Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 08:02:04 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İMPERİA ONLİNE TÜRKİYE BULUŞMASI  (Okunma Sayısı 121707 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sekilli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #420 : Nisan 28, 2009, 01:35:13 ÖS »

arada öürük yumurtalar çıkabiliyor tabi : )    arkadaşn yürümeye ve oturmaya allerjisi war sürekli yatma pozisyonunda kendisi Grin

ya bırak ya ıstanbulu talan ettık yuru babam yuru Grin
qdosahame
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #421 : Mayıs 20, 2009, 09:15:28 ÖS »

eylülün sonuna doğru bir buluşma ayarlayabilirseniz ben de gelebilrim  Wink  ünide işim var onun için İstanbulda olucam  *beer*

emustafa26
Galactic Imperia Turkish Moderator / T.M.
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Skilled

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #422 : Mayıs 20, 2009, 10:38:20 ÖS »

valla ankarada da bi buluşma olacak bu sene içinde ama zaman belli değil  Smiley

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #423 : Mayıs 21, 2009, 10:40:35 ÖÖ »

valla ankarada da bi buluşma olacak bu sene içinde ama zaman belli değil  Smiley
belli edin şunu da gelelim yaw
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #424 : Mayıs 24, 2009, 02:03:29 ÖS »

eylülün sonuna doğru bir buluşma ayarlayabilirseniz ben de gelebilrim  Wink  ünide işim var onun için İstanbulda olucam  *beer*
istanbulda bi bulusma olursa bende gelırım kesin Grin Grin
BloodLusT
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #425 : Mayıs 29, 2009, 07:58:32 ÖS »

izmir bulusması warmı?

onursuzca savaşmaktansa onurluca ölürüm daha iyi
kuzguncuk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #426 : Mayıs 30, 2009, 05:49:55 ÖÖ »

evet ankara buluşması olacakmış ancak zaman net değil...belki gaza gelinirse dahada hızlandırılabilir süreç.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #427 : Mayıs 31, 2009, 01:30:44 ÖS »

Arkadaslar okul kapandıktan sora bursa ya gideceğim eğer orada oturan varsa buluşabiliriz :)ben gitmeden önce ulaşırım kendisine forumdan Cool

ExFactor
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #428 : Eylül 18, 2009, 11:26:28 ÖS »

Gerçekten bu oyundan cok iyi dost'lar edindim kendime.

Ben Tr4 de ittifagım da 2. ismim Gökhan diil de gezginci derlerdi bana Smiley izmir de 2 tane arkadasımla bulustum atalay abi we özkan abi Smiley ikisini çok sewerim. hehe hatta Atalayda(manyax35 Tr4 deki nick i ile biten Tr4 de) bigün ona gittim(kendisi bekar)dedikki mangal yapalım. tamam yapalım mangal yapız balkonda atalay dediki patates de kızartalımm ı dedi Grin haha bende tamam olur sewerim dedm. Hay demez olaydım Grin:D dolabın üstünde fritöz var getir dedi Smiley ama içinde önceden kullanılmıs Grin bi cektim dolabın üstünden langııırtttt  1lt re kadar döküldü tepemden assa Grin haha neyse hemen elbiseleri çamasır makinasına attı atalay yemegimizi yedik Grin sonra zar zor kurudu Grin zaten tamda kurumamstı Grin

Gene aynı diyarda özkan abi buda izmir den onunla bulusmak kısmet olmadı ama olcak insallah Grin kayseriye tayini cıktı gitti oıda deli delikanlı dır. sadece msn den telefondan görüsüoruz ama genede sanki 40 yıllık arkadas gbiyiz Grin yupppppppppppii şimdi msj cekti geri izmire geliomus yasasın Grin Grin Grin Grin

Gene Tr4 de ''begos'' yani berrin abla ben ankara dada oturdum sonra izmir e tasınmıstık. amanen birde ne duyaym megersem o bizim oturdugumuz sitenin yan sitede oturuomus Grin Grin okulların acılmasına 1 hafta kala ramazan dı o zaman 2008 yılında ankara gittim onada gittim saol'sn oda cok iyi dünya ahiret ablam dır ararız konusuruz gene tekrar. 2 kere iftara cagırdı iftara gittim aile'siyle tanıstım gezdik beraber cok iyidir.

