Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 06:46:29 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: normal ve qusell bi savas ama hikayesi kotu:S  (Okunma Sayısı 2605 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bernardo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 20, 2008, 02:47:09 ÖÖ »

tam 50 gun kale 6 iken saldıran olmadı ama kaleyi 7 yaptım  2 gunde 2 savas aldım ilkinde orduyu kacırdım ama 2. sinde
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/5/2008_1_8/3182305_3147453_264444

buda diyar 2 de eski bi savasım yine yenilgi ama ganimet super yanlıs gormıyeceksınız eet 8 haneli
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2007_10_18/736082_691560_278028
« Son Düzenleme: Ocak 20, 2008, 03:25:02 ÖÖ Gönderen: bernardo » Kayıtlı
skuv-lakas
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 20, 2008, 02:56:57 ÖÖ »

*dance*     herkezin kısmeti 
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 20, 2008, 08:24:00 ÖÖ »

Geçmişolsun ne diyelim.O kadar parayı bu kadar zayıf bır savunman oldugu halde nıye tutuyordun anlayamadım?Yanlız bıseye dıkkat ettım 2 savasta da meydanında hiç okçun yok.Meydana da okçu koyarsan ııı olur.Gercı okcu olsaymısta bırsey farketmezmıs ama olsun:))Genel oyun mantıgı açısından koyarsan ıı olur.Forumda da defans yapmakla ılgılı guzel bılgıler var.
crazy
SaBiaNo- SaBiLiŞiM
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.sabilisim.com

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Ocak 20, 2008, 02:59:08 ÖS »

Geçmis olsun.. Kısmet İşte Kardes...

Sabilişim Bilişim Ve WEbmaster Sitesi - Oyun Program  http://www.sabilisim.com   >> http://bin1sey.net
costi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 05, 2008, 07:42:06 ÖS »

ipekis bu meydandaki okcularla ilgili bilgi verir misin .sonra hangi tur kalelere kocbasisiz ve manciniksiz gidilebilir
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 05, 2008, 07:51:51 ÖS »

O kadar parayla banka mı açacaktın costi. Adam haklı senin bankaya yatırım yapmakta.Geçmiş olsun.

ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 05, 2008, 09:36:35 ÖS »

ipekis bu meydandaki okcularla ilgili bilgi verir misin .sonra hangi tur kalelere kocbasisiz ve manciniksiz gidilebilir

Meydandaki okçular savaşın başında atış yapma hakkına sahipler.seçkin okçular savaş başında 2.ve 3. raundda saldırı yapar.Diğer okçular ise sadece 3. raundda atış yapar ,ilk 2 raunddu boş geçer.Bu ılk 3 raundda dusmandan alabılecegınız en fazla -7 moraldır.(Seckın okcular 2 raunda atıs yapar ama sadece tek raund düşmandan moral ındırırler)
Temel görevleri savaşın başında askerler savaşmaya başlamadan önce düşmandan moral azaltmaktır.Bu da savaş başında sana bir avantaj sağlar.Bu nedenle çok gereklidirler ayrıca 3.raunddan sonra meydan savaşı başlayınca da her raundda saldırı yapmaya devam eder ve düşman askerlerini azaltır ve düşmanın moralini düşürürler.Benim fikrim aşağı yukarı sahip olduğun akıncı sayısının yarısı kadar okçunun meydanda tutulması yönündedir.

Mancınıkla ilgili soruna gelince de; genelde boş kalelere kuşatma silahı olmadan gidilebilir.Cunku boş kaşede her raundda sadece -4 moralın düşeceğin için mancınık götürmeye gerek yoktur.Tabi kale seviyesi,bulunduğu eyalet,box defence olup olmadığı önemlidir.hesap makınasını kullanırsan zaten hangi kalelere kuşatma silahı göndermeden gidebileceğini bulabilirsin.Bu arada içinde asker bulunan kalelere de mancınıksız gidebilirsin.Sadece; eger kalede okcu varsa mancınıksız gideceğin için ve savaş cok raund süreceği için kaybın fazla olur veya moralden savaşı kaybedebilirsin..
« Son Düzenleme: Şubat 05, 2008, 09:48:23 ÖS Gönderen: ipekis » Kayıtlı
matmaxXXX
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Şubat 29, 2008, 03:09:39 ÖS »

geçmiş olsun
aslan-07
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Şubat 29, 2008, 04:25:49 ÖS »

Gerçekten dürüstmüşsün yaw yenilik olmuş herkes yendikleriyle övünür ama yenildikleri kim bilir ne kadar kötüdür *beer* *beer* *beer*
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!