Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 01:53:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Forum neden Eski zevkini Vermiyor..?  (Okunma Sayısı 3860 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
jijNeSTeRjij
Ziyaretçi
« : Haziran 01, 2010, 08:55:03 ÖS »

Arkadaşlar önceden forum çok zevkliydi...Zevkli derken eğlenceliydi yani..ama şimdi o kadar eğlencesi yok..Mesela şimdi konulara yorum yapan kişiler neredeyse aynı..Yani bütün konulara hep aynı kişiler yorum yapıyor..Türk diyarlarında o kadar oyuncu var..ama forumda en fazla 15 20 üye online oluyor..Neden böyle Sizce??.. Smiley
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 01, 2010, 09:06:23 ÖS »

Arkadaşlar önceden forum çok zevkliydi...Zevkli derken eğlenceliydi yani..ama şimdi o kadar eğlencesi yok..Mesela şimdi konulara yorum yapan kişiler neredeyse aynı..Yani bütün konulara hep aynı kişiler yorum yapıyor..Türk diyarlarında o kadar oyuncu var..ama forumda en fazla 15 20 üye online oluyor..Neden böyle Sizce??.. Smiley

IO oyun sayfasındaki anında soru - cevap sekmesinden oyuncular gerekli bilgileri aldıklarından foruma talep azalması en önemli sebeplerden biri....

Forum içerisinde seviyesiz konular, yorumlar ve gereksiz tartışmalar da bir nebze forum üyelerini soğutmuştur....

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
jijNeSTeRjij
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2010, 09:07:30 ÖS »

IO oyun sayfasındaki anında soru - cevap sekmesinden oyuncular gerekli bilgileri aldıklarından foruma talep azalması en önemli sebeplerden biri....

Forum içerisinde seviyesiz konular, yorumlar ve gereksiz tartışmalar da bir nebze forum üyelerini soğutmuştur....

Cool

İnsanları foruma çekecek bir şey yapmak lazım...
wrongby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 01, 2010, 09:45:10 ÖS »

aslında sebep baska. 1. si forumda boş konuşan ve kendini bişey sanan bir çok eleman var.
2. si ise modların taraflılıgı ( buna sertan dahil değil, kendisi iyi bi mod Smiley ) benim kastettigim mod kendini biliyordur.
mustang
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 01, 2010, 09:53:11 ÖS »

Çünki kardeş herkez adamın adamı olmuş Wink mod falan hikaye hepsi, her kez işine bakarsa oyundaki açıklarda bir an önce kapatılırsa herşey daha güzel olacak Cool

samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 01, 2010, 10:36:02 ÖS »

*bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 01, 2010, 11:23:09 ÖS »

*hihi*

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
w-w
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 02, 2010, 12:37:54 ÖÖ »

olmaz tabii insanlara yapılan muamele iğrenç.biri bişey yazıyor üstüne vazifa olmayanlar olaya giriyor sırf yalakalık için.olay büyüyor sonra tartışma tartışma. nereye kadar kayıt olan kaçıyor ziyaretçi giren diyor bu ne .. formmu yok gider yazarım diyor.daha öncedende bu konuyu acmıştım ama gene o ekip taş koydu.onlar bu formdan gitmeden bu form adam olmaz.
Buny@S
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 02, 2010, 12:50:11 ÖÖ »

olmaz tabii insanlara yapılan muamele iğrenç.biri bişey yazıyor üstüne vazifa olmayanlar olaya giriyor sırf yalakalık için.olay büyüyor sonra tartışma tartışma. nereye kadar kayıt olan kaçıyor ziyaretçi giren diyor bu ne .. formmu yok gider yazarım diyor.daha öncedende bu konuyu acmıştım ama gene o ekip taş koydu.onlar bu formdan gitmeden bu form adam olmaz.