Gene Tr4 den ''enes1130'' her ne kadar reel hayatta tanısmasakta suan da kardes gbiyiz Grin  arasırız konusuruz. enes in sewdiği kız vardı fatmagül o zamalar cok sewior. fatmagül ün istediği bi mont wr ''collezione'' da sdece istediği en küçük S we sadece 1 tane oda izmr de Grin yani burda bigün beni aradı dedi böyle böyle yaparmsn yaparım dedim bende ayıp ettim arastırdım buldum 1 tane war onu ayırttım hemen. Enes mont'un parasını gönderdi bende gittim aldım we aldıgım gbi hemen kargo ile gönderdim istanbul'a. 1 gunumu sadece o mont'u bulmak için iş yerinden izin almıstım Grin ilk önce konak'a gittim sonra megersem bornova forum'daymıs Grin tekrar oraya gttim aldım gönderdim.
Burdan enes e çok tesekkür ediorum bana güvenip hiç tereddütte kalmadan mont için para göndermesine, bu guveni sagladıgım için kendimle gurur duyuyorum  *rose*
Herkes yapmaz daha adamı görmemişsin daha tam tanımıosun ama o güvendi we parasını gönderdi almam için o an parayı alıp gerizekalı diye bilirdim parayı alıp mont'u almaya bilirdim ama ben yapmadım   Smiley Emanet mont'un canı az olur sözü aklıma gelip bir an önce ulastırmamı istediği adrese gönderdim Smiley

Gene Tr4 den selimhot(hayla dewam etmekte) 2009 yazı yani bu yaz çok gitmek istedim yanına ama kısmet olmadı. kendisi samsun da ben amasya daydım İnsanın sewgilisi olunca bütün para oluk oluk oraya akıor yaw Grin yol parasını bile zor denkleştirdim Grin Grin yoksa senin yanınada gelecektim selim abi Smiley Ama insallah baska zamana.

Burdan Bütüm İmperia daki dost'larıma sewgiler. Atalay a özel bir tesekkür'üm var hepinize burdan ramazan bayramınızı kutluorum arkadaslar. *rose*
selimhot
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #429 : Eylül 19, 2009, 01:44:13 ÖÖ »

Gökhan ula madem paran yoktu neden söylemedin...Nuri ve Mustafayla seni gelecek diye oturduk plan yaptık nereleri gezdirelim Gökhana diye.....Neyse elbet birgün yine yolun düşer Ladik'e...Sakın kışın gelme daha öncede söyledim daha arabadan inmeden hertarafın donar  Smiley
ExFactor
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #430 : Eylül 22, 2009, 10:23:25 ÖS »

Gökhan ula madem paran yoktu neden söylemedin...Nuri ve Mustafayla seni gelecek diye oturduk plan yaptık nereleri gezdirelim Gökhana diye.....Neyse elbet birgün yine yolun düşer Ladik'e...Sakın kışın gelme daha öncede söyledim daha arabadan inmeden hertarafın donar  Smiley
Walla abi para bitti yahu Grin ama söz werdim gelecem merak etme Wink hadi ya plan mı yaptınız Sad Sad söz gelecem abi Smiley ya çok güzel bsy gördüm selma ya onu alım diince para kalmadı yaw Grin ee parasız byere gidilmez be abi Grin sen merak etme abi gelcem Wink
somoke
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #431 : Eylül 23, 2009, 04:27:51 ÖS »

bn gelmek ısterım de marmariste oturuyorum gelemem
ExFactor
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #432 : Eylül 25, 2009, 01:08:06 ÖS »

ben 2 kere gittim mamaris e Grin süper biyer Grin
caca_55
Ziyaretçi
« Yanıtla #433 : Ekim 18, 2009, 02:57:00 ÖS »

konu açılalı aşşağı yukarı bir yıl olmuş hala bir buluşma düzenlenemedimi biraz gayret edin.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #434 : Ekim 18, 2009, 05:05:26 ÖS »

bız bulustuk valla seyhun kardesımle guzel bı gundü tsk ederım kendısıne Wink

Sayfa: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!