Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 11:59:14 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KOMİK RAPORLAR  (Okunma Sayısı 17469 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
xhayırx
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Aralık 17, 2010, 09:40:39 ÖÖ »

gazik sizde geri vites çooook.ne çabuk unuttun dolaplix e sen ve mastermusa saldırıya gidipte hemde 8 saatlik yola sonra çakılcanı anlayıp geri çektiğini bari hava atmak için yalan karıştırma şu laflarına
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Aralık 17, 2010, 09:45:19 ÖÖ »

ya sizden kim diyar sonu görmüş.hanginizin ordusu hakcanmarı yada goldeni bitirebilirdi ki ordunuzmu kalmıştı doğru dürüst.zaten çakılırdınız.seni vurmak kolay olurdu da dua et 7000  8000 mesafelerde idin.uzak olduğu için uğraşmadık.çünkü ne zaman bizden ordu çıkaran olsa sen eyalet değiştiriyordun.mesafe çok uzak olmasına dua et. yoksa tenten endlessyl  bunları defalarca nasıl vurduk ise senide vurur geçerdik kaç defa.birde gelin diye çaardım. diyosun.sıkıyodu ise siz geleydiniz ya.niye gelmediniz orduları hiç kaçırmadık gelseydiniz göreydiniz çakılmayı.antonyo banlı iken nasıl tenten çakıldı ise sizlerde öyle olcaktınız.

Arkadaşım, 2000 mesafedede olsam vuramazdınız.. imzaya bak ne diyor? Gazik'e  sefer olur zafer olmaz..

alayınıza kaç defa yazdım buyrun gelin kaçırırsam orduyu namerdim.. gelemediniz hiç biriniz.. HİÇ BİRİNİZDE BENİ YENECEK ORDU OLMADI!!!

Gazik size 3-5 beden büyük gelir.. Bu oyunun üstatları vuramadı beni siz mi vuracaktınız? kaldı ki KaRaHaN___'a girdiğim ordu DİYARIN EN İYİ ORDUSUYDU..

Şunu kabul edin bu oyunu hepinizden iyi oynadım.. bunu sizde kendi içinizde kabull ediyorsunuz amasadece kendinize itiraf etmekten korkuyorsunuz..

FULL KADRO OLARKA DİYAR SONUNDA DA AYAKTAYIZ.. SİZLER YIKILDINIZ.. BİTİRDİK SİZİ İŞTE NİYE BUNU KABULLENEMİYORSUNUZ..

PARÇALADIK EZDİK YAKTIK GEÇTİK.. OH OLSUN Smiley)))

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Aralık 17, 2010, 09:48:09 ÖÖ »

gazik sizde geri vites çooook.ne çabuk unuttun dolaplix e sen ve mastermusa saldırıya gidipte hemde 8 saatlik yola sonra çakılcanı anlayıp geri çektiğini bari hava atmak için yalan karıştırma şu laflarına

Evet geri çektim.. ama plan öyle değildi önce master girecekti sonra ben.. master geri çekince bende çektim.. benim bireysel savaşım değildi.. ama master girip çakılsaydı dahi yine geri çekmezdim..

xhayırx
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Aralık 17, 2010, 09:52:09 ÖÖ »

gazik sen hayal aleminde mi yaşıyon git bi psikiyatriye tedavi ol.hakcanmarın ordusunu gel yen yenebiliyosan 5 milyon ordu bekliycek sizi.yada hiçbiriniz kaçmayın hakcanmar bugün gelcek size hodri meydan
xhayırx
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Aralık 17, 2010, 09:54:53 ÖÖ »

1 hafta önce parçalayamadın antonyoyu sen parçalandın ezildin. masterde gitti yılmaza o da ezildi döndü.neyi konuşuyon sen. hadi hepiniz gelin hakcanmara hepinizin ordusu çakılır
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Aralık 17, 2010, 09:55:41 ÖÖ »

gazik sen hayal aleminde mi yaşıyon git bi psikiyatriye tedavi ol.hakcanmarın ordusunu gel yen yenebiliyosan 5 milyon ordu bekliycek sizi.yada hiçbiriniz kaçmayın hakcanmar bugün gelcek size hodri meydan

Banane hakcanın ordusundan.. 15 gün öncesine kadar hakcanın ordusu benim ordumun yanında sinek vızıltısıydı.. ben savaşım adam indirim diyarı bitireyim adam ordu bassın bekletsin..

biz bastık savaştık.. ordu elimizde patlamadı öyle Smiley)

antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Aralık 17, 2010, 08:27:18 ÖS »

Banane hakcanın ordusundan.. 15 gün öncesine kadar hakcanın ordusu benim ordumun yanında sinek vızıltısıydı.. ben savaşım adam indirim diyarı bitireyim adam ordu bassın bekletsin..

biz bastık savaştık.. ordu elimizde patlamadı öyle Smiley)

Hakcanmar kardeşim bu adama fazla gülme elinkini görmeyen kendininkini soba borusu sanırmış o hesap yani... diyarın en güçlü ordusuymuşmuş muşmuş ta muşmuş. hafif mısrak ve okçuları saymıyorum.. şimdi hangi ordu daha güçlü sen değil ittifakınızdakilerin alayı dalsa gene indiremezdiniz...

