Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 04:19:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TERÖR'E TEK ÇÖZÜM  (Okunma Sayısı 15239 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Temmuz 17, 2010, 12:24:35 ÖÖ »

yasinkk hakli herzaman yabanci guclerin tuzagina mevki , makam ,para sevdasi yuzunden dusen askerlerin yuzunden simdi ulkemiz 100 sene belkide abdden geri hicbir darbe ulkemize bisey kazandirmamistir aksine hep geri goturmustur 30 yil once olan darbenin hala acisini cekiyoruz  *black_eye* ve bunlari savunanin cikmasi beni cok ama cok sasirtiyor bi insan bu kadar mi ileriyi goremez  *stop*
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Temmuz 17, 2010, 12:34:05 ÖÖ »

insanlarımız sağcı solcu faşist kominist sosyalist dinci ateist şuncu buncu diye birbiriyle sürekli uğraştırılarak geri bırakılmıştır... cephedeki yenemedikleri bizi masada yenmeyi çok güzel becerirler...gücümüzü aile kurumundan aldığımızı fark edip o kurumu parçalamaya yönelik faaliyetleri vardır...inancımızdan uzaklaştırmak için bir laiklik safsatası atmışlardır ortaya sağolsun bizim örümcek kafalı laikler(insanların laik olabileceğini düşünecek kadar ürümcek kafalılar) dinin medresede tekkede yaşanacağını zanneden at gözlüklü dincilerde onların ekmeğine hep yağ sürmüşlerdir...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
SoryGameOver
Amasyaİmp
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Temmuz 17, 2010, 01:07:27 ÖÖ »

ne diyimki sana Suanda bir tarafını sandelyeye dayayıp İnternetinle bilim bilmeden agır suclarla Bir kesimi hedef alırken acaba O kesimdeki bazı insanlar sayesinde Bunu yapabildiginin farkındamısın eger degilsen zaten örümcek coktan beyninin icinde aglarını kurmuŞ *rose*
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Temmuz 17, 2010, 02:24:33 ÖÖ »

yasink mumkunse forumdan uyelıgını silermısın lutfen *black_eye* senın gibi dusunen bi herifle aynı forumu paylasmaktan utanc duyuyorum... *black_eye*

laikligin inancımızdan uzaklastırılmak için varoldugunu dusunuyorsan...

BAK İRAN ORDA >>>  ORDA YAŞA SEN
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Temmuz 17, 2010, 10:49:28 ÖÖ »

yazdıklarımı iyi oku arkadaşım... ben iki tarafında uç kesimlerine söyledim o sözleri...
bu vatanı senin gibi din düşmanları değil emin ol dinine bağlı insanlar kurtardı sen beğenmiyorsan yada beğenmeyeceksen ülkeyi yaşayacak yeri bulabilirsin...
rahatsızmısın yorumlarından forumu sen terk edebilirsin...
laiklik safsatasıyla %90 ı müslüman olan bir ülkede kızlarımız başlarını örtemiyorlar devlet kurumlarında çalışamıyorlar askeri hastahanelere giremiyorlar eşitlik eşit insanlar arasında olabilir ancak diyebiliyorlar... türbanlı bir bayan doktar türbanlı olduğu için gelecek hakaretlerede hazır olmalıdır diyebiliyorlar(yüksek yargımız bir mahkeme kararına direkt olarak yazmıştır bunu isteyen araştırabilir...)

ben şeriat yada dinci bir yönetim istemiyorum isteyenlerinde karşısına çıkacak ilk kişilerdenim ama devletin halkına zulüm etmesinide istemiyorum...
laikliğin ne olduğunu dahai bilmeden ATATÜRK'ün arkasına saklanarak konuşan siyasilerimiz konuşan derneklerimiz var zerre kadar atamızı sevdiklerini dahi sanmıyorum ama ondan güzel kalkan mı olur onlara göre tabikide olmaz...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Temmuz 17, 2010, 10:51:05 ÖÖ »

