Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 05:58:21 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: IO sayfasına erişim sorunu olanlar LÜTFEN bu konuya yazsınlar  (Okunma Sayısı 15951 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Aralık 18, 2010, 11:21:18 ÖS »

AYNEN KATILIYORUM
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Aralık 18, 2010, 11:24:29 ÖS »

siteye saldırı mı oldu yaw yoksa   Shocked  Shocked  Shocked 

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
acemininbiri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Aralık 19, 2010, 02:53:14 ÖS »

Bu yaşadığımız tam bir fiyaskodur... Ortada bu kadar sorun varken oyun idarecileri tarafından hiçbir duyarlılık gösterilmemesi çok enteresan. Elimizde hesaplarımız kalakaldık. Oyun yine açmıyor, açsa bile linkler bozuk... Ordu masrafım yüzünden 30 milyon altınım bitti bitecek, bir yandan da acaba oyuna girebilmeyi beceren birileri olur da saldırır mı endişesiyle işimi, gücümü bırakıp saatlerce bir umut girmeyi deniyorum oyuna ama nafile... Oyun idarecileri son bir haftaki saçmalıklarını telafi etmeliler. Bu oyun gerçekten uzun emekler isteyen bir oyun, yaptığımız harcamalar, eşimizden dostumuzdan çalarak oyun başında geçirdiğimiz zamanlar düşünülürse; diyar sonuna 2 ay kala (tr10) yaşadığımız bu kepazelik artık bir an önce son bulmalıdır, ve tüm mağdur oyuncuların son bir haftadaki gerek askeri, gerek maddi kayıpları karşılanmalıdır.
tufekciler
Tufekciler(Güvenlikcim)
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #33 : Aralık 19, 2010, 02:55:58 ÖS »

bu sorun yıllar öncede olmuştu sonra sıkıldım bırak tan tekrar başlayım dedim 2 haft aoldu gene aynı sorun neyse gereken yardımcı olmaya hazırım irtibat bilgilerim var

carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Aralık 19, 2010, 03:08:40 ÖS »

Bu yaşadığımız tam bir fiyaskodur... Ortada bu kadar sorun varken oyun idarecileri tarafından hiçbir duyarlılık gösterilmemesi çok enteresan. Elimizde hesaplarımız kalakaldık. Oyun yine açmıyor, açsa bile linkler bozuk... Ordu masrafım yüzünden 30 milyon altınım bitti bitecek, bir yandan da acaba oyuna girebilmeyi beceren birileri olur da saldırır mı endişesiyle işimi, gücümü bırakıp saatlerce bir umut girmeyi deniyorum oyuna ama nafile... Oyun idarecileri son bir haftaki saçmalıklarını telafi etmeliler. Bu oyun gerçekten uzun emekler isteyen bir oyun, yaptığımız harcamalar, eşimizden dostumuzdan çalarak oyun başında geçirdiğimiz zamanlar düşünülürse; diyar sonuna 2 ay kala (tr10) yaşadığımız bu kepazelik artık bir an önce son bulmalıdır, ve tüm mağdur oyuncuların son bir haftadaki gerek askeri, gerek maddi kayıpları karşılanmalıdır.

bu arada bu hatalar çok büyük bir tehlikeyi beraberinde getiriyor arkadaşalr. oyundaki resimli kısımalr açılmadığı için birisi size saldırıya gelirken sayfanın üstünde saldırı işareti çıkmıyor mouse unuzu oraya götürmedikçe veya biri saldırıyomu diye merak edip görevlerden bakmadıkça birinin size geldiğini anlayamıyorsunuz.. uluslarası diyar 18 de dün yaşadım bu olayı. normal şekilde askerimi falan basıyordum bi anda kırmızı mektup geldi ve paralarım yok oluverdi bir de baktım adam saldırmış halbuki 45 dakikadır oyunda duruyordum...
-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Aralık 19, 2010, 03:27:01 ÖS »

diyar 82 (versiyon 5) oynuyorum.. aynı problemleri bende yaşadım ama dns ayarlarını değiştirince düzeldi... şansa saldırı almadım ki diyar 3.süyüm.. ancak telefondan giremiyorum giriş sayfası yenilendiğinden beridir.. şifre sayfasından sonra diyar seçimi çıkıyor sonra ana sayfaya geri dönüyor?? telefondan v5'e girebilen var mı???
yeniceri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Aralık 19, 2010, 04:30:42 ÖS »

bende giremiyorum telefonla v5 oynuroum diyar 6 da diyar 10da tabiki turkishlerinde oynamaktayım telefondan hiçbirine giremiyorum sohbet bölümü acılıyor... yarısını kapsıyor..
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Aralık 19, 2010, 05:04:45 ÖS »

sorunun duzeldıgı felan yok 3 gundur devam edıyor bır ara gırebılıyorsun daha sonra saatlerce gıremeyorsun

bu oyuncunun dns ayarları ıle oynaması sonucu  duzelecek bısı degıl  sayfa hata verıyor sorun ımperia nın turkıye olan servısınde sıkıntı var bunu cozmenız lazım bu arada dıger bır cok ulkede hıc bır sorun yok rahatlıkla gırebılıyorlar olan turkıyeden gıren oyunculara oluyor sorunu ımperia olarak cozene kadar tum dıyarlarladakı saldırı ve ordu masraflarını durdurmanız gerekıyor.
uzaktan kısılerın broswerı nedır sunu duzeltın sunu kaldırın demekle bu ış olmaz eger ımperia harıcınde tum sıtelere sorunsuz gırebılıyorsa bunun tek sorumlusu ımpera yonetımıdır ve su ana kadar olması gereken calışmaları yapmamışlardır ve halada bu sekılde davranmayı surdurmektedırler.
*bravo* *bravo*
bız burda oyuna gıremezken yetkılılerın hıc bır sey yokmuş gıbı evlerıne gıtmelerı ve bızımle ılgılenmemelerı tam bır takmama olayıdır.resmen sen kımsın la 2 gun oyuna gırmesen nolcak catlama banane oyuna werdıgın emeklerden sankı benım bı tarafım eksılcek dıyorlar ! onbınlerce turk oyuncu oynuyor bu oyunu ancak tepkı gosteren kışı sayısı toplasan 15 kışı yok bılmedıgımız oyuncular geldı foruma ve onlarda tepkı gosterdı 1 konu actılar ancak ben dahıl olmak uzere bırcok kısı dns yı degıstır dedı ben aptallık yaptım. sorunu cozulen oyununa gırıp ışıne bakıyor ve tepkı koymuyor anladım kı ınsanların canı yanmadıkça seslerıde cıkmıyacak ! dns yı degıstıren yoluna bakıp gıdıyor hıc sormuyorlar ulan bu dns yı turk oyuncular buldu pekı bu yonetım ne yaptı ? bız burda oyuna gıremıyoruz bulgarlar takır takır bıze dalıyor bız magdur olduk ama ılgılenen bı tane yetkılı yok dıye hıc mı dusunmuyorsunuz ? bluesın ve mod arkadaşların gorevı bızı temsıl etmekdır ancak bırcok mod olmasına ragmen sadece 1 tanesı çırpınıyor dıgerlerının foruma ugradıgı yok ugrıyanda cevrımdışı takılıyor kısa zaman once 1-2 mod arkadaşımızın cevrımdışı sorununu cozduk ancak onlarında on saatlerı yok ve bu gorevı boş yere ışgal ettıklerıne adım gıbı emınım ! pekıya bızı kım temsıl edecek tabıkıde blues ancak blues de pek cozum bulamadı veyat bulmadı. bunu  kendı vıcdanına bırakıyorum. eger sorunu cozemıyorsan bızı oralarda ıyı temsıl edemıyorsan ıstıfa edeceksın ınsanda azıcık gurur olur durur düşünür ben bu turklerı temsıl edemedım sorunlarını cozemedım dıye acaba yatagında rahat uyuyormusun blues ? eger elındem gelenı yaptım ben dıyorsan bıze bır acıklama yapmak zorundasın olanları bır bır anlatacaksın dıyeceksın kı tek yaptıkları 10-12 saat saldırıları durdurdular sız 2-3 gun oyuna gıremıyeceksınız kusura bakmayın. o zamanda dıyeceksın kı yetkılı kısılere sız turklerın sorununu halletmıyorsunuz kafanıza takmıyorsunuz bu adamlar gecelerını gunduzune katıp oyunlarını oynuyorlar para yatırıyorlar ama sız ne yapıyorsunuz 2 gun ugrasıp sorunlarını cozmuyorsunuz evlerınıze gıdıp mışıl mışıl yatıyorsunuz  ben bu koşullar altında çalışamam yerıme başka robot bulun dıyeceksın ve ıstıfa dılekcenı vereceksın. ha yok ben bu devırde ış bulamam dıyorsan bızım gıbı sazanları oyala dur yatsın aydan aya maaşın bankaya 3-5 turk var foruma takılan onlar soru sorar geçiştiririm digerlerı zaten forumun f sını bılmıyo bana nasıl ulaşacak ? soru sor kısmı var oraya sorarlar orayada 2 tane çoban dıkerım... olay bıttı arkadaşım gelsın beleşden paran...
mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Aralık 19, 2010, 05:08:46 ÖS »

*bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Aralık 19, 2010, 08:51:21 ÖS »

vayyy arkadas yaaa....bu nasıl iştir....  :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: cok sinirliiiiiiiiiiiiiiiiiii

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
ubeydullah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Aralık 20, 2010, 03:20:02 ÖÖ »

Arkadaşlar kısa süre önce açılan diyar 82 int'ye giremiyorum 3-4 gündür sürekli hata veriyor bir problemmi oluştu acaba ..?
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Aralık 20, 2010, 05:43:52 ÖS »

Arkadaşlar kısa süre önce açılan diyar 82 int'ye giremiyorum 3-4 gündür sürekli hata veriyor bir problemmi oluştu acaba ..?
4 yıldır oynuyorum İmperia'da öyle sorunla karşılaşmadım! olsa dahi sana bir uyarı mesajı gelir ve saldırılar dururdu!! o yüzden senin bağlantılarında sorun olabilir. sorunun çözülmez ise blues' özelden mesaj at..
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Aralık 20, 2010, 06:10:32 ÖS »

4 yıldır oynuyorum İmperia'da öyle sorunla karşılaşmadım! olsa dahi sana bir uyarı mesajı gelir ve saldırılar dururdu!! o yüzden senin bağlantılarında sorun olabilir. sorunun çözülmez ise blues' özelden mesaj at..

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
acemininbiri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Aralık 20, 2010, 11:55:33 ÖS »

sizinle mi uğraşıcam dedim, aldım seyahat moduna yine. ama ben bu kredileri geri istiyorum sayın yetkili. hem kredilerimi geri istiyorum, hem sırf oyuna giremediğim için asker bakım masrafı olarak kaybettiğim 20 milyon altınlık zararımı, hem de seyahat modunda iken yoksun kaldığım 2 günlük üretimimi. böyle rezalet olmaz, arkadaşın da dediği gibi ya görevinizi yapın ya da yapacak birilerine devredin. insanlar burada kendilerini parçalıyor sesini duyurmak için ama en ufak bir açıklama dahi gelmiyor. delirmemek elde değil!
muratkandemir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Ocak 02, 2012, 11:40:23 ÖS »

diyar16 dayım. bu nedir boyle 3 gündür boyle oluyo 2 gün once bi girdi. mesajlara kadar anca geldi sonra gene kitlio kendini kalıyo oyle nolucak boyle Huh?Huh?Huh??

cevap bekliyorum yetkililer

Uploaded with ImageShack.us
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!