Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 06:15:19 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TERÖR'E TEK ÇÖZÜM  (Okunma Sayısı 15241 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
NAKOOKAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Ekim 26, 2011, 05:48:06 ÖS »

arkadaşlar bende şunu söylerim ontane çocuk yaparsan sekiz i çahil olur ve çahil insanada doğruyu anlatmak çok zordur gerisi yazmışsınız zaten allah cahillerden herkezi korusun AMİN
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Ekim 26, 2011, 07:31:46 ÖS »

GÜNEYDUĞUDA ASKERLİK YAPMIŞ BİRİ OLARAK
düşüncelerimi paylaşıyorum ;
  GÜNEYDOĞUDA ÇOCUKLARA TERÖRİST RUH AŞILANIYOR VE ADETA TÜRKİYE CUMHURİYETİNE DÜŞMAN OLARAK YETİŞTİRİLİYORLAR.ORADA BULUNAN ÖĞRETMENLERİMİZ KAMU GÖREVLİLERİMİZ HER NE KADAR ÇOCUKLARA YENİ BİRŞEYLER ÖĞRETMEYE ÇALIŞSADA SİZLERDE BİLİRSİNİZ Kİ EĞİTİM AİLEDEN BAŞLAR...
  BÖYLE BİR DURUMDA ASKERLERİMİZE VE POLİSİMİZE DÜŞMAN GÖZÜYLE BAKAN VE HALADA BÖYLE YETİŞTİRİLEN BİR TOPLUMDA YENİ NESİLİN TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ BENİMSEMESİNİ BEKLEYEMEYİZ...
  BU DURUMDA YAPILMASI GEREKEN NEDİR SORUSUNA CEVABEN HEPİMİZİN AKLINDAN BİRŞEYLER GEÇMEKTEDİR...
KENDİ FİKRİMCE ;
    TÜRKİYENİN HER NOKTASINDA DİN,DİL VE IRK AYRIMI YAPILMAKSIZIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ ALEYHİNDE YADA TÜRKİYE CUMHURİYETİNE ALTERNATİF GÖSTERİLEN HERHANGİ BİR TOPLUM LEHİNDE PROPAGANDA YAPANA, YAPTIRANA YAPILMASI İÇİN İZİN İSTEYENE VE BUNUN İÇİN KURULAN ALTERNATİF TÜM KURUMLARIN YAPMAYA ÇALIŞTIĞI EYLEMLERDE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN ACIMASIZCA DAVRANMASINI...
    MEYDANLARA ÇIKANLARA ÇOCUK,YAŞLI ,KADIN VE ERKEK DEMEDEN SORGUSUZ SUALSİZ ALINLARININ ORTASINDAN TEK MERMİ İLE VURULMASI VE İBRET ALMASI GEREKENLERİN BİR DAHA ELİNE KIRMIZI-BEYAZ TÜRK BAYRAĞIMIZDAN BAŞKA BİR BEZ PARÇASI ALIP SALLAMASI HALİNDE AYNI ŞEYİN ONLARINDA BAŞINA GELECEĞİNİ BİZZAT ÖRNEK VEREREK GÖZLER ÖNÜNDE GÖSTERMESİNİ ...VE BU DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI ASKERİMİZE VE POLİSİMİZE EN UFAK BİR SORUŞTURMA AÇILMAMASINI VE SORUŞTURMA AÇMAK İÇİN AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE BAŞVURANLARIN ÖNCE İNSAN OLUP OLMADIKLARININ ÖNCE TESBİT EDİLMESİNİ VE BAŞVURANLARIN KATLİNİN VACİP OLDUĞUNUN HALKIMIZA AÇIK SÖZLÜLÜKLE BELİRTİLMESİNİ İSTİYORUM...
  BU VATAN TÜRKİYE CUMHURİYETİDİR ALTERNATİFSİZDİR , ULU ÖNDER ATATÜRK ÜN BELİRLEDİĞİ ÇİZGİLERLE ADIMIZI YAŞATACAĞIZ..YA SEV YA TERKET MANTIĞI İLE YÜRÜYORUZ..YA SESİNİZİ KESERSİNİZ YADA DEFOLUP GİDERSİNİZ...
  BU DURUMDA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ ACIMASIZ OLMAYA TÜRKİYE CUMHURİYETİ ALEYHİNDE EN KÜÇÜK BİR KELİME SÖYLEYENİ ALNININ ORTASINDAN VURMAYA DAVET EDİYORUM...          SNİPER 

yorumları okudum bi coğunu..bu fikre karsı cıkılmış kimisi kürtlerden falan bahsetmmiiş akıllarınca uyarmıs bu metinde kürtlerin sorumlu tutulduğunu sanarak muhalefet olmus ama ben bu metinde ve fikirde herhangi bir kürt kelimesi dahi görmedim..onun için vatan hainlerine ve bunların destekçilerine adı ne olursa olsun pkk lı veya kürt veya türk veya iranlı adı her neyse gereken tek ceza ölümdür...Allah devletimize zeval vermesin yoksa biz pkk lı hainleri öldürceğmze onlara karsı birlik içinde olmamız gerekirken gider basbakan asarız asker tutuklarız yasa degiştirirz israilden özür bekleriz...kısacası bu metine sonuna kadar destek veriorum..aralarda kısa kısa gectim bunların her birisi ayrı ayrı tartısma konusu onun için uzatmak istemedim..

gelelim şeriat gelicek olayına bu konuda da sölemek istediklerim var..

şeriat gelicek dediğiniz sey irandaki olay değildir...irandaki yönetime ben kendimce dikta şeriat diyorum...

ve sunu sölemek istiorum gelecek olan eğerki hak olan bir şeriatsa ben kendimce bunu kabul ederim...hemen şeriatcı diye damga vurmayın...

su anda ülkemizde gecerli olan yasalar,kurallar,yasaklar ve hükümler ne yazıkki Allah'ın kuralları v.s. ile örtüşmemekte işte bu kurallarla yönetilen bir toplumda şeriat kuralları bence daha gecerlidir....aslında bunları burda yazma konusunda tereddüte düştüm sebebide şudur burda her düşünceden insan olduğundan ve bi çoğu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğundan bir çok ne dediğini bilmeyen insan yorum yapıcaktır belki küfür yada çok sert tepkide gelicektir ancak ben düşüncelerim burda malasef bu kadar acıklayabiliorum...dediğim bu konulara cok geniş ve detaylı konular...

« Son Düzenleme: Ekim 26, 2011, 07:50:27 ÖS Gönderen: Napolion » Kayıtlı

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Ekim 26, 2011, 09:13:13 ÖS »

hak olan bi şeriat ne demek anlamadım ben
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Ekim 26, 2011, 09:47:26 ÖS »

Dostum kurallarımız,yasaklarımız neden allahın koyduklarıyla aynı olsun ki? Osmanlı devleti'nde veya o tip bir ülkede değil Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyorsun, kurallarımız allahın kuralları olucaksa nerede kaldı esıtlık,demokrası,cumhurıyet ve ozellıkle laıklık ?
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Ekim 26, 2011, 09:53:14 ÖS »

Konu Terör Konusu Farklı yerlere Gidiyor malesef Kilit...!

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!