biliyorsun herşeyi..ben bir kere bile ceza almadım çünkü dürüst oyuncuyum..ama sen devamlı ceza alıyorsun biraz öz eleştiri yap ,buraya yazarken yüzündemi kızarmıyor.. Embarrassed

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 24, 2010, 12:49:09 ÖS »

senin kardeşin değilim. bunu aklına sok. her şeye maydonoz olup durma.kapat o çeneni.senin gibi ıp değiştirseydik bizde hiç ban yemezdik. diyart 8  de senin iki hesabın var biri cengiz biri yozgatlı.dön kendine bak .adminleri yanıltırsın da asıl seni yüzün kızarmaz bi türlü. ben yüz kızartacak bişey yapmadım kendine bak sen.işiniz gücünüz başkalarını aşağılamak hakaret etmek.bir daha da mesajlarıma karşılık verme git başkasıyla uğraş.

bedking
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 24, 2010, 12:50:29 ÖS »

pears yazdıklarında çok haklısın  program kullanandan şifre kırandan yada şifre çalandan  hakanın hesabını banlatanlardan (((( bıktık))) artık bazı haysiyetsiz insanlar şifreyi kırıyo şikayet edince suçsuz insanın hesabı uzaklaştırma alıyo digerine hiç bişey olmuyo neden çünkü paralı oynuyoda ondan bu konuyu açman süper oldu sagolasın
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 24, 2010, 12:52:16 ÖS »

adminlerin ne derece ii bildikleri pazar acığını 3 ayda anca kapamalarından belli zaten
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Eylül 24, 2010, 01:00:35 ÖS »

aydın abi konu tamda oturmuş dun bı hesaba saldırmak ıstedım ıp aynı dedı şıkeyet ettım hesabım uzaklaştırıldı sebebı şifremı kıran kişinin puanının benden yuksek olması kım magdur kım suclu belli degil

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Eylül 24, 2010, 01:51:54 ÖS »

geçen dönem diyar t9 da idim. o zaman da şifre kırmışlardı birinin. tüm askerlerini terhis etmişlerdi.newwork ittifakından biri yapmıştı şifre kırma işini. ama nikini hatırlamıyorum şimdi.
kikiki hanım geçen dönem d9da pears,de new_world,eydi Grin sallıyon barii destekli salla Grin

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Eylül 24, 2010, 02:11:12 ÖS »

senin gibi yalanla iftira ile işimiz olmaz yozgatlı.alışmışsın kıvırmaya herkesi de kendin gibi sanıyosun belliki.hala benle uğraşıyosun .laftan anlamıyosun dırdır edip cevap verme peşindesin.yaşın 49 olmuşta aklın 49 olamamış .benimle muhatap olma artık mesajlarıma da cevap verme.

bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 24, 2010, 02:13:27 ÖS »

dıyarın 10 un kapanmasına 1 hafta felan war baslayın orda kapısın bakalım kım daha ıyıymış... Wink kolasına  *hahaha*
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Eylül 24, 2010, 02:39:40 ÖS »

Psycho ile birlikte banlanan varsa ve yüksek puanlı ise asıl hesap odur... IP adreslerinin aynı gözükmesinde bir yanlışlık yoksa ilk akla gelen banlanma öncesi senin IP kullanılmış demektir. İnt cafeden bir dene bakalım ne diyor. Farklı IP den de engel çıkıyorsa, eski tarihli aynı IP kullanımı vardır... Her şekilde blues ve modlara özelden müracaat et.

