Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 11:55:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyunu bıraktım.  (Okunma Sayısı 10101 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mart 24, 2010, 02:11:52 ÖS »

kesin mertna hackerlamaya çalışıyordur. Grin

iyice soğuyorum, hiç tatı tuzu kalmıyor , bu şekilde oyunu bırakıyorsa oyunu iyi bilenler zaten bu oyun oynanmaz hale gelir.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Mart 24, 2010, 03:23:25 ÖS »

Bu oyuna 3 sene önce başladım. Forumu düzenli olarak 2 senedir takip ediyorum. IO yönetiminin, Türkiye'den oyuncu kaybına birçok kez şahit oldum. Şimdiye kadar forumda Bulgarlar'a ayrıcalık yapıldığı birçok defa öne sürüldü ve bu hususta defalarca konular açıldı. Imperia Games şirketinin bütün oyunlarında her oyuncunun eşit tutulduğunu biliyorum ve buna inanıyorum. Fakat değinmek istediğim farklı bir husus var. Oyuncular arasında ayrım yapılmıyor ama hile ile mücadele için gerekli incelemeler de maalesef yapılamıyor. Burada görevlilerin görevini iyi yapmadığını söylemiyorum, bu yüzden yanlış anlaşılmasın. Çünkü Imperia Games şirketinin görevlileri, birkaç oyuna birden bakıyorlar ve bu oyunların her birinde birçok diyar var ve de bu diyarların her birinde binlerce oyuncu var. Bu yüzden yapılan incelemeler yeterli olmuyor. Önce buna bir çözüm bulunması gerektiğini düşünüyorum. Biraz da son günlerde yaşanan oyuna girememe sorunu hakkında yorum yapmak istiyorum. Sayın admin, oyunun sitesine saldırıların yapıldığından bahsetmiş ve bu kişilerin IP'lerinin banlanarak sorunun hallolduğunu belirtmiş. Buraya kadar herşey çok güzel, fakat asıl sorun bundan sonra başlıyor. Sayın admin, kayıpların iadesinin olmayacağını belirtmiş. Şimdi soruyorum, burada oyuncuların suçu ne? Yanlış anlaşılmasın, illa da bunun sorumlusunun admin olduğunu söylemiyorum. Çünkü forumda adminin de bize hak veren bir yorumunu gördüm. Adminin o yorumundan anladığım kadarıyla, bu husus admini de aşıyor. Her ne olursa olsun, IO yönetiminin (admin demiyorum) kayıpları karşılaması gerekir. Aksi takdirde IO yönetimi, Türkiye'den oyuncu kaybına devam edecektir.
blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mart 24, 2010, 03:40:54 ÖS »

Cevap:

Alıntı
1.3 Imperia online, Online-oyunları ve diğer hizmet tekliflerini sahip olduğu teknik ve işletme olanakları kapsamında yıllık % 98,0 kulllanılabilirlik ortalaması ile sunmaktadır. Buna Online-oyunların ve diğer hizmetlerin kullanımı esnasında zorunlu teknik nedenlerden veya gerekli bakım çalışmalarından dolayı kesilen veya engellenen, bu sözleşmenin şