Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 04:01:08 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ZyZaPiN vs osmanlı  (Okunma Sayısı 12989 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Eylül 04, 2010, 06:35:59 ÖS »

ben onu bunu bilmem pears denen şahıs zyzapin şuanda senin kalelerini yerle bir edecek güçe sahip sen ancak kolay kişilere gidiyorsun bunu kanıtıda  raporlarda var dişine göre birine gidemiyorsun..zyzapinin ancak boş kalelere yada köy baskınlarına gidiyorsun neyse selimin pearsın kalelerini yerlebir ettiğini en yakın zamanda görecez inş Smiley))

1. 8 madalyanın alım puanlarına bir bak istersen diyardaki en büyük 3 kesim bende (çakılmaları saymazsan)
2. 1 tane bile köy baskınım yok sen havadan konuşacağına az istatistik takip et Smiley
3. Yanları vurmak korkaklık değil, oyun bilmektir. Adam merkezde tutmuş 3 m, yanlarda var 1 er m. Merkezi vursan alacağın 3 m na karşılık bir ton kaybın verken, 8 yanı vurup 8m kayıpsız alırsın Smiley Yani senin anlayacağın kaynak için vururum yanları Smiley

Dip Not : Zyzapline bir kez bile çıkmadım. Havadan palavra sıkmak senin işin sanırım Smiley Raporlarla ispatım var demişsin. Bekliyorum ispatını dört gözle...
« Son Düzenleme: Eylül 04, 2010, 06:46:47 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Eylül 04, 2010, 08:11:36 ÖS »

1. ben koy baskınlarını osmanlı ittifağı olarak adlandırdım..
2.yanları vurmak gibi bişeyler zırvalamışsın..diyarın ortasını geçtik sen daha yanlardan bahsediyorsun o puanla o ask. durumlar daha kaynaktan ve yanlardan bahsediyorsun ki diyar 1. sin sana yakıştıramadım yazıklar olsun diyorum sadece.
3.zyzapine çıkmadım diyorsun doğru olabilir.. bende zyzapine  pears saldırdı demedim ki...(zyzapinin ancak boş kalelere yada köy baskınlarına gidiyorsun )) bunu çoğul olarak kullanmam gerekirdi ama tekil kullanmışım..ayrıca raporlarım var demedim raporlarda var kanıtı dedim iyi oku ve algıla olur mu... buda bir gerçek zyzapine saldırcak  cesaretin yok niye yok ya çakılacağından yada zyzapinin sana çakacağından korkuyorsun.. özetlersek bu durumu sen sadece oyun oynamıyorsun  oyunun hakkını vermiyorsun.. senin yaptığın sadece senden güçsüz oalnlara gitmek onları yıkmak daha sonrada yıktım diyerek kendini bişey zannetmen hepsi bu..

1.Kaynak almanın diyar 1. liğile alakasını anlayamadım iyi bonusa da çıkmasın kimse o zaman Smiley

2. Bundan sonra benim adımı zikrederek tekil cümle kullanma o zaman Smiley

3. Bu oyunda herkes kendinden güçsüzü vurur dostum Smiley  kendinden güçlüyü vuramazsın zaten gider çakılırsın Smiley ne saçmalıyorsun anyamadım doğrusu  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Eylül 05, 2010, 03:24:35 ÖÖ »

volume.!!!!resmen sacmalıyorsun bana rears saldırmadı die benden mı korkuyor ve ya ben saldırmadım die ben ondan mı korkuyorum..
Arkadaşlık nedir bilirmisin???
Belki arkadaşız belki degılız yanı anlayacagın bızım gıbı dıyarın ılk 20 sınde ol sonra konus ve raporlar herseyın kanıtıdır en ıyı kaynak kayıpsız kaynak dır asker kesersın bak suan onur puanına en ıyı onur pears da demek kı adam korkak degılmıs...herseyın bır kanıtı var bol keseden konusmak la hiç bır yere varamazsın..!!!!