Türk Diyarlarının çivisi de cılkı da çıkmış zaten. Bazıları mutlaka kazanmak istiyor bunun içinde her şeyi yapıyor. Ayrıca en ufak konular hayat memat meselesi olabiliyor. Sanki ergenliğini tamamlayamamış bir toplum gibiyiz. Egolarımız kocaman, bir türlü tatmin olmuyor. Ben onun için yabancı diyara geçtim orada da karma bir ittifaka girdim. Çok da huzurluyum. Diyara 5 gün geç başladım, o zamandan bu yana ticaretle oynandığını veya sıfırlandığını görmedim. İlk 20 deki oyuncuların eyalet sayıları bile birbirine yakın, neredeyse aynı. Özel bir düşmanlık da görmedim. Güçlüysen saygı duyuyorlar, ittifaklarına çağırıyorlar... Atıp tutma, küfür neredeyse yok. Oyununu oynuyorsun o kadar...
kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Eylül 24, 2010, 02:49:27 ÖS »

aynen dediğin gibi. türk diyarında saldırı yaptınmı herçeşit küfür ediyolar.3 senedir aynı şeyleri gördüm.bu son oyun bir daha türk diyarında oynamıycam. newworklülerin ağzını çok bantlattım ama terbiye yokki saldırı aldılarmı anında küfrediyolar.

bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Eylül 24, 2010, 03:01:06 ÖS »

aynen dediğin gibi. türk diyarında saldırı yaptınmı herçeşit küfür ediyolar.3 senedir aynı şeyleri gördüm.bu son oyun bir daha türk diyarında oynamıycam. newworklülerin ağzını çok bantlattım ama terbiye yokki saldırı aldılarmı anında küfrediyolar.
ağzını cok banlattım derken ? max 3 kere banlatabılırsın neresı cok bunun Smiley) ayrıca turk dıyarında oynıyacaksın dıye kafana sılah tutmuyolar gır gevur dıyarına rahat rahat oyna... ozellıkle gevur dıyorum musluman olan ulkelerınkıne gırmeyın daha beter kufur edıyolar arapların bana etmedıgı kalmadı...
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Eylül 24, 2010, 03:13:05 ÖS »

Yan hesap kullanan, iki hesaba birden sahip olup birini kami kullanıp ben ötekine geçecektim bilerek kami yaptım diyenlere; Birliği ele geçirip milletin emeğini çalanlara td 6 da alıştık ta.  Td 9 hepten muhteşem çıktı Smiley

Program kullanıp milletin vurulma korkusu ile yanlarda asker tutmaya korktuğu sırada asker masarafı ödemeden paşa paşa yanlarda asker tutan adam mı dersin. Bir ton yan hesap kullanıp benimle kanka muhabbeti yapıp birlikte casusluk yapanlar mı dersin. Sana saldırmama sözü verdip senin saldırmaman sayesinde rahat asker basıp arkasından düşman ittifakla birlikte köy atanlar mı dersin, Aynı birlikte başlayıp düşman ittifağa geçip muhabbet ettiği adamları vuranlar mı dersin neler gördük neler ama son bomba bu gün patladı Grin Grin

-Psycho- isimli oyuncu bu gün banlandı. bende bunu vurayım dedim birde ne göreyim karşıma aynen şu mesaj çıkıyor Huh?

"-Psycho- adlı oyuncunun IP adresi ile sizin IP adresiniz aynıdır. Bu oyuncuya saldırmanıza izin verilmedi."

1. Benim bu oyuncu ile yakından uzaktan alakam ve ilgim yok
2. Adam ne tanırım ne muhabbetim var
3. Şifremi kimseyle paylaşmam ve bir diyarda ikinci bir hesaba bakmak için dahi girmem

o zaman bu mesaj ne iş Huh?

Benim tahminim oyunun başlarında kolay olan şifrem kırılıp hesabıma girilmiş. O zamanlar askerim falan olmadığı için herhangi bir zarar vermeyip gerekli zamanda vermeyi düşünmüşler anlaşılan. Fakat ben asker basmaya başlamadan önce şifremi daha zor hale getirerek değiştirince evdeki hesap çarşıya uymamış ve hesabıma bir zarar verememiş. Ancak sanırım o girişinden dolayı ben bu vatandaşa saldırı çıkamıyorum. Smiley  Benim yorumum bu başka yorumu olan varsa zevkle dinlerim Smiley

Şimdi bu durumla ilgili ben buggs bunny ittifakından bir açıklama bekliyorum. Bu iş nasıl oluyor yahu Huh?

benimle alakalı olan kısmı haric gerisi tam bi komedi.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!