Hakcanmarın ordusu              Gazik' in ordusu:
hafif kılıçlı     :    650.000       1.150.000   
Akıncı          : 2.100.000        1.650.000   
Seçkin Okçu :    736.000          450.000
muhafız       :    710.000          500.000
Şovayle       :    910.000          870.000
Ağır mancınık:       2.300

Son bir hafta alayınız kaçtınız hakcanmar ordu kaldırdığında SmileySmileySmiley hepsini gördük allaha şükür:)SmileySmiley
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2010, 08:39:44 ÖS Gönderen: antonyo » Kayıtlı
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Aralık 17, 2010, 08:31:01 ÖS »

aynende öyleydii. 

hakcanmar
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Aralık 18, 2010, 05:31:37 ÖS »

gazik  hala   konuşuyon  ya.......ne dim  sana  daha....
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Aralık 18, 2010, 10:28:22 ÖS »

Hakcanmar kardeşim bu adama fazla gülme elinkini görmeyen kendininkini soba borusu sanırmış o hesap yani... diyarın en güçlü ordusuymuşmuş muşmuş ta muşmuş. hafif mısrak ve okçuları saymıyorum.. şimdi hangi ordu daha güçlü sen değil ittifakınızdakilerin alayı dalsa gene indiremezdiniz...

Hakcanmarın ordusu              Gazik' in ordusu:
hafif kılıçlı     :    650.000       1.150.000   
Akıncı          : 2.100.000        1.650.000   
Seçkin Okçu :    736.000          450.000
muhafız       :    710.000          500.000
Şovayle       :    910.000          870.000
Ağır mancınık:       2.300

Son bir hafta alayınız kaçtınız hakcanmar ordu kaldırdığında SmileySmileySmiley hepsini gördük allaha şükür:)SmileySmiley

BENİM ORDU SAYIM O İKEN HAKCANMARIN ORDUSU SİNEK VIZILTISIYDI.. KARHANDAN KALAN ORDU BİLE YETİYORDU ONA  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

KİMCAPTAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Aralık 18, 2010, 11:00:44 ÖS »

BENİM ORDU SAYIM O İKEN HAKCANMARIN ORDUSU SİNEK VIZILTISIYDI.. KARHANDAN KALAN ORDU BİLE YETİYORDU ONA  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

hakcan okadar orduyu ne yaptın yav güzel turşu olmustur onlardan:))
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Aralık 18, 2010, 11:02:38 ÖS »

bluesten acıklama : Artık diyar sonunda elinizde patlayan ordularını %50siniiiiiii.....   Grin  Grin  Grin 

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Aralık 18, 2010, 11:36:55 ÖS »

Bayramda 9 gün ittifakça tatile çıktık.. 9 gün boyunca meydanı bunlara bıraktık ordu bastılar ettiler ama hepsini yine patlattık..

Biz öyle büyük bir ittifak ve oyuncularız ki 9 gün avansın üstüne bile alayını sildik süpürdük..

Düşünün 9 günlük tatilden dönmüşüm ordum karahanı aldıktan sonra hala hakcanmara yetiyordu.. 9 gün hep beraber tatile almasak demek birimiz bunlardan 5 kişiye bedeldi..  Grin Grin Grin Grin

WikiLeaks
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Mart 03, 2011, 03:48:40 ÖS »

açıkcası ben kikiki nina ttıgı raporların bi çogundan komik bişey göremedim. adam yagmaya yollamış, belki de son anda karşısına asker koydu adam ve cakılmış nesi komik bunun. 200 mancınıkla gidip akale yıkmış, buna da komik diyosunuz. komik rapor anlayışınız bu mudur yani..
WikiLeaks
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Mart 03, 2011, 03:49:52 ÖS »

şu an elimde yok ama bence en komik raporlar yağmaya gelirken mancınıkla gelenler oluyo, hadi 1 tane koyarsın asker akcırırken süreyi uzatsın diye de. 200 mancınıkla yagmaya ne yapmaya geliyonuz arkadaş. bence diayrın ekomik raporları bunlar oluyo. yagmaya gelirken mancınıkla gelip çakılanalr.
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!