Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 10:57:27 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İO oyuncuları ve forumdakilerin adaletine güveniorum  (Okunma Sayısı 10505 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Ağustos 18, 2010, 11:52:30 ÖÖ »

Bana sniper'ın küfretmediğini hiç bir şekilde ispatlayamazsın.Ve kaldı ki ben mesajlarımda hangi hesaptan küfredildiğini yazmadım sen direk flikflack dedin ve bildin Smiley Çok ilginç bir tesadüf değil mi ?
Ya yazdıklarımı anlamamakta ısrar ediyorsun ya da gerçekten anlamıyorsun.Aynı şeyleri tekrar yazdırma bi önceki mesajımı oku ''özel mesajla edilen küfürler'' hakkında.

Ha çok ağrınıza gittiyse blues'a şikayet edin diyecem,o da taraflı diyecekseniz.Krum'a şikayet edin siz beni. '' Biz özel mesajla küfrediyoruz,sonra da şikayet edilince MotaRo bizi banlıyor,bunu hiç etik bulmuyoruz deyin. ''

Sniper en ufak kelimede banlanmamıştır 7-8 tane mesajı rapor edilmiştir,hepsini tek tek inceledim ve hepsinde de sokak ağzı tarzı hakaretler kullanmıştır.

'' düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesi tam da karaktersizlere göre bir felsefedir. '' Ben burada hakaret göremiyorum + direk kişinin şahsına söylenmiş bir sözde gçremiyorum önce ''Hakaret'' ve ''Eleştiri'' kavramlarının neler olduğunu,ikisini birbirinden ayıran özelliklerin ne olduğunu öğren sonra gel.Ha bu arada taraflısın tarafsızsın oyunlarınıza gelmem Wink Ben bu yollardan geçeli çok oldu.

Küfürü flikflağın yazdığını benle beraber bu forumda yaklaşık 10-15 kişi biliyordur tahminimce çünkü küfür yiyen a.e.g.m yediği küfürü screen shot yapıp foruma atmıştı ve konusu silinmişti..ben seni kruma hakaret ettiği gerekçesiyle sniper,a ban attığın için şikayet etmek isterdim ama biliyorum ki bir modun bir yaptırım alabilmesi için bir konuda şikayet değil bir kaç konuda şikayet gerekiyor ...daha fazla uzatmak istemiyorum çünkü imperialisle konuşuyormuşum gibi geliyor... sniperın küfür ettiğinin kanıtın olmadığı halde sniper etti diyorsun  ..ben de sen ettin desem belki beni banlarsın  Smiley
« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2010, 12:01:38 ÖS Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Ağustos 18, 2010, 12:08:58 ÖS »

Küfürü flikflağın yazdığını benle beraber bu forumda yaklaşık 10-15 kişi biliyordur tahminimce çünkü küfür yiyen a.e.g.m yediği küfürü screen shot yapıp foruma atmıştı ve konusu silinmişti..ben seni kruma hakaret ettiği gerekçesiyle sniper,a ban attığın için şikayet etmek isterdim ama biliyorum ki bir modun bir yaptırım alabilmesi için bir şikayet değil bir kaç şikayet gerekiyor ...daha fazla uzatmak istemiyorum çünkü imperialisle konuşuyormuşum gibi geliyor... sniperın küfür ettiğinin kanıtın olmadığı halde sniper etti diyorsun  ..ben de sen ettin desem beni banlarsın belki  Smiley
Ha demek bide A.E.G.M'yede küfretmiş ... Bak şimdi verdiğim ceza için sevincim 2 kat arttı ... Çünkü bana küfürlü mesajın ScreenShot'ını ileten başka kişiydi.
Bunuda yapabilirsin,'' Hakaret ettik biz,ve öncesinde hakaretten dolayı 2 kere uyarı aldık ceza aldık ve bir daha olursa banlanacağımız söylendi buna rağmen yine hakaret ettik hatta bir kere değil 7-8 mesajda bunu yaptık,sonrada motaro bizi banladı. '' deyin.
Krum'un bana yaptırım uygulaması için bi kaç hesap gerekiyorsa açın hemen,zaten sizin alışık olduğunuz birşey değil mi bu? Sniper'ın küfür ettiğinin kanıtı olmasa dediğim gibi cezasını hafifletebilirdim...

