Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 01:32:12 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: varan ordunun yapışıp kaldığını ilk kez gördüm.  (Okunma Sayısı 2302 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hektem70
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 29, 2008, 02:36:55 ÖÖ »

biraz önce adamın biri ittifak savaşında aynı anda 4 eyaletime birden saldırdı.Ben de ordumu 3 e bölüp , saldırının tamamlanmasından önce 3 eyalete varacak şekilde gönderdim.Her iki saati de yani hem görevleri hem de düşman hareketlerini sürekli kontrol ettim.Adamın orduları varmadan önce benimkiler eyalete girdiler 1 küsur dakika kala saldırının tamamlanmasına.Ama o da ne!!!! Orduların vardığını gösteren yazı , görevler kutucuğunda çıkmasına rağmen, varma mesajı gelmediği gibi ordular sanki peronda bekleyen otobüs gibi yapışıp kaldı.Adamın orduları da sanki asker yokmuş gibi kalan kaynaklarımı alıp gitti.Savaş sonra erdikten sonra ancak varma mesajları düştü ve ordular eyalette göründü.BAkın tekrar yazıyorum, saldırı tamamlanmadan en az bir buçuk dakika önce eyalete girmelerine ve hareket kutucuğunda vardığını gösteren yazı belirmesine rağmen o yazı  donup kaldı.VArma anında kaybolması ve görevler kutucuğu boşalması gerekmesine rağmen Mesaj ulaşmadı ve saldıranla savaşmadılar çünkü eyalette görünmüyorlardı.E şimdi uykusuz kaldığıma mı yanayım,bu saçmasapan iş yüszünden kaçırdıım adamın ordularına mı yanayım bu nasıl iştir diye mi yanayım?.
qwer
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 29, 2008, 02:53:46 ÖÖ »

biraz önce adamın biri ittifak savaşında aynı anda 4 eyaletime birden saldırdı.Ben de ordumu 3 e bölüp , saldırının tamamlanmasından önce 3 eyalete varacak şekilde gönderdim.Her iki saati de yani hem görevleri hem de düşman hareketlerini sürekli kontrol ettim.Adamın orduları varmadan önce benimkiler eyalete girdiler 1 küsur dakika kala saldırının tamamlanmasına.Ama o da ne!!!! Orduların vardığını gösteren yazı , görevler kutucuğunda çıkmasına rağmen, varma mesajı gelmediği gibi ordular sanki peronda bekleyen otobüs gibi yapışıp kaldı.Adamın orduları da sanki asker yokmuş gibi kalan kaynaklarımı alıp gitti.Savaş sonra erdikten sonra ancak varma mesajları düştü ve ordular eyalette göründü.BAkın tekrar yazıyorum, saldırı tamamlanmadan en az bir buçuk dakika önce eyalete girmelerine ve hareket kutucuğunda vardığını gösteren yazı belirmesine rağmen o yazı  donup kaldı.VArma anında kaybolması ve görevler kutucuğu boşalması gerekmesine rağmen Mesaj ulaşmadı ve saldıranla savaşmadılar çünkü eyalette görünmüyorlardı.E şimdi uykusuz kaldığıma mı yanayım,bu saçmasapan iş yüszünden kaçırdıım adamın ordularına mı yanayım bu nasıl iştir diye mi yanayım?.

benimde oldu 5-6 dk ya duzeldi
mvpMERTmvp
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 29, 2008, 05:45:57 ÖS »

halıl abı nerde ne yapıcgını bılen ıyı oyuncudur....benım haksızlıga ugradıgından suphem yok..lütfen modlar dyr 5 onemlı  turk oyuncularından olan hektem70  ıddasına önemverelım turk oyuncula adına(halıl abı banlandık be ıyı kaynak cıkıyodur benden  barı sen vur abı) Grin
hektem70
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2008, 06:06:46 ÖS »

Hocam bu oyun hatasıdır en azından düzeltilmeli.adam elimden kaçtı gitti.5-6 dakikaya düzelmesi önemli değil ki.Yılbaşındaki duraklmadan beri var bu problem.arada oluyor.Bu sefer de savaşın ortasına denk geldi.Ben de mod.lara ileteyim dedim.Mert kaşındın diyeceğim ama severim seni.Smiley)) Azıtmıştınız işiii.
ronartir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2008, 07:24:50 ÖS »

sanırım oyunda bu aralar bu hatalar çoğaldı halil abi dikkatli oynar bu oyunu o diyosa dikkate değer bir hata vardır...

Im me spest est mihi.
Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2008, 07:54:11 ÖS »

server lardan kaynaklanan problem. tüm diyarlarda var maalesef. ama tam savaşın ortasında olması da kötü olmuş.  :-\
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ocak 29, 2008, 08:09:07 ÖS »

Ben de internet bağlantım kesildiği için 100 ağır kaybettim. Seninki hata ben ne yapayım?İnternet kesintisine çare yok ki...

Republic
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Ocak 30, 2008, 11:57:40 ÖÖ »

kötü olmuş gazneli
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ocak 30, 2008, 02:21:42 ÖS »

Kara pazartesi. Tarlam silindi, ağırlar gitti, bir başka tarla teslim oldu ( günlük bir milyon ve üstü altın gitti), saldırdığım adam kaynak kaçırdı. Papaz hep pilav yemiyor Republic.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!