Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 04:14:03 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ZyZaPiN vs osmanlı  (Okunma Sayısı 12978 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #45 : Eylül 06, 2010, 12:32:39 ÖS »

Bu yağma raconunuza hastayım sizin Smiley

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Eylül 06, 2010, 12:36:59 ÖS »

döndüğüm zaman kapında görcen askerlerimi o zaman döndüğümü anlarsın koçum... *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Bana yagma nın kazandırdıgını soyle sene sız yagma attınız ben 3sss serafettın basturk yusufcuk cont vs vs 3 gunde bır de 10ar m altın kaldırdıklarım vs dunya kadar sız ne yaptınız 14 koyumu yaktınız aman cok acıdım ıscılere hemen gerı gelıyorlar Grin ama sız erkek olsanız askere gelırdınız...tavukcuk gelıp 10 sn kala gerı ceken erkek zaten de o ayrı zaten...gene de o sızden bıraz daha erkek kı kaleye geldı keske yıkılacagını anlayıp gerı cekmesedı...Smiley))Smiley)SmileySmileySmileySmiley))Smiley))Smiley)SmileySmiley:SmileySmileySmileySmileySmiley Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : Eylül 06, 2010, 12:40:15 ÖS »

yağma oyunun kurallarından birisi kötü olsa kurallarda var. Smiley
zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Eylül 06, 2010, 12:43:39 ÖS »

Yağma yediğime yanmam..ona savaş dıyen zıhnıyete yanarım..Smiley Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #49 : Eylül 06, 2010, 02:01:31 ÖS »

döndüğüm zaman kapında görcen askerlerimi o zaman döndüğümü anlarsın koçum... *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Bana yagma nın kazandırdıgını soyle sene sız yagma attınız ben 3sss serafettın basturk yusufcuk cont vs vs 3 gunde bır de 10ar m altın kaldırdıklarım vs dunya kadar sız ne yaptınız 14 koyumu yaktınız aman cok acıdım ıscılere hemen gerı gelıyorlar Grin ama sız erkek olsanız askere gelırdınız...tavukcuk gelıp 10 sn kala gerı ceken erkek zaten de o ayrı zaten...gene de o sızden bıraz daha erkek kı kaleye geldı keske yıkılacagını anlayıp gerı cekmesedı...Smiley))Smiley)SmileySmileySmileySmiley))Smiley))Smiley)SmileySmiley:SmileySmileySmileySmileySmiley Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Etme Cahille Muhabbet Küstürürsün, Silme Cam Kırığıyla ..tünü Kestirirsin... Diyar senin olsun paşam Bana Dostlarım ve Dostluklarım yeter Wink

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Eylül 06, 2010, 06:29:52 ÖS »

aga senin için oyuna dönüm sen kaçmışın Grin veya başka hesaplamı oynuyon hadi söylede bi op. yapalım

sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Eylül 06, 2010, 07:52:31 ÖS »

Son mesajlarınız silindi. Seviyeyi aşmadan yorumlarınızı yaparsanız müdahale etmek zorunda kalmam....  *stop*

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Eylül 07, 2010, 12:25:12 ÖÖ »

zyzapin..
Sıralama : 10   
Onur : 1397   
İttifak : _iStikLaL_   
Pozisyon : ? 
Askeri Puan 62663
Rütbe Mareşal
Savunma Zaferleri 0
Savunma Yenilgileri 44
Hücum Zaferleri 2393
Hücum Yenilgileri 19
Öldürülen Düşman Askeri 2004217
Kaybedilen Asker 1159736
Köy baskınları 14

yedıgım koy baskınlarına karşı 1 er koyunuzu yaktım...Ben erkek gıbı savasıyorum sızın gıbı kadın gibi degıl bu erkek oyunu koçum koy baskınını kadınlar yapar yanı sızler..Sen neden yaptın deme acıkladım...Sizin gibilerın askerını degıl koylulerını kesmek gerekir..Yada sizin erkeklıgınızı bunlar belli ediyo...Kaçak dövüşçüler... Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Alt tarafı oyun !!!  Azıcık seviye lütfen !!! Bak karşında konuşan adamlar hakaret etmiyor ...
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #53 : Eylül 07, 2010, 10:12:21 ÖÖ »

Alt tarafı oyun !!!  Azıcık seviye lütfen !!! Bak karşında konuşan adamlar hakaret etmiyor ...

Alıntı sahibi: Ömer Seyfeddin

Nadan ile sohbet güçtür bilene, çünkü nadan ne gelirse söyler, diline.

zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Eylül 07, 2010, 10:40:48 ÖS »

pears!!!...seviyeli kişilere seviyeli konuşulur ama seviyesizlere onlar gibi davranmak gerekir...

Seviye nedir biliriz.İşimin gereği herkes gibi seviyesiz takılmam benı tanıyan tanır..

SAYGILARIMLA..SELİM..
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Eylül 08, 2010, 12:11:33 ÖÖ »

pears!!!...seviyeli kişilere seviyeli konuşulur ama seviyesizlere onlar gibi davranmak gerekir...

Seviye nedir biliriz.İşimin gereği herkes gibi seviyesiz takılmam benı tanıyan tanır..

SAYGILARIMLA..SELİM..

Belli oluyor  Wink
zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Eylül 10, 2010, 05:05:11 ÖS »

herkesin mübarek ramazan bayramı kutlarım nice bayramlara...
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Eylül 11, 2010, 03:06:27 ÖS »

herkesin mübarek ramazan bayramı kutlarım nice bayramlara...

*suicide*
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!