Bunu inanın burda hiç bir kimseye ispat etme gibi bir zorunluluğum yok,fakat daha öncede bana bu tarz iftirada bulunuldu ve buna karşın ispatımı sunmuştum,gerçi kimin küfrettiğini sen biliyorsun zatende bana gelmiş kelime oyunları yapıyorsun,konuyu okuyanları aydınlatmak adına ScreenShot'ları koyuyorum.

Önce cin ol, sonra adam çarpmaya çalış tamam mı ?

Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Ağustos 18, 2010, 12:23:35 ÖS »

Ha demek bide A.E.G.M'yede küfretmiş ... Bak şimdi verdiğim ceza için sevincim 2 kat arttı ... Çünkü bana küfürlü mesajın ScreenShot'ını ileten başka kişiydi.
Bunuda yapabilirsin,'' Hakaret ettik biz,ve öncesinde hakaretten dolayı 2 kere uyarı aldık ceza aldık ve bir daha olursa banlanacağımız söylendi buna rağmen yine hakaret ettik hatta bir kere değil 7-8 mesajda bunu yaptık,sonrada motaro bizi banladı. '' deyin.
Krum'un bana yaptırım uygulaması için bi kaç hesap gerekiyorsa açın hemen,zaten sizin alışık olduğunuz birşey değil mi bu? Sniper'ın küfür ettiğinin kanıtı olmasa dediğim gibi cezasını hafifletebilirdim...

Bunu inanın burda hiç bir kimseye ispat etme gibi bir zorunluluğum yok,fakat daha öncede bana bu tarz iftirada bulunuldu ve buna karşın ispatımı sunmuştum,gerçi kimin küfrettiğini sen biliyorsun zatende bana gelmiş kelime oyunları yapıyorsun,konuyu okuyanları aydınlatmak adına ScreenShot'ları koyuyorum.

Önce cin ol, sonra adam çarpmaya çalış tamam mı ?

dediğim gibi sniper hakaret etmemiştir..en son msjında sanki sende bi rahatlama gibi birşey sezinledim büyük harfle sloganlar falan hiç modluğuna yakışmıyor tarafsız olman gerekirken sanki imperialis ile konuşuyormuşum gibi geliyor  Grin Grin çok komiksin ...ama flikflağın sniperin hesabına girebilmesi olası birşeydir çünkü gerek oyunda gerekse forumda birbirleriyle paslaşıyorlardı gerçek hayattada birbirleriyle samimilerdir..yani ben ipleri tutmuyor demedim ,sniper küfür etmedi dedim Tongue Tongue ama yinede küfür olayında her koyun kendi bacağından asılır..birde şikayet konusunda benim demek istediğim birkaç konudan bir mod şikayet yerse ve doğruluğu anlaşılırsa yaptırım yiyebilir dedim ...

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Ağustos 18, 2010, 12:30:52 ÖS »

dediğim gibi sniper hakaret etmemiştir..en son msjında sanki sende bi rahatlama gibi birşey sezinledim büyük harfle sloganlar falan hiç modluğuna yakışmıyor tarafsız olman gerekirken sanki imperialis ile konuşuyormuşum gibi geliyor  Grin Grin çok komiksin ...ama flikflağın sniperin hesabına girebilmesi olası birşeydir çünkü gerek oyunda gerekse forumda birbirleriyle paslaşıyorlardı gerçek hayattada birbirleriyle samimilerdir..yani ben ipleri tutmuyor demedim ,sniper küfür etmedi dedim Tongue Tongue ama yinede küfür olayında her koyun kendi bacağından asılır..birde şikayet konusunda benim demek istediğim birkaç konudan bir mod şikayet yerse ve doğruluğu anlaşılırsa yaptırım yiyebilir dedim ...