*bravo* *bravo* *bravo*
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : Temmuz 17, 2010, 11:10:47 ÖÖ »

darbenın ıyı mı kotu mu oldugunu degıl kımın ne amacla yaptıgını tartısmak gerekır bu yıla kadar yapılan tum darbelerın haklı sebeplerı vardır suan bır darbe olsun yıne haklı sebeplerı vardır. yanı darbeler durduk yere yapılmaz durduk yere darbe yapmaya kalkısan bır albay adı alparslan turkeş darbeyı gerceklestırememıstır.
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : Temmuz 17, 2010, 11:13:07 ÖÖ »

yazdıklarımı iyi oku arkadaşım... ben iki tarafında uç kesimlerine söyledim o sözleri...
bu vatanı senin gibi din düşmanları değil emin ol dinine bağlı insanlar kurtardı sen beğenmiyorsan yada beğenmeyeceksen ülkeyi yaşayacak yeri bulabilirsin...
rahatsızmısın yorumlarından forumu sen terk edebilirsin...
laiklik safsatasıyla %90 ı müslüman olan bir ülkede kızlarımız başlarını örtemiyorlar devlet kurumlarında çalışamıyorlar askeri hastahanelere giremiyorlar eşitlik eşit insanlar arasında olabilir ancak diyebiliyorlar... türbanlı bir bayan doktar türbanlı olduğu için gelecek hakaretlerede hazır olmalıdır diyebiliyorlar(yüksek yargımız bir mahkeme kararına direkt olarak yazmıştır bunu isteyen araştırabilir...)

ben şeriat yada dinci bir yönetim istemiyorum isteyenlerinde karşısına çıkacak ilk kişilerdenim ama devletin halkına zulüm etmesinide istemiyorum...
laikliğin ne olduğunu dahai bilmeden ATATÜRK'ün arkasına saklanarak konuşan siyasilerimiz konuşan derneklerimiz var zerre kadar atamızı sevdiklerini dahi sanmıyorum ama ondan güzel kalkan mı olur onlara göre tabikide olmaz...

hislerime tercüman oldun abi.  *rose*
SoryGameOver
Amasyaİmp
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Temmuz 17, 2010, 11:16:07 ÖÖ »

Din diyince aklınza tek afyon Olan müslümanlık geldigi için cektikce icinize kafanız Dönüyor neyse bu işin şakası.... Din diyince bütün Dinler İçin işine girer laik Lik diyincede din ve devlet İşlerinin birbirinden ayrılması ancak devletin Din İşlerini yeri geldiginde denetlemesi en kaba tabiriyle..... %90 müslüman olan ülkemizde Nedense sadece Başörtülü olanların sorunları var başörtüsüde demicem oda tamamen kafa karısıklıgı benimde babmın ve annnemin annelerinin başı örtülü her yere de rahatlıkla giriyorlar nedeni Ben buyum bak kafama kafamdakini görüyormusun İşte benim siyasi görüsüm Budur din bahane türban denen Şey kac yılında ortaya cıkmıs acaba Müslümanlık dene Şey sadece 50 60yıllık bir olaymı başörtüsü derseniz Oda müslümanlıkla ortaya cıkmıs bir sey degil kökeni M.ö 8 -10 yüzyılara dayanır en azından bizim bildigimiz kadar....kısacası Gecelim bu magdur ayaklarını Sokakta git istedigin gibi yaşa Dİnini karısan olursa gel sonra Konus Burda .......gelelim birde işin diger tarafına hadi bütün türbanlıları Üniversiteye sokalım özgürlük degilmi bunun adı ne özgürlügü kıyafet özgürlügü bende gamalı haç veye boxerla veya Çıplak girmek İstiyorum napcan ne dicen olmazmı dicen nerde özgürlük anlayısınız ....gelelim vatanın dindarlar tarafından kurtarılmıs olmasına Kim Bu yalanları atıyor arkadasım Dindarların O savasa girmesinin tek ama tek nedeni vardır Dindar derken bütün herkezi katmıyorum tabiki vatanı için savasmıs olanları elbet vardır ancak hata vardırki erzurum kongresi kararları onların savasa girmesinin tek nedenidir......zaten gerek cumhuriyet sonrasında olanlara gerekse kurulan zararlı cemiyetlere bakıldııgnda arkasında Kimlerin oldugu acık ve nettir Son olarakta....
hellboy80 alıntı yapıyorum .....İran çOKTA uzak degil ..
ayrıca konu nerden nereye geldi gerek yok bu kadar muhabbete Şimdi Bide atamızı sevip sevmeme olayı var Buda ironik bir durumun ta kendisi karıstırmak İstemiyorum *rose*
SoryGameOver
Amasyaİmp
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Temmuz 17, 2010, 11:20:58 ÖÖ »