not..pears dıyar da 2. once sen bı td9 a bak : Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Eylül 05, 2010, 04:27:15 ÖÖ »

volume.!!!!resmen sacmalıyorsun bana rears saldırmadı die benden mı korkuyor ve ya ben saldırmadım die ben ondan mı korkuyorum..
Arkadaşlık nedir bilirmisin???
Belki arkadaşız belki degılız yanı anlayacagın bızım gıbı dıyarın ılk 20 sınde ol sonra konus ve raporlar herseyın kanıtıdır en ıyı kaynak kayıpsız kaynak dır asker kesersın bak suan onur puanına en ıyı onur pears da demek kı adam korkak degılmıs...herseyın bır kanıtı var bol keseden konusmak la hiç bır yere varamazsın..!!!!

not..pears dıyar da 2. once sen bı td9 a bak : Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

eyvallah dostum Smiley
volume2
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Eylül 05, 2010, 01:57:22 ÖS »

Benim ilk 20 de olup olmam önemli değil selim senide tanıyorum.. favorim hala sensin ama sana birşey diyim mi.. sende dostluk arkadaşlık namına birşey yok... sen bir önceki diyarda da arkadaşına saldırırdın keserdin atar tutardın şimdide oylesin.. yani değişen bişey yok... sen şimdi bu bir oyun dersin arkdş. işlemez dersin ama o kadar güçlü rakipleriniz varkı zamanı gelince hepsini tek tek göreceksiniz...  hatta en yakın arkadaşlarınız bunlar yada siz oyle görüyorsunuz...   ben tek pearsı hedef göstermedim osmanlı ittifakı olarak gösterdim... herneyse daha fazla sizinle tartışmaya giremiyecem şimdi  kimin ne olduğunu nasıl bir yapıya sahip olduğunu herkez çok iyi biliyor.. boşuna parmaklarınızı yormayın olur mu Smiley) dinime küfreden MÜSLÜMAN olsa...
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Eylül 05, 2010, 05:52:45 ÖS »

Benim ilk 20 de olup olmam önemli değil selim senide tanıyorum.. favorim hala sensin ama sana birşey diyim mi.. sende dostluk arkadaşlık namına birşey yok... sen bir önceki diyarda da arkadaşına saldırırdın keserdin atar tutardın şimdide oylesin.. yani değişen bişey yok... sen şimdi bu bir oyun dersin arkdş. işlemez dersin ama o kadar güçlü rakipleriniz varkı zamanı gelince hepsini tek tek göreceksiniz...  hatta en yakın arkadaşlarınız bunlar yada siz oyle görüyorsunuz...   ben tek pearsı hedef göstermedim osmanlı ittifakı olarak gösterdim... herneyse daha fazla sizinle tartışmaya giremiyecem şimdi  kimin ne olduğunu nasıl bir yapıya sahip olduğunu herkez çok iyi biliyor.. boşuna parmaklarınızı yormayın olur mu Smiley) dinime küfreden MÜSLÜMAN olsa...

Sen kimsin birader ya? Zıplayıp buraya saçmalayıp duruyorsun!!! Konuyla alakasız önce bana sataştın, sonra Zyzaplin'i savunurken ona sataşmaya başladın Huh?  Yok benimle bir sıkıntın varsa bileyim Huh?
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #21 : Eylül 05, 2010, 09:53:39 ÖS »

Bu forum mesajlarınıza artık birşey söyleyeceğim : Diyarda ilk 6 ay zevkimizi yaptık savaştık, bir çok kişi bizim yüzümüzden oyun bıraktı, tatile aldı vs. tabi bizdende bırakanlar oldu. Şimdi şöyle bir bakıyorumda en fazla birbirimize girdiğimiz uzun süre savaştığımız Bugs_bunny ittifakıydı, savaşları bizde foruma taşıdık ama hiç Çirkef çirkef mesajlar yazılmadı, öyle bir yorum yapılmadı, oyun oynadğımızın bilinci ile muhabbet ettik yeri geldi birbirimizi tebrik ettik yeri geldi kendi hatalarımızı sorguladık.

Şimdi 1 ay ara verdim oyuna döndüm geri düştük bir çok abimde ara verdi yaz sıcak işlerin yoğunluğu vs bunlar kimseyi ilgilendirmez haklısınızda o değil benim kafama takılan, biz yenerken nasıl şöyle yaptık bile dememişken nasıl oluyorda bu kadar kısa sürede 3-5 savaş ile nasıl yendim şöyle yaptım böyle kaçırttım diyebiliyorsunuz?