Her çırpınışta biraz daha dibe vuruş...Artık sizlere acısam mı,halinize gülsem mi bilemedim.Ben her zaman rahatım,sen kafanı yorma Wink Büyük yazdım ki,genelde yazdıklarımı anlayamıyorsunuz,belki bu sefer bi faydası olur diye düşündüm.
Burada flikflak'ın sniper hesabına girmesi gibi bir durum söz konusu değil,incelenen hesap flikflak ve o hesaba giriş yapmak isteyen sniper.
Dediğim gibi siz ve sizin gibilere hiç birşeyi ispat etme zorunluluğum yok,sadece konuyu okuyanlar bu bana attığınız iftiraların doğru olmadığını,sizinde forumda ki yüzünüzü görsün bu bana yeter.
Ha benim kim olduğum belli,bu dibe vuruşunuz başkalarınıda anımsatıyorsa size bunu bilmem.Ben her koyunu kendi bacağından asmam,hem sürünün düzenini bozanı hemde buna uyan koyunlarıda asarım.
Bir kaç konuda şikayet gerekiyorsa onuda yapın.Dediğim gibi açın yine 3-5 yan hesap hepsiyle bi kaç konudan şikayet böylece daha inandırıcı olur(mu?).
« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2010, 12:33:54 ÖS Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Ağustos 18, 2010, 12:40:56 ÖS »

Millet olarak kuyrugumuz şıkıştığında karalamayı çok severiz..Filan mod arkadaşını banlamıyor ama bizi banlıyor vs diyen çok olur...
O yüzden cezalar kurallar çercevesinde kesin olmalıdır..Mod cezai yaptırıma gittiğinde,kural böyle diyip iftiralardan kurtulabilmelidir...

;D
konunun başlarında yazmıştım ve şu an forum ahalisi olarak uygulamalı anlatımını görüyoruz..Motaro verdiği cezanın doğru olduğunu resimlerle ispatlamasına rağmen,iftira atılıyor...Bu kadarınada pes artık!..

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Ağustos 18, 2010, 12:46:58 ÖS »

Kimin ne olduğunu ispatladığı için Motaroya teşekkür ediyorum.eklenen resimlerden sonra kendinizi de parçalasanız laflarınız boş iftiradan öteye gidemez o yüzden hiçbirine cevap vermiyorum.

SmSERT
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Ağustos 18, 2010, 12:52:25 ÖS »

Bu konuyu okuyan tarafsız herkesinde bu hi tack denen adamın ne biçim biri oldugunu anladığını sanıyorum  Grin

[img]http://www.kwpnet.com/resims/rihanna_20.jpg[/img
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Ağustos 18, 2010, 12:54:58 ÖS »

Her çırpınışta biraz daha dibe vuruş...Artık sizlere acısam mı,halinize gülsem mi bilemedim.Ben her zaman rahatım,sen kafanı yorma Wink Büyük yazdım ki,genelde yazdıklarımı anlayamıyorsunuz,belki bu sefer bi faydası olur diye düşündüm.
Burada flikflak'ın sniper hesabına girmesi gibi bir durum söz konusu değil,incelenen hesap flikflak ve o hesaba giriş yapmak isteyen sniper.
Dediğim gibi siz ve sizin gibilere hiç birşeyi ispat etme zorunluluğum yok,sadece konuyu okuyanlar bu bana attığınız iftiraların doğru olmadığını,sizinde forumda ki yüzünüzü görsün bu bana yeter.
Ha benim kim olduğum belli,bu dibe vuruşunuz başkalarınıda anımsatıyorsa size bunu bilmem.Ben her koyunu kendi bacağından asmam,hem sürünün düzenini bozanı hemde buna uyan koyunlarıda asarım.
Bir kaç konuda şikayet gerekiyorsa onuda yapın.Dediğim gibi açın yine 3-5 yan hesap hepsiyle bi kaç konudan şikayet böylece daha inandırıcı olur(mu?).