darbenın ıyı mı kotu mu oldugunu degıl kımın ne amacla yaptıgını tartısmak gerekır bu yıla kadar yapılan tum darbelerın haklı sebeplerı vardır suan bır darbe olsun yıne haklı sebeplerı vardır. yanı darbeler durduk yere yapılmaz durduk yere darbe yapmaya kalkısan bır albay adı alparslan turkeş darbeyı gerceklestırememıstır.

Darbelik bir durum Olurmu olur tabiki Osmanlının yıkılıp yerine TC gelmeside bir darbedir veya Bunun gibi bir cok örnek var yane kısaca darbe ne zaman anlam kazanır Kötü bir yönetimden İyi bir yönetime gecildiginde bizde yapılan darbeler sonunda cıkan yönetimler bakın hepsi dahada kötüye gidiyor Şimdiki yönetim anlayışımız nasıl Peki DindarKapitalistLiboşizm  *rose*
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : Temmuz 17, 2010, 11:29:20 ÖÖ »

Darbelik bir durum Olurmu olur tabiki Osmanlının yıkılıp yerine TC gelmeside bir darbedir veya Bunun gibi bir cok örnek var yane kısaca darbe ne zaman anlam kazanır Kötü bir yönetimden İyi bir yönetime gecildiginde bizde yapılan darbeler sonunda cıkan yönetimler bakın hepsi dahada kötüye gidiyor Şimdiki yönetim anlayışımız nasıl Peki DindarKapitalistLiboşizm  *rose*
kötüye gıttı ama o darbeler olmasaydı suan turkıye dene bırsey kalmazdı ? petrolumuzu cıkaramıyoruz suan ama darbe olmasaydı amerıka cıkaracaktı ? uranyumumuzu kullanamıyoruz ama darbe olmasaydı amerıka kullanacaktı(uranyumu gızlıden calıyorlar o ayrı mesele van golu canavarı adıyla bılınen amrıkan denız altısı) ve bır cok madenımız elden gıtmıs olacaktı bızım cıkaramamamızın yanı sıra onlar cıkaracaktı sokaklarımızda cırıt atacaklar annelerımıze ablalarımıza tacız tecavuz edılecektı gecmıste oldugu gıbı...
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Temmuz 17, 2010, 11:29:52 ÖÖ »

benim özgürlüğüm başkasının özgürlüğünü kısıtlıyorsa yada taciz ediyorsa orda özgürlük yoktur... genel ahlak kuralları çervesinden çıkıyorsa senin özgürlük dediğin şey orda özgürlük yoktur...olayları çarpıtarak benim verdiğim örnekleride çarpıtma...şuanda ülkemizde laiklik =islam düşmanlığı durumuna gelmiştir bunu bu duruma getiren iki tarafada yazıklar olsun...
son yorumumdur buda bu konuya ercan abinin konusunu sabote etmek istemem kimseylede tartışmak istemem herkesin görüşü kendine yeter yaşayacağı yeride en güzel şekilde kendisi seçer merak etmeyin sizin köhne zihniyetiniz gibi düşünüp iran'a falan gitmeyiz...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Ekim 26, 2011, 01:01:44 ÖS »

YER ŞANLIURFA, BİLİNÇLİ HERŞEYİN FARKINDA OLAN BİR KÜRT ABLAMIZ HELAL OLSUN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM SENİN...

https://www.facebook.com/video/video.php?v=300274999982576

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Ekim 26, 2011, 01:22:06 ÖS »

YER ŞANLIURFA, BİLİNÇLİ HERŞEYİN FARKINDA OLAN BİR KÜRT ABLAMIZ HELAL OLSUN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM SENİN...

+     *bravo* *bravo*  hakiki vatan annesi

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Ekim 26, 2011, 02:01:20 ÖS »

+

YOZGAT'LI
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!