Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 09:15:07 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Öğrencinin Ders Çalışmaya Vakit Bulamama Nedenleri  (Okunma Sayısı 4745 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 22, 2010, 04:57:16 ÖS »

Bir yıLda ders çalışabiLmemiz için 365 gün var.
52 gün pazarLarı kaLdırırsak 313 gün kaLıyor.
Yazın ha...vaLarın çaLışmak için çok sıcak oLduğu 50 gün var, yani geriye 263 gün kaLıyor.
Her gece ortaLama 8 saat uyuyoruz bir sene için düşünürsek saatLer 122 gün yapar.Geriye141 gün kaLır.Kendimize her gün 1 saatcik zaman ayırsak 15 gün daha azaLır.KaLdı126 gün.Hergün yeme içme için 2 saat harcarsak 30 gün gidiyor, 96 günümüz kaLıyor.
İyi bir öğrenci dışarı çıktığında sadece 2 saat gezip tozmaya harcasa,yılda 92 gün eder,geriye sadece 4 günümüz kaLır.
E sonuçta bizde insanız 3 günde hastalanırız, geriye 1 günümüz kalıyo. Aaa!.. Tesadüfe bakın o günde doğum günümüz.

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 22, 2010, 05:30:09 ÖS »

Bir yıLda ders çalışabiLmemiz için 365 gün var.
52 gün pazarLarı kaLdırırsak 313 gün kaLıyor.
Yazın ha...vaLarın çaLışmak için çok sıcak oLduğu 50 gün var, yani geriye 263 gün kaLıyor.
Her gece ortaLama 8 saat uyuyoruz bir sene için düşünürsek saatLer 122 gün yapar.Geriye141 gün kaLır.Kendimize her gün 1 saatcik zaman ayırsak 15 gün daha azaLır.KaLdı126 gün.Hergün yeme içme için 2 saat harcarsak 30 gün gidiyor, 96 günümüz kaLıyor.
İyi bir öğrenci dışarı çıktığında sadece 2 saat gezip tozmaya harcasa,yılda 92 gün eder,geriye sadece 4 günümüz kaLır.
E sonuçta bizde insanız 3 günde hastalanırız, geriye 1 günümüz kalıyo. Aaa!.. Tesadüfe bakın o günde doğum günümüz.
burda bi hata mı var acaba Grin

ramm8emre
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 22, 2010, 05:37:43 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*

Love will only let you DOWN !...

I, cry, when angels deserves to Die
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 22, 2010, 05:49:59 ÖS »

kendımıze gunde 2 saat gezmek ıcın vakıt ayırıyorsak pazar gunlerını nıcın cıkardık pazar gunlerını cıkardıysak gunluk 2 saat gezme ışını nıye cıkardık
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2010, 05:51:38 ÖS »

kendımıze gunde 2 saat gezmek ıcın vakıt ayırıyorsak pazar gunlerını nıcın cıkardık pazar gunlerını cıkardıysak gunluk 2 saat gezme ışını nıye cıkardık

yol, trafik vs. vs adını sen koy artık... Grin

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
BornToWin
Bay X
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bazı konularda (!) hala 1 incisiniz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 22, 2010, 05:52:47 ÖS »

Bulgaristan tv izleme wc bunları dahil etmemiş o 2 saatte bunlar olur  Smiley
imperialisin dediği benimde dikkatimi çekti 1 saate 15 gün ardından 2 saate 92 Grin

Ama asıl anlatılmak istenen bahane boldur çalışmak istemedikten sonra Smiley

2 Şey Akıl Hafifliğini Gösterir. Söylenecek Yerde Susmak, Susacak Yerde Söylemek!
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Eylül 22, 2010, 06:29:49 ÖS »

haha Grin Grin bu dünyada herkes meşgul Grin

bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 22, 2010, 08:02:01 ÖS »

