Imperia Online Turkey  
Mart 19, 2024, 09:26:59 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Banka borcu  (Okunma Sayısı 1567 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
semi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

уαğмυя ѕαкLαdı gözуαşLαяıмı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 31, 2008, 01:10:50 ÖS »

arkadaşlar ben 7. diyarda oynuyorum ve banka borcundan batıp oyunu bırakan çok adam görüyorum.... adam box defansını 9. eyalete kurmuş dağlar ve orman ve bankadan borc almış faizi çok yüksek 6-7 milyon kadar bişey... benim bildiğim borcu alınca ödeme 8. eyaletten yapılıyor.. ama adamın 9. eyaleti -6 milyon  bu nasıl oluyor? borcu bir süre kapatamayınca borc ana eyalettenmi alınıyor?
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2008, 01:16:11 ÖS »

Ordu masrafıdır. Ben de aldım 8. eyalet eksi oldu.Diğer eyaletler de sorun yoktu.

semi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

уαğмυя ѕαкLαdı gözуαşLαяıмı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2008, 01:19:48 ÖS »

ordu masrafı nereye kadar nasıl -6 milyon olur bence imkanı yok adamda daha şövalye yok nasıl -6 milyon olucakki?
Republic
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Ocak 31, 2008, 01:23:54 ÖS »

ordu masrafı mesela günlük 300000 olsa ayrıca bide bankadan para çektiyse onun kaç misli olduğunu bilmiyorum ama onu  ödüyor -6 milyon olur.
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 31, 2008, 01:32:07 ÖS »

ordu masrafı mesela günlük 300000 olsa ayrıca bide bankadan para çektiyse onun kaç misli olduğunu bilmiyorum ama onu  ödüyor -6 milyon olur.

Banka borcu 8.eyaletten tahsıl edılır.Adamın box ında -6 mılyon varsa ordu masrafıdır o.-6 mılyon gozuykme sebebıde sudur;
Adam oyunu bırakmıs ve bakım masrafı gunde gun artmıstır.Bu arada dıger oyuncular adama dalıp onun kaynaklarını emıyordur.Bu nedenle adamda askerı az gorursun.Dalanlar odun,demır,tasları goturecegı ıcın o -6 mılyon artarak gıdecektır.Emınım adamda mancınık vardır.Onlar asker kalmasa bıle bakım masrafını daha da eksıltecektır.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!