Sözüm sana ZyZaPiN; Benim ile zıtlaştığın geceyi hatırlıyormusun ben 11 kişiydim sen 25 kişilik bir ittifaktın, sana dedimki senin ittifakında 1 değil en az 10 tane Lider var herkes kendi kafasına göre birşeyler yazıyor o ittifak ile bana kafa tutma geriye birşey kalmaz! ayrıca bunu yasarad, Drag-on 1-2 kişi daha vardı lider olduğunu iddaa eden onlarada söyledim.

Senin eXeLanS tan geriye ne kaldı? Hadi sonra dediniz istiklal olalım peki istiklalden ne kaldı? hadi onlarıda geçtim senin 25 kişiye ne oldu?

Ben 12 kişi idim ve hala öyleyim 2 kişi araştırma için dışarı çıktı, 1 kişi zaten savaştan önce bırakmıştı Sub_zero, A_E_G_M yenilgi almadan bıraktı, civcivci kişisel sebeplerle bıraktı 600K şovalyesi olan başka adam var mı diyarda ona çamur atıyorsun?

Sonuç OSMANLI hala bir şekilde ayakta dostllukları hala sağlam ve hala direnecek durumdayız bütün diyar bizi yok etme planları yapmasına rağmen... Peki senin neyin kaldı? koca 6 ayda kaç tane seni bırakıp kaçmayacak dost edindin bir söyler misin?

Sizlerden ricam ben Lider (ilk Sırada) iken kimse hakkında çirkefleşmedim, Elimden geldiğince saygıda kusur etmedim küçüğüme ve büyüğüme... Şimdi ayağım kaymış olabilir oyunu bırakmış bile olabilirim ama sizlere yaptığım hareketi yapmanızı, Çirkefleşmemenizi galibiyetlerinizi düzgün bir mesaj ile yayınlamanızı Rica ediyorum...

Böylece bende girip güzel savaştı paşam tebrik ederim diyebilirim...    Kadir geceniz Mübarek Olsun TD9 OSMANLI TeaM

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Eylül 05, 2010, 11:58:21 ÖS »

volume dostum...osmanlı dusmanımdır korkma:!!!
herkesle muahabbetım olabılır ama saldırmayacagım anlamına gelmez...!!!
zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Eylül 06, 2010, 12:49:10 ÖÖ »

jojoq sen kafanı takma tek basıma hepınıze yeterım Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Eylül 06, 2010, 02:53:19 ÖÖ »

jojoq sen kafanı takma tek basıma hepınıze yeterım Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

sen Alice Harikalar Diyarında yaşıyorsun heralde  *hahaha*

Osman bi durum varsa söylemen yeter.. 1-2 gün gelir gerekirse senin için kami bile yaparım.. yeterki ucunda 1 gram peynir gören herkes foruma yendim vurdum kaçırttım vs ... konu açmasın Grin
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #25 : Eylül 06, 2010, 08:59:48 ÖÖ »

sen Alice Harikalar Diyarında yaşıyorsun heralde  *hahaha*

Osman bi durum varsa söylemen yeter.. 1-2 gün gelir gerekirse senin için kami bile yaparım.. yeterki ucunda 1 gram peynir gören herkes foruma yendim vurdum kaçırttım vs ... konu açmasın Grin

Boşver paşam sen Sınavların ile ilgilen... Önce hayat sonra Oyun...

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Eylül 06, 2010, 09:41:22 ÖÖ »

*guns*   osmanlı bitsin sende de bi madalya alacam. Grin Grin 

zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Eylül 06, 2010, 11:54:06 ÖÖ »

aegm o kadar erkek sen gel koçum sana da yeterım:)) :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
peynır ı kım kıme yedırıyo gorelım at toynağı...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

jojoq...bekle kocum az saat kaldı geliorum... Tongue Tongue Tongue Tongue *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #28 : Eylül 06, 2010, 11:58:40 ÖÖ »

aegm o kadar erkek sen gel koçum sana da yeterım:)) :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
peynır ı kım kıme yedırıyo gorelım at toynağı...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

jojoq...bekle kocum az saat kaldı geliorum... Tongue Tongue Tongue Tongue *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Keşke erken haber verseydin karşılama düzenlerdim malesef yola çıktım

zyzapin
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Eylül 06, 2010, 12:00:20 ÖS »

aaaaaa ne kadar yazık...tühh neyse sabaha ordayım...erkek adamlar...
Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!