cocuk nıcın okur ılk once bunları sorguluyalım daha ıyı bır yasam daha rahat bır hayat ıcın okunursen şurda 10 yıl 15 yıl dışını sıkacaksın gerıye kalan  ortalama 60 yıla yakın sureyı rahat yasıyacaksın.. gercı bazı şahıslar emeklılıgı 65 yasa cıkardı o vakte kadar ölürmüsünüz kalırmısınız bılmem... sımdı okudun muhendıs oldun pc basında rahat rahat ısını yap aksam waktı yorgunsuz bır sekılde geç bılgısayarının basına gec televızyonunun basına gec ogullarınla kızlarınla vakıt gecır + hafta sonu 1 gun tatıl helekı devlet memuruysan 2 gun ya yat dınlen ya pıknıge gıt... ama okumazsan fabrıkada bır ıscı oldun warsayalım sabah 7 aksam 6 full ayakdasın demır tozları burna zarar werıyor amcam almanyada işçi burnundan 6 defa amelıyat oldu adamın burnu burun degıl bezbol topunun yarısı kadar buyuklugunde bır et parcası oldu ama hala nefes alırken gucluk cekıyor amelıyattan once sırt ustu yatamıyordu herneyse aksam 6 da ısten geldınız yorgunsunuz hemen yatasınız war oyle yorgunsunuzkı yemek bıle yıyecek halınız yok o halınızle bır ıkı bırsey atıştırdınız ve dırek yattınız haberler v.s gundemden gerı kaldınız kı hemen sabah oldu uyandınız tekrar ış hafta sonu 1 gun tatılınız war evlatlarınız dogru duzgun yuzunuzu gormuyor ama devlet fabrıkasında olsa en azından 2 gun tatılınız olur dıyecem ama devletımızın fabrıkası yok sayılır nıhayetkı okumıyan bır ıscınınde rahat rahat gezmek tozmak ıcın vaktı olacak ne zaman emeklılıkde yanı 65 yasında bu sure zarfında kanserden olen arkadaşlarımız olacak allah gerıde kalanlara ıyı eylenceler wersın derken bır bakmışınız elınızde bır baston dıyer elınızde torununuz kolunuzdan tutmuş sızınle tuvalete kadar eşlık edıyor... bu adam nerde gezecek tekerleklı sandalyedemı ? yoksa kara topraga gocuncemı ?
KankAs
Muhammed
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

(üç bacaklı kuzgun) Jumong Muhyul San

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Eylül 22, 2010, 08:18:57 ÖS »

haha Grin Grin bu dünyada herkes meşgul Grin
evet Grin

sado
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Eylül 22, 2010, 08:38:07 ÖS »

cocuk nıcın okur ılk once bunları sorguluyalım daha ıyı bır yasam daha rahat bır hayat ıcın okunursen şurda 10 yıl 15 yıl dışını sıkacaksın gerıye kalan  ortalama 60 yıla yakın sureyı rahat yasıyacaksın.. gercı bazı şahıslar emeklılıgı 65 yasa cıkardı o vakte kadar ölürmüsünüz kalırmısınız bılmem... sımdı okudun muhendıs oldun pc basında rahat rahat ısını yap aksam waktı yorgunsuz bır sekılde geç bılgısayarının basına gec televızyonunun basına gec ogullarınla kızlarınla vakıt gecır + hafta sonu 1 gun tatıl helekı devlet memuruysan 2 gun ya yat dınlen ya pıknıge gıt... ama okumazsan fabrıkada bır ıscı oldun warsayalım sabah 7 aksam 6 full ayakdasın demır tozları burna zarar werıyor amcam almanyada işçi burnundan 6 defa amelıyat oldu adamın burnu burun degıl bezbol topunun yarısı kadar buyuklugunde bır et parcası oldu ama hala nefes alırken gucluk cekıyor amelıyattan once sırt ustu yatamıyordu herneyse aksam 6 da ısten geldınız yorgunsunuz hemen yatasınız war oyle yorgunsunuzkı yemek bıle yıyecek halınız yok o halınızle bır ıkı bırsey atıştırdınız ve dırek yattınız haberler v.s gundemden gerı kaldınız kı hemen sabah oldu uyandınız tekrar ış hafta sonu 1 gun tatılınız war evlatlarınız dogru duzgun yuzunuzu gormuyor ama devlet fabrıkasında olsa en azından 2 gun tatılınız olur dıyecem ama devletımızın fabrıkası yok sayılır nıhayetkı okumıyan bır ıscınınde rahat rahat gezmek tozmak ıcın vaktı olacak ne zaman emeklılıkde yanı 65 yasında bu sure zarfında kanserden olen arkadaşlarımız olacak allah gerıde kalanlara ıyı eylenceler wersın derken bır bakmışınız elınızde bır baston dıyer elınızde torununuz kolunuzdan tutmuş sızınle tuvalete kadar eşlık edıyor... bu adam nerde gezecek tekerleklı sandalyedemı ? yoksa kara topraga gocuncemı ?
  *bravo*  *bravo*

tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Eylül 24, 2010, 01:33:03 ÖÖ »

gördüm beğendim paylaşayım dedim  Embarrassed

hiç hesaplamadım  Grin

Emekli Tufek
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Eylül 25, 2010, 05:11:38 ÖÖ »

gördüm beğendim paylaşayım dedim  Embarrassed

hiç hesaplamadım  Grin

Bir daha kopyalayip yapistirdigin yazilarin altina "ALINTIDIR" yazarsan ve daha onemlisi,
Kopyalayip yapistirmadan once DIKKATLICE OKUR ve HESAPLARSAN,
Boyle komik durumlara dusmezsin Tahsincim... Wink

ESKI TUFEK diyor ki;
KRAL CIPLAK..!
Zira; O meshur hikayedeki cocuk gibi, benim Kraldan bir beklentim yok.
Kraldan beklentisi olanlara;
UGUR'LAR OLA.
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Eylül 25, 2010, 05:21:57 ÖÖ »

Bir daha kopyalayip yapistirdigin yazilarin altina "ALINTIDIR" yazarsan ve daha onemlisi,
Kopyalayip yapistirmadan once DIKKATLICE OKUR ve HESAPLARSAN,
Boyle komik durumlara dusmezsin Tahsincim... Wink
ben yazdım diye bir şey mi var orada yoksa benmi göremiyorum? ben yazdım dememişsem zaten alıntıdır bunu 3 yaşındaki çocuk bile düşünebilir kanımca  Smiley

okudum ama hesaplamadım hesaplama gibi bir zorunluluğumda yok heralde + burada sayılar değil anlatılmak istenen şey önemli bunu anlamışsan zaten sayıların önemi yok!

benim komik duruma düştüğüm yok komik duruma düştüğümü sananlar kendileri komik duruma düşmüş olurlar emekli tüfekcim... Wink

tusunamiy
Deathstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Namı değer Deathstorm

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Eylül 25, 2010, 07:39:02 ÖÖ »

Grin Grin Grin Grin Paylasım için + k Grin
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Eylül 25, 2010, 11:45:25 ÖÖ »

ewt tam benlik bi konu. trabzona pazar gunu indim. ev darmadagın cam açık kalmış. içerisi bi karış toz  Embarrassed  sonra dedim ki burayı en geç yarına kadar cam gibi yaparım.  basladım temizlige benim odadan. daha 5 te 1 inde iken arkadaslar geldi. oturduk sohbet ettik hasret giderdik. derken hava karardı. neyse dedim yarına yaparım artık.. yarın oldu. arkadaslar yine geldi. hadi gezelim dediler. iyi dedim. gezelim. boyle boyle bugun c.tesi 6 gun geçti ve halen temizlik yapacam. ders konusuda bundan farksız. genelde 2 aylık mufradatı 1 gecede ezberleyip oyle giriyoruz sınava. bunda kısmen basarılı oldugumuz için sınava 2 gun bile kalsa yarın çalışırım deyip sınav gecesi yumurtayı bekliyoruz. Grin  rahat olmayacak bi insan. her sene basında , ya bu sene farklı olacak. düzenli gunluk çalışacagım desemede arkadaslar olarak birbirimizi bulunca tren rayından çıkıyor Grin
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!