Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 08:56:04 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyunu bıraktım.  (Okunma Sayısı 10079 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
whitewolf
PatrocLuS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Mart 26, 2010, 02:30:01 ÖS »

Kendine iyi bak kardeşim .. seni özLicez buralarda .. Bende fazLa oynamayacağım bu aksam Diyar 10 a giriyorum .. BuLgarLara kan kokusunu Taddırıp bırakacağım  >Grin.. Bos vakitLerimde geri geLeceğim Smiley .. Krdeşim asLında en iyisini yapmıssın artık Bu İ.O ekibi azıttı isi .. Öncedende bi farkı yoktu Sucsuz yere hesapLarımın banLanmadığı mı oLmamıstı .. BırakmakLa enn iyisini yapıyosun görüşürüz kardeşim tekrardan kendine iyi bak  Smiley

aL haη¢єяi ωuя hadi Siятiмa.ηaмєят 'iм dôηûpтє вaкaяSaм aякaмa, aćiмa ηaSiLSa кahpєLiк Søη мøda
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Mart 26, 2010, 02:32:01 ÖS »

sağol dostum.benim sorunum daha çok serverlarla ilgili.neyse artık bi server bulda counter oynayalım  Smiley

whitewolf
PatrocLuS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Mart 26, 2010, 02:34:41 ÖS »

Tmm Cs serweri koLay yaparız bisiLer .. Csde bn ezerim Seni ama nese  Grin Cool

aL haη¢єяi ωuя hadi Siятiмa.ηaмєят 'iм dôηûpтє вaкaяSaм aякaмa, aćiмa ηaSiLSa кahpєLiк Søη мøda
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Mart 26, 2010, 02:36:49 ÖS »

1.8 varsa oynayalım.yoksa çağdaşlaş öyle gel   *freak*

whitewolf
PatrocLuS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Mart 26, 2010, 02:38:33 ÖS »

Ben 1.6 da kaLmsm 1.8 ne ara cıktı  Grin Hem geL eski usuL 1.6 kapısaLm Grin

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Mart 26, 2010, 02:42:01 ÖS »

eskiden vurduğumuz adamlar hep moddu optu vurmanın tadı çıkıyodu.şimdi hepsi ya membır ya ziyaretçi  Grin yok eski tadı alamayız  Grin

whitewolf
PatrocLuS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Mart 26, 2010, 02:44:03 ÖS »

karsında Op duruo oLcaktı su an ama SLy'ın yüzünden oLamadık Grin yapmadı zamanında napaLm suc bndemi Grin Grin Grin

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Mart 26, 2010, 02:45:24 ÖS »

kendi konumu telef ettim senin yüzünden  Grin bırak kantırı filan ne diceksen msnden de  Grin

whitewolf
PatrocLuS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Mart 26, 2010, 02:47:36 ÖS »

tmm ya Lanet gitsin msnden diyorum Grin Grin Grin

_LoNeSoMe_
BaybarS / muptiii ١٩٥٤
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Mart 26, 2010, 10:09:37 ÖS »

Şu sıralar pek giremiyorum o yüzden biraz geç oldu mayk...Araya mesafe girse de kırgınlık olsa da sorunlar olsa da herkes birbirini biliyor nasıl bir insan olduğunu bilip değer veriyor her ne olursa olsun bu böyle oldu benim için senin de öyle düşündüğünü biliyorum...Benim sana karşı bir kırgınlığım olmadı şimdiye kadar inşallah sende bana kırılmamışsındır oyun hayatının bitmesine pek üzülemeyeceğim zira buraya zaman ayırmamanın hayatında kendine ayıracağın zamanın artmasına katkısı olacağını düşünüyorum... Görüşmeye devam edeceğiz o yüzden veda da etmiyorum düşüncelerini uygulayıp peşini bırakmadığın için tebrik ediyorum herkesin görüşüne saygılı olmak lazım bu kararı aldıysan saygıyla karşılarım hayatına ayırdığın vakti iyi değerlendirirsin inşallah...  Smiley

Doğruyu konuşmak için iki kişi gerekir: Doğru söyleyen ve doğru anlayan.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Mart 26, 2010, 10:58:52 ÖS »

sağol mayk benimde sana kırgınlığım yok dediğin gibi msnden görüşcez zaten.iyi dileklerin için teşekkür ederim inş seninde hayatın istediğin doğrultuda sürer gider  *rose*

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Mart 27, 2010, 02:24:48 ÖS »

gerçektende oyun +yönde ilerlemesi gerekirken gün geçtikçe - ye doğru ilerliyor...ticarette 0.1 kaldıracaz diye yeni ticaret sistemi getirdiler emin olun şuanda daha berbat o akdar suistimal ve eksiklik varki anlatamam...benim programlama bilgimle kapatılacak açıkları koskoca imperia nın programcıları kapatamıyor çok iyi bir karar almışsın kardeşim allah bizede nasip eder belki...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Mart 27, 2010, 02:31:19 ÖS »

Bir süredir bırakma kararlarını üzüntüyle izliyorum ve sessiz kalıyorum çünkü bende bir karar vermeye çalışıyorum. Bu oyunda emeklerin boşa gitmesine çok alıştım artık işin burasını geçtim  benim için yeni bir olay değil. Beni düşündüren tek şey bırakmakla kimleri mutlu ediceğimiz işte işin bu kısmını içime sindiremiyorum.....
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Mart 27, 2010, 04:19:39 ÖS »

gerçektende oyun +yönde ilerlemesi gerekirken gün geçtikçe - ye doğru ilerliyor...ticarette 0.1 kaldıracaz diye yeni ticaret sistemi getirdiler emin olun şuanda daha berbat o akdar suistimal ve eksiklik varki anlatamam...benim programlama bilgimle kapatılacak açıkları koskoca imperia nın programcıları kapatamıyor çok iyi bir karar almışsın kardeşim allah bizede nasip eder belki...
sağol dostum.senin içinde hayırlısı neyse o olsun.

Bir süredir bırakma kararlarını üzüntüyle izliyorum ve sessiz kalıyorum çünkü bende bir karar vermeye çalışıyorum. Bu oyunda emeklerin boşa gitmesine çok alıştım artık işin burasını geçtim  benim için yeni bir olay değil. Beni düşündüren tek şey bırakmakla kimleri mutlu ediceğimiz işte işin bu kısmını içime sindiremiyorum.....
imzan doğrultusunda bir karar vereceğinden eminim abi Smiley

SkyNET
MamaLuke
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #59 : Mart 27, 2010, 11:48:10 ÖS »

başda Uğur ve son olayda oyunu bırakan tüm arkadaşlar bırakmana/bırakmanıza  üzüldüğümü söyleyemem, aksine sizlerin adına sevindim. ve aslında yazmayı düşündüklerim şimdiki yazdıklarım kadarda sınırlı değil .

Oyunu bırakmanıza
 Üzülmedim hatta sevindim. çünkü oyundan kopup oyuna önem vermez duruma geldiğinizde inanın bana daha rahat uyabiliyorsuz, yemeniz içmeniz daha bi düzene giriyor. ve çevrenizdekilere ,topluma ve hayata karşı daha fazla zaman ve emek harcar oluyorsunuz. yani her haliyle bi şekilde online oyunlardan uzak durmak kişinin kendisine yarıyor.

Üzülmedim ama azda bi içimde burukuk olduğunu itiraf etmeliyim çünkü ; nedense bizler Türk toplumu olarak Tek taraflı Demokrasiye alışmış. alıştırılmış ve hoş görür hatta normal karşılar duruma gelmiş , getirilmişiz.
Bu oyunda bi şekilde i.o nun Oyuncular arası eşitlik ilkesini çiğnediğine inana tonlarca  kişi peyder pey oyunu bıraktı
ki  bu oyuna ay değil senelerini veren,
imperiayı bu günlere taşıyan  üstadlarında çok büyük bir bölümü gitmedimi ?
ki bunlar Zaman olarak Yıllarını ve Tonlarca parasını imperiaya vermedimi ?
ve bu oyuna yeni başlayan oyunculara bi şekilde bu oyunu öğretmedilermi ?
Şöyle bi v4a dan itibaren olayları ve forumdaki yazıalrı bi incelerseniz göreceksinzi ki hiçbirisi desdek falan almadı , aldıkları desdek boş lafdan ibaret.
buyrun bi örnek: bizim Td4 de oyunu arkadaş çevremizle birlikde bıraktığımız olay. inceleyin.
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=16536.0
bu ve bu gibi olaylardan sonra ne oldu kaç kişi
"Yaw bu olaylar doğru değil, bu şekilde oyun olmaz, ya adam akıllı oyuncular arası eşitliği tekrar sağlayın yada bende yokum dedi ..........!?"
 kaç kişi?
 ucu kendine dokunmadan tepkisini olsun gösteren varmı bildiğiniz birileri ?....

Bir şekilde yeterli baskı oluğuğu takdirde Çoğunluğun isteği olur , ve olmasıda gerekir.
Burada son olaylarda daha öncekiler gibi  kimin başına gelse canı yanar;
Çünkü gününün büyük bir kısmını bu oyuna vermiştir özel hayatla ilgilenmek yerine.
gecenin bilmem kaçında aslında varolmayan hiç göremediği ordusunu dönüşüne saati kurup uykusunu bölmüştür.
arkadaşı hadi gidip futbol oynayalım , gel biraz şurada dolaşalım , GEL DERS ÇALIŞALI  .........
...vs....vs
dediğinde , şahsına hiçbir yararı dokunmayan oyunda bişeyler yapmak için emek sarfetmiştir. Savaşda ordusunu kaçırmış yada rakibinin zayıf anını kollamaya yuğraşmış ve
sırf oyun için,
 Herşeyden öte kendini ihmal etmesine rağmen
.....
bir gün kendisinde hiç bir kusur olmaksızın gecesini gündüzüne katarak elde ettikleri kendisiyle alakasız ve oyunda olabileceği hatta kesin oyuna olacağı zamanlarda elinden alınmış..

....günde 18 saat online olmayanın başarılı olamadığı bir diyarda hemde.....
.....
konu kilitlenmesin diye susuyorum .
dünden bu güne i.o' nun kendisi yüzünden oyunu bırakan  arkadaşların özel hayatında başarılar diliyorum.
Göreceksiniz ki öylesi daha iyi.

Bu oyuda gerçek olan Tek şey var; Bedenlerin sokakdaki görüntüsünü değil. Doğrudan içinedeki mahlukatı görürsünüz....
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!