Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 11:12:41 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: IO sayfasına erişim sorunu olanlar LÜTFEN bu konuya yazsınlar  (Okunma Sayısı 15929 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Ocak 02, 2012, 11:43:19 ÖS »

diyar16 dayım. bu nedir boyle 3 gündür boyle oluyo 2 gün once bi girdi. mesajlara kadar anca geldi sonra gene kitlio kendini kalıyo oyle nolucak boyle Huh?Huh?Huh??

cevap bekliyorum yetkililer

Uploaded with ImageShack.us

Adobe Flash Player veya jawa Güncellemelerini kontrol Edersen Sorun düzelir

Birde burdan Girmeyi Dene  Wink

http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/login.php?realm=95&lang=tr&day=110

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
muratkandemir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ocak 03, 2012, 11:57:46 ÖÖ »

Birde burdan Girmeyi Dene  Wink

yaptım sildim 2 sinide yeniden yükledim gene aynı. tek sorun bendedegil. bütün ittifak üyelerinde war 2 dk lıgına girdi baktım 3 gündr kimse msj atmamıs yok atarlardı sürekli online olan kisileriz
------------
siz 2 sininde linkini verin sizin dediklerinizi indirip yükleyelim ole deniyelim bide usta..
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Ocak 03, 2012, 02:10:46 ÖS »

Bende otomatik güncelleme yapılıyor Herhanği Bir yerden indirmiyorum Peki Hanği Tarayıcıyı kullanıyorsun ? google chorome yi dene Farklı Bir tarayıcı kullanıyorsan  Smiley

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Ocak 03, 2012, 02:50:35 ÖS »

fotodan anlaşılacağı üzere zaten chrome kullanıyor abi.. bende de benzer sorunlar vardı ve bende chrome kullanıyordum..sen bana oyun linki göndermiştin o linki mozilladan kullandım sorunsuz girebiliyorum şuan...

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
muratkandemir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Ocak 03, 2012, 09:03:34 ÖS »

Bende otomatik güncelleme yapılıyor Herhanği Bir yerden indirmiyorum Peki Hanği Tarayıcıyı kullanıyorsun ? google chorome yi dene Farklı Bir tarayıcı kullanıyorsan  Smiley

chrome kullanıyorum. internet explorer dende deniyorum aynı. sabah sabah 8 9 saat girdi . simdi cıktım girdim gene aynı orda kalıyo. korumada bitti.askerlerin gelmesini yarım saat sonraya ayarladım. birazdan gelirler yani saldırı alabilirim.

simdi mozilllayıda yükledim aynı bişey degişmedi:S
« Son Düzenleme: Ocak 03, 2012, 09:13:41 ÖS Gönderen: muratkandemir » Kayıtlı
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Mart 28, 2012, 11:08:40 ÖÖ »

Birde burdan Girmeyi Dene  Wink

ben de sıkıntı çekmeye başladım..tam oyuna girecekken tekrar İO'nun sayfasına giriyor..en az 3-4 kere oyuna girmeyi deniyorum..
ama verdiğiniz linkten oyuna girdiğim de, hem sorun olmuyor hem de sayfa yenileme daha hızlı oluyor Huh?

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Mart 28, 2012, 07:13:41 ÖS »

ben de sıkıntı çekmeye başladım..tam oyuna girecekken tekrar İO'nun sayfasına giriyor..en az 3-4 kere oyuna girmeyi deniyorum..
ama verdiğiniz linkten oyuna girdiğim de, hem sorun olmuyor hem de sayfa yenileme daha hızlı oluyor Huh?
aynı sorun 3 gündür bende de yaşanmakda  Huh? daha önce yoktu. her seferınde o linki mi ariycam ben  *xxx*
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!