Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 10:16:03 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Komutanların Ulubatlu Macerası :D (5 kişi gelmişler 4 ü çakılmış)  (Okunma Sayısı 12664 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Eylül 23, 2010, 09:05:42 ÖS »

saldıranlara geçmiş olsun savunan arkadaşı tbrk ederim Smiley
saolasın Smiley
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Eylül 24, 2010, 07:40:53 ÖÖ »

sadece 2 kısı komutanlardan gerıye kalan 3 kısılık ıntıhar eylemcısının kaarı ne oldu acaba *xxx* *xxx*
TURKEI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Eylül 26, 2010, 02:40:08 ÖS »

tbrkler

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞

(Espena....aristocrat)
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Eylül 27, 2010, 04:05:31 ÖS »

sadece 2 kısı komutanlardan gerıye kalan 3 kısılık ıntıhar eylemcısının kaarı ne oldu acaba *xxx* *xxx*
Ne demek istediğini anlayamadım ?
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Eylül 27, 2010, 06:16:31 ÖS »

Ne demek istediğini anlayamadım ?
sadece ıkı kısı komutanlar ıttıfagında Wink
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Eylül 30, 2010, 06:39:27 ÖS »

sadece ıkı kısı komutanlar ıttıfagında Wink
Hepsi aynı tayfa Grin Grin
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Eylül 30, 2010, 06:58:25 ÖS »

Hepsi aynı tayfa Grin Grin
hiç belli olmuyor Huh? Cool
erbay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Ekim 16, 2010, 11:55:22 ÖÖ »

süpersin serkan  zaten kuleli ittifağı gitti bu komutanlar ve diğer bicareler kendini bişey sandı. kuleli ittifağı 1 ay daha oynasaydı oyun biterdi bu diyarda..
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Ekim 17, 2010, 11:12:09 ÖS »

Savan Show Olmuş Resmen  Cool

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Kasım 05, 2010, 12:21:36 ÖÖ »

Teşekkürler arkadaşlar
_cehennet_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Kasım 06, 2010, 01:55:58 ÖÖ »

yaw onu bunu bırakta ulubatlunun son 2 ayda tatilden çıktığını gören oldumu Tongue sonuç 4 kişinin çakılması değildi sonuç ulubatlunun oyundan düşmesi bunuda yazarsa arkadaş sewinirim yendikde yenildikde ama oyundan düşmedik bebeler gibi bırakıp kaçmadık.....
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Kasım 06, 2010, 11:35:14 ÖS »

yaw onu bunu bırakta ulubatlunun son 2 ayda tatilden çıktığını gören oldumu Tongue sonuç 4 kişinin çakılması değildi sonuç ulubatlunun oyundan düşmesi bunuda yazarsa arkadaş sewinirim yendikde yenildikde ama oyundan düşmedik bebeler gibi bırakıp kaçmadık.....

Terbiyesizlik etme !!! Kimin oyunu niye bıraktığının çeteresini sen mi tutuyorsun?? Adam bu konuyu oyundayken açmış ve konu kapanmış sen hala neyin mücadelesini veriyorsun Huh? Tebrik etmesini bil. Edecek kişiliğin yoksa da sonsuza kadar sus . Adabını bozma. Bu mesajlarını görünce karşımda 11  12 yaşında çocuk mu var acaba diye düşünüyorum Huh?
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Kasım 07, 2010, 07:41:28 ÖS »

oyunu sıkıldığım ve okulum başladığı için bıraktım ,vuruluduktan sonra bırkamadım(Vurulduğumda 1.2m puanım vardı bırakırken 2.1m puanım vardı). bir casus salmayı akıl etseydin yaklaşık 2.6m lik ordu varken oyunu bıraktığımı görürsün. Sonuçta üniversite okuyorum benim derslerimle ilgilenmem gerekiyordu. Emeğe saygı lütfen.
« Son Düzenleme: Kasım 07, 2010, 07:44:12 ÖS Gönderen: Alexander » Kayıtlı
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Kasım 07, 2010, 11:30:48 ÖS »

oyunu sıkıldığım ve okulum başladığı için bıraktım ,vuruluduktan sonra bırkamadım(Vurulduğumda 1.2m puanım vardı bırakırken 2.1m puanım vardı). bir casus salmayı akıl etseydin yaklaşık 2.6m lik ordu varken oyunu bıraktığımı görürsün. Sonuçta üniversite okuyorum benim derslerimle ilgilenmem gerekiyordu. Emeğe saygı lütfen.
ben yorumlar hakkında birşey söylemeyecegim ama seninle iyi puan çekişmesi yaşıyoduk ve bende üniye gidiyorum sanırım sende yenisin ünide ama ben başladıgım birşeyi en azından bitirdim bitirebilirdin bence ki birazcık daha devam etseydin ya sen ya ben biticektik ama bu sefer senin olcagını düşünüyordum Smiley sebebi ise kalelerin 7 ve o kadar askeri kaldıramazdın ben senden sonra bi o kadar daha asker bastım 830 k kadar şöv e ulastım yani o na kaleler 7 iken bakamazdın bence bende sogudum oyundan daha sonra rakip kalmadı diye

GALATASARAY  ...
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : Kasım 07, 2010, 11:57:57 ÖS »

ben yorumlar hakkında birşey söylemeyecegim ama seninle iyi puan çekişmesi yaşıyoduk ve bende üniye gidiyorum sanırım sende yenisin ünide ama ben başladıgım birşeyi en azından bitirdim bitirebilirdin bence ki birazcık daha devam etseydin ya sen ya ben biticektik ama bu sefer senin olcagını düşünüyordum Smiley sebebi ise kalelerin 7 ve o kadar askeri kaldıramazdın ben senden sonra bi o kadar daha asker bastım 830 k kadar şöv e ulastım yani o na kaleler 7 iken bakamazdın bence bende sogudum oyundan daha sonra rakip kalmadı diye
Aynı diyarda 3. hesapta bitirebildin oyununu Grin sorun değil benimde 2. hesabımdı Smiley . Şunu söyleyim önce ilk defa ordum sıfırlanmıyor bu diyarda. İlk sıfırlanışımdan sonra toparlayıp ondan sonra bu arkadaşların 4'ü bana çakıldı. Artı devamlı savaşan bir oyun tarzım var yani oturup ordu da biriktirmiyorum . Bu verdiğim raporlardan 5 gün önce senin devraldığın turin adlı hesabı vurup diyarın en kanlı savaşını yapmışım. Neyse yapacağımı yaptım ben ama yapamayanların içinde kalmış olabilir bu da benim sorunum değil istersem oyunu bırakırım istersem oynarım kimseyi alakadar etmez. Ama kesin olan bişey varki ben bu oyunu vurulduğumdan dolayı bırakmadım. Bunu anlamayacak kadar cahil insanlar değilsiniz.
Diyar bitmiş hala neyin peşindesiniz anlamadım. Tamam beyler sizsiniz! oynasaydım vururdunuz yine helal olsun size bravo on numara oyuncularsınız. Ama keşke yapacaklarınızı diyar hala devam ediyorken yapsaydınızda biz de görseydik.
Saygılarla.
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!