dediğim gibi ben bu forumun adaletine güvenmiyorum sebeplerinide saydım forum ahaliside gördü... evet fliğin hesabına sniper giriş yapmak istemiş olabilir dediğim gibi birbirlerinin hesaplarına giriyorlardı ama sen dediğimi anlamak istemiyorsun geçiştiriyorsun çünkü dibe vuran sensin + benim burada dibe vuracak durumum yok benim burda ne görevim var ne birşeyim.. senin bu duruma gelmen bile dibe vurduğunun göstergesidir  Tongue Tongue ahada yandaşlarında geldi herşeyin rengi dahada açık belli oldu  Grin Grin..böyle forumun böyle modu olur ne diyeyim  Grin Grin allah sizi bildiği gibi yapsın.. forumu çöplük olarak gören horozlar üşüştü yine buraya 
ötün bakalım hayatta birtek burda ötersiniz  Grin Grin

Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Ağustos 18, 2010, 01:02:08 ÖS »

smsert senin td5den dolayı beni sevmediğini biliyorum... düşmanım bol mübarek.. millet ne anladıysa anlamıştır seni ilgilendirmez...  bu arada smsert konu ben değilim dikkatini çekerim ..yörüngeni kaybetme ..ben burda konuşamayan birini savunuyorum ..çamur atarken konunun ne olduğunu anla öyle at..konuyu okumadan yazı yazma..

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Ağustos 18, 2010, 01:05:23 ÖS »

dediğim gibi ben bu forumun adaletine güvenmiyorum sebeplerinide saydım forum ahaliside gördü... evet fliğin hesabına sniper giriş yapmak istemiş olabilir dediğim gibi birbirlerinin hesaplarına giriyorlardı ama sen dediğimi anlamak istemiyorsun geçiştiriyorsun çünkü dibe vuran sensin + benim burada dibe vuracak durumum yok benim burda ne görevim var ne birşeyim.. senin bu duruma gelmen bile dibe vurduğunun göstergesidir  Tongue Tongue ahada yandaşlarında geldi herşeyin rengi dahada açık belli oldu  Grin Grin..böyle forumun böyle modu olur ne diyeyim  Grin Grin allah sizi bildiği gibi yapsın.. forumu çöplük olarak gören horozlar üşüştü yine buraya 
ötün bakalım hayatta birtek burda ötersiniz  Grin Grin

Sıvama kısmı daha da bi hoşuma gitti...
Merak etme biz senin adaletine sonsuz bir şekilde güveniyoruz.Görevin olmadığını mı ima ettin? Bence bir görevin var fakat başarısız oldun...Yine bir iftira kampanyanız ''MotaRo'' yüzünden gölgelendi... Durmayın Krum'a şikayet edin beni Smiley
'' Biz yüzsüzüz,iftira atıyoruz ama olmuyor ''MotaRo'' baltalıyor,istediğimize rahat rahat küfredemiyoruz forumda,ama yine azimle buna devam etmek istiyoruz lütfen ''MotaRo''nun görevine son'' deyin.
Sizden bunu bekliyorum cidden.

smsert senin td5den dolayı beni sevmediğini biliyorum... düşmanım bol mübarek.. millet ne anladıysa anlamıştır seni ilgilendirmez...  bu arada smsert konu ben değilim dikkatini çekerim ..yörüngeni kaybetme ..ben burda konuşamayan birini savunuyorum ..çamur atarken konunun ne olduğunu anla öyle at..konuyu okumadan yazı yazma..

Ne malum senin sniper olmadığın,flikflak hesabına girenlerden biride sensin...

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Ağustos 18, 2010, 01:09:05 ÖS »

Sanırım yeterince söz hakkı verdim hepinize.Konu hakkında aklında soru işaretleri olanlar bana özel mesaj atıp sorabilirler.

Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!