İO yönetiminin tutmundan dolayı çogu oyuncu oyunu bıraktı bunun da sebebi çok formun sessizligi konusunda formda tabiki tartışma olucak herkes aynı düşünce içinde olması mümkün degil tabiatın kanununa ters bir kere fakat düşüncelerimizi paylaşırken seviye ayarını pek yapamıyoruz Sad aynı hataya herkes düşüyor bende dahil bir yazıyı yazmadan önce karşımdaki bana bunu yazsa tepkim ne olurdu diye düşünürsek kendimizi karşımızdaki insanın yerine koyarsak form içerisindeki paylaşımlar üretkenlik dahada artacak ekip derken form'a üye olan herkes bu ekibin içerisindedir savaş kimseye sen git sen gel diyemessin sen yazmada diyemessin biraz daha özen gösterelim  ne dersiniz ?  Wink
wrongby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Haziran 02, 2010, 01:02:15 ÖÖ »

benim asıl kastetmek istedigim konu mesela adam yazmış şu diyarda oynuyorum diye. birisi de yazmış bende ordayım seni bi ziyaret ediym gibisinden.  sonra olaylar buyumuş. konu ben oyunu biliyorum sen nesin meselesine gelmiş. sonra araya forumun çıbanbasları girmiş. neredeyse kavga çıkacakmış. olaylar boyle gelişirken bu forumdan bazı modlarda dahil bazı kişiler uzaklaştırılmazsa bu forumdan bi hayır beklemeyin arkadaslar.  bunları yazdım diye  banlarlarsa şaşmam yani.  kimileri canının yanmasını hiç istemiyor çünkü.
Buny@S
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Haziran 02, 2010, 01:13:28 ÖÖ »

benim asıl kastetmek istedigim konu mesela adam yazmış şu diyarda oynuyorum diye. birisi de yazmış bende ordayım seni bi ziyaret ediym gibisinden.  sonra olaylar buyumuş. konu ben oyunu biliyorum sen nesin meselesine gelmiş. sonra araya forumun çıbanbasları girmiş. neredeyse kavga çıkacakmış. olaylar boyle gelişirken bu forumdan bazı modlarda dahil bazı kişiler uzaklaştırılmazsa bu forumdan bi hayır beklemeyin arkadaslar.  bunları yazdım diye  banlarlarsa şaşmam yani.  kimileri canının yanmasını hiç istemiyor çünkü.

Ögrenmenin yaşı yoktur gerek hatalarımızla gerekse artılarımızla birşeyler ögreniyoruz tecrübe kazanıyoruz hatasız kul olmaz herşeyden önce karşımızdaki de bir insan evladı sonuçta modların görevleri oyunculara ceza vermek degil sadece bunları yönetime bildirmek ve form kurallarına uymayanları uyarmak formun düzenini saglamak birini suçlamazdan önce kendimize bakalım kabahati sonra başkalarında bulalım
qdosahame
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Haziran 02, 2010, 01:26:11 ÖÖ »

*hahaha*

wrongby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Haziran 02, 2010, 01:52:39 ÖÖ »

;D  modun alttaki imzaya baksana Grin  arkadas direkt banlamaya programlı sanki  . bunyos  buna ne diyorsun...
Buny@S
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Haziran 02, 2010, 02:00:32 ÖÖ »

;D  modun alttaki imzaya baksana Grin  arkadas direkt banlamaya programlı sanki  . bunyos  buna ne diyorsun...

Zevk kendisinin Smiley istedigi imzayı kullanabilir kurallar dahilinde Smiley bundan dolayı kimseyi eleştiremessin ki 

Zevkler ve renkler tartışılmaz  Wink

benim kimseyi yargılamak  gibi bir durumum da yok sadece düşüncelerimi söylerim  Wink

wrongby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Haziran 02, 2010, 02:11:40 ÖÖ »

işi zevk renk meselesine getirdikten sonra         *offtopic*       for me ..   diyecek bi şey bulamıyorum.    *hmm*
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!