Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 01:48:22 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: savas giderek daha da yaklaşıyor sanki...  (Okunma Sayısı 4551 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BornToWin
Bay X
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bazı konularda (!) hala 1 incisiniz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ağustos 13, 2010, 11:01:43 ÖÖ »

3. Dünya Savaşı tahmin edilen boyutta olursa dünya'nın yaşanacak bir yer olur mu bilemem zaten sıcaklar aldı başını gidiyor bombaların ısısı zehri bilemiyorum Smiley göremeyiz ama 4.yü:D

2 Şey Akıl Hafifliğini Gösterir. Söylenecek Yerde Susmak, Susacak Yerde Söylemek!
SmSERT
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ağustos 13, 2010, 11:57:38 ÖÖ »

"3. dünya sawas ını bilmiorum ama 4. dünya sawas'ı kazma kürek'ler ile olacak"

eğer bu olursa türkler dünya ya tekrar hakim olacak desenize.  *hihi*

papito yanlış anladın sen heralde..bu herif millet yiyecek bişeyler bulamıcak çiftçilik flan o işler önem kazancak o anlamda demiş gibi gözüküyor Smiley

[img]http://www.kwpnet.com/resims/rihanna_20.jpg[/img
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ağustos 13, 2010, 01:06:11 ÖS »

papito yanlış anladın sen heralde..bu herif millet yiyecek bişeyler bulamıcak çiftçilik flan o işler önem kazancak o anlamda demiş gibi gözüküyor Smiley

yo ben doğru anladım. asıl sen yanlış anlamışsın. Smiley
Emekli Tufek
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ağustos 15, 2010, 11:18:47 ÖÖ »

bu tür şeylerin bilgisi verilmez.israilin ve abdnin amacı sadece irana gözdağı vermek.. amerika ekonomisi şirketlerinden hükümetine kadar bir dünya borç içindeyken iran'a saldırması ekonomik açıdan intiharı olur..

Gercek bu..!
Gerisi senaryo (Yani; HIKAYE)...

ESKI TUFEK diyor ki;
KRAL CIPLAK..!
Zira; O meshur hikayedeki cocuk gibi, benim Kraldan bir beklentim yok.
Kraldan beklentisi olanlara;
UGUR'LAR OLA.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ağustos 15, 2010, 01:37:44 ÖS »

''yurtta sulh cihanda sulh'' anlayışını benimseyeli 85 sene oldu.sınırları değişmeyen nadir ülkelerden biri olacak demek daha doğru.

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ağustos 15, 2010, 09:16:54 ÖS »

'KIYAMET, 2. dunya savası' isimli bir belgesel vardı onu izlemıstım geçen gun
izlerken ağladıgım nadir belgesellerden biriydi...
_cengizhan_
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Aralık 05, 2010, 10:06:29 ÖS »

kahanetlerde bulunmak istemem , ama amerika balonu yakın zamanda patlayacak. bu tarihtede böyleydi yıkılmaz denilen nice imparatorluklar yıkıldı . abd olmadan israil  bu bölgeye zor hükmeder. kaldıkı iran bir ırak değil . halkları daha iç içe . mezhep farklılıklarını saymasak  bir bütün halk  aynen biz türkler gibi o nedenle amerika  iranı bölüp parçalayamaz . bence burda kilit ülke türkiyedir . türkiye ekonomik  ve askeri olarak güçlü durduğu sürece bu tahlikeye kim ne derse desin izin vermeyecektir .  *hmm*
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Aralık 05, 2010, 10:44:27 ÖS »

Ahbe kardesim teske oyle olsa... ben giresunluyum ilgi alanim daha dogrusu tek anladigim findik.. fiyat 2002li yillarda felan7.5tl den 2.5tl ye geriledi 2011e geldigimizde ise 4.3 kurus civarinda basbakan giresunda mitingde.. sozler soyle; sizin findigin ederi bu kadar daha fazla veremeyiz sokun kivi dikin ben sokmenize yardim edecegim sokme masraflari icin para verecegim... cok guzel ciftcilik... findik uretimi bitiyor...zeytin yagi? 10 liraydi 25 lirayi vurdugu oldu ? simdi ne guzel iste ureten adam guzel para kiriyor diyen bos adamlar cikar ancak ureticiden 5_6 ya aliniyor bize25 e geliyor.. son olarak hyvanciligimiza el attilar angutlar getirttiler ama fiyat dusmedi 17 lira olan et 29.90... ne diyim daha.. turkler boylemi ciftcilikle hakim olacak gecen f.m.s abim ile muhabbet ediyoruz urfada birsey yetisiyormus bugdaydi galiba adini unuttum.. arazilerin %80 i israile satilmis... ve suriye sinirindaki mayinli arazi kac yildir islenmiyor ... mayinlari israil temizliyeyip 40 yilligina alicakti topraklari ? biz temizliyemiormuyuz dendiginde ise basbakanimiz biz imkani yok temizliyemeyiz yeterli teknoloji yok diyordu. ama .... partisi anayasa mhkemesine basvurdu iptal ettirdi topraklar bizde kaldi... ve bugun o topraklar bos yatiyor koyluye dagitilip islense ulkemiz kalkinir Huh?
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!