Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 12:28:41 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: OSMANLI vs papito87  (Okunma Sayısı 17274 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Ağustos 16, 2010, 10:48:22 ÖS »

keser döner sap döner gün gelir hesap döner.  Angry
Shocked

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #76 : Ağustos 17, 2010, 09:49:36 ÖÖ »

keser döner sap döner gün gelir hesap döner.  Angry

Papi aynen öyle hesabı iyi yapmak gerek, bilhassa Türk diyarı gibi Entrikaların bol olduğu bir diyarda  *hihi*

Hile konusunda bana ise attığın laf, Keser biliyorsun elinde kalır döner durur  *hihi*

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
kartal1966
ali
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Ağustos 17, 2010, 03:31:30 ÖS »

cokmu durustsun  durust olsan  profsoru serfettını ıtıfagına almazdın  ıkı  hesaba bakıyo dıye ben ceza almadım ama  su kounda hıc teredutum yok  bu kafayla her donem bunusa dusmeye mahkumsunuz dıyar sonlarında  baskalarına  alvere dalewera araycagınıza once kendınıze bakın.sız her sahtakarlıgı yapcaksınız baskasıda yapınca yok soyle oldu yok boyle oldu. ezıksınız bu kadar basıt puanınız  yuksek olabılır ama  oyuncular olarak ezıksınız  bu forumda bunu herkes okuycak dıyarın sonunda osmanlı hepsi bunusa duscek . bahnelerıde  yok hile yok bılmem falan  sunu ıyı bılıyomkı  hılenın kıralını yapıyorsunuz  yerı geldıgınde banı goruceksın . şimdi erken .
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2010, 03:41:53 ÖS Gönderen: kartal1966 » Kayıtlı
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #78 : Ağustos 17, 2010, 03:42:58 ÖS »

cokmu durustsun  durust olsan  profsoru serfettını ıtıfagına almazdın  ıkı  hesaba bakıyo dıye ben ceza almadım ama  su kounda hıc teredutum yok  bu kafayla her sonem bunusa dusmeye mahkumsunuz dıyar sonlarında  baskalarına  alvere dalewera araycagınıza once kendınıze bakın.sız her sahtakarlıgı yapcaksınız baskasıda yapınca yok soyle oldu yok boyle oldu. ezıksınız bu kadar basıt puanınız  yuksek olabılır ama  oyuncular olarak ezıksınız  bu forumda bunu herkes okuycak dıyarın sonunda osmanlı hepsi bunusa duscek . bahnelerıde  yok hile yok bılmem falan  sunu ıyı bılıyomkı  hılenın kıralını yapıyorsunuz  yerı geldıgınde banı goruceksın . şimdi erken .

support_tr@imperiaonline.org a bir mail atıyorsun profili inceleyip sana geri dönüyorlar dostum

Re: Muhtemel Hile‏
Kimden:   Support for Turkish (blues@imperiaonline.org)
Gönderme tarihi:   17 Ağustos 2010 Salı 10:57:54
Kime:    OsmaN ÖKSÜZ (jojuq@hotmail.com)

OsmaN ÖKSÜZ написа:
> Türk Diyar 9 da ***** ittifakı üyelerinden "****"
> Nickli kişiyi bir inceleyebilirmisiniz?

Merhaba

Rapor ettiğiniz **** adlı oyuncu incelendi . Kural ihlali tesbit
edilmedi

Asılsız karalama... Ispat et yada ettirt Resmini çek buraya koy bende haklıymışsın diyeyim ! birde yazdığın mesajlarda Şu ramazan günü haddini ve insanlığını aşmadan cümleler kur en nihayetinde bu bir Oyun...

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
kartal1966
ali
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Ağustos 17, 2010, 03:57:44 ÖS »

ıtıfagındakı  adamın mesajları 50k askerım var koye gıdecem dıye asker basmıyom. bu mesajı yazdım  ve aldıgım yanıt . kendısıyle  konus benım atıgım mesajları buraya yasın Smiley)) oyunuma renk katıyosun pazara kadarda olsa profsor.mesajı bana  bu esnada yagmaya gıtım askerlerı dısardaydı Smiley) ve gerı donuyordu  montaj yaparak bulof yapıyo . bende kendısıne ıyı montaj dedım  gorursun dedı bana montajı  bulofunu yemedım. askerı gerı geldıgınde. dedım  yola cabu askerını benım askerlerı yaklar senın askerler hızlı koşuyor diye . aldıgım yanıt.Smiley)) karı gibi ağzınla değil erkek gibi askerinle oyna... yaşını bilmem ama zeka yaşın 9 gibime geliyor.  ( sız boyle ezık bır ıtıfaksınız ) sozlerımde cok dıkat edıyom.bak bu  mesajda profsorde .Saldıran Ordular Merkez Hedef Saldırma Amacı Birimler Kalan Zaman Eyalet 9   buldozer - (7)   Kale kuşatması   709700    0:30:45 Saldıran ordular Hedef Merkez Birimler Saldırma Amacı Kalan Zaman Eyalet 15 kartal1966 - (9)   58092   Köy baskını    0:44:03 haklısın ama 4 dakika geç kaldın
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2010, 04:00:34 ÖS Gönderen: kartal1966 » Kayıtlı
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Eylül 03, 2010, 05:57:17 ÖS »

ıtıfagındakı  adamın mesajları 50k askerım var koye gıdecem dıye asker basmıyom. bu mesajı yazdım  ve aldıgım yanıt . kendısıyle  konus benım atıgım mesajları buraya yasın Smiley)) oyunuma renk katıyosun pazara kadarda olsa profsor.mesajı bana  bu esnada yagmaya gıtım askerlerı dısardaydı Smiley) ve gerı donuyordu  montaj yaparak bulof yapıyo . bende kendısıne ıyı montaj dedım  gorursun dedı bana montajı  bulofunu yemedım. askerı gerı geldıgınde. dedım  yola cabu askerını benım askerlerı yaklar senın askerler hızlı koşuyor diye . aldıgım yanıt.Smiley)) karı gibi ağzınla değil erkek gibi askerinle oyna... yaşını bilmem ama zeka yaşın 9 gibime geliyor.  ( sız boyle ezık bır ıtıfaksınız ) sozlerımde cok dıkat edıyom.bak bu  mesajda profsorde .Saldıran Ordular Merkez Hedef Saldırma Amacı Birimler Kalan Zaman Eyalet 9   buldozer - (7)   Kale kuşatması   709700    0:30:45 Saldıran ordular Hedef Merkez Birimler Saldırma Amacı Kalan Zaman Eyalet 15 kartal1966 - (9)   58092   Köy baskını    0:44:03 haklısın ama 4 dakika geç kaldın

Arkadaşım, haklısındır haksızsındır o ayrı bir konu da; şu Türkçe'yi katletmeden bir mesaj yazsan, olmaz mı? Valla bu mesajını okurken yoruldum ve yorulmama rağmen hiç bir şey anlamadım Huh?
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #81 : Eylül 05, 2010, 09:34:27 ÖS »

Adam ol ! Karı değil bari kadın de !

Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!