Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 06:40:08 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İttifak Araştırmacı Değiştirme Süresi 24 Saat Olsun  (Okunma Sayısı 4183 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Eylül 12, 2010, 02:06:26 ÖS »

dostum ben buna katılıyorum tabiki haklısın katılmadığım tek şey adalaetsizlikti bi gariplik saçmalı kvar kabul ama adaletsizlik var dediğin için karşı çıktım ben..
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Eylül 12, 2010, 03:30:56 ÖS »

jojuq haklı araştırmacılık çok sorun yaratıyor ittifaklarda.generalliğin  çaresi olduğu için diğer rütbeler de önemsenmediği için onlarda bir sorun yok tabi.araştırmacı olan çok avantajlı duruma geçiyor jojuq'un hesabı ortada.generale verilen 10 moral telafi edilir hazinedarın düşük komisyonu göz ardı edilebilir ama yüzde 50 kısalma ciddi bir adaletsizlik.adaletsizlik kavramını beğenmeyen arkadaşlar eşitsizlik olarak algılasınlar daha kolay kabullenirler.daha önce de dediğim gibi v5te ittifak anlayışı tamamen değişecek.inş. orda araştırmacılık sıkıntısını da çözmüşlerdir.

carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 12, 2010, 04:12:05 ÖS »

jojuq haklı araştırmacılık çok sorun yaratıyor ittifaklarda.generalliğin  çaresi olduğu için diğer rütbeler de önemsenmediği için onlarda bir sorun yok tabi.araştırmacı olan çok avantajlı duruma geçiyor jojuq'un hesabı ortada.generale verilen 10 moral telafi edilir hazinedarın düşük komisyonu göz ardı edilebilir ama yüzde 50 kısalma ciddi bir adaletsizlik.adaletsizlik kavramını beğenmeyen arkadaşlar eşitsizlik olarak algılasınlar daha kolay kabullenirler.daha önce de dediğim gibi v5te ittifak anlayışı tamamen değişecek.inş. orda araştırmacılık sıkıntısını da çözmüşlerdir.

eşitsizlik olması için daha önce de dediğim gibi bir değişiklikle araştırmacılığın sadece üyelerin bir kısmına verilebiliyo olması gerekir.. herkes araştırmacılık kullanabiliyorsa eğer ortada eşitsizlik söz konusu değildir ki isteyen herkes araştırmacılık kullanabiliyor...
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Eylül 12, 2010, 04:54:00 ÖS »

araştırmacılık mücadele ya da bir bedel sonucu kazanılsaydı eşitsizlik olmazdı ortada.kazanan nasıl kazanıyor derdik.ama burda araştırmacılığın verilmesi söz konusu.yani birisi araştırmacıyken diğerinin durumunu konuşuyoruz biz.araştırmacı ve diğer üye eşit mi?değil.diyoruz ki herkese araştırmacı olma şansı verilen şu sistemde herkes araştırmacı olmak için ittifak kurmasın.araştırmacının avantajları en azından birazda olsa diğer üyelere eşitlensin.millet rütbe için gitmesin ittifak anlayışı oluşsun.araştırmacı diğer üyelere göre yarım diyar önden gitmesin eşit olsunlar.burda bi araştırmacı bi üye var diyince üye de araştırmacı olsun demek eşitsizliği ortadan kaldırmıyor.bunun ittifak araştırmaları var ittifak dayanışması var.isteyen herkes araştırmacı olamıyor yani.

KankAs
Muhammed
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

(üç bacaklı kuzgun) Jumong Muhyul San

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Eylül 12, 2010, 06:28:08 ÖS »

Demekki zincirleme ittifak savaşlarının olmamasından şikayetçi olan bir tek ben varım kusura bakmayın siz zevk alıyorsanız bende almaya çalışayım artık.
eko oynayanlar ordu masrafımı versn ler arastırmamı bassın lar? onun ıcın sıstem tamamen duzeltilmeli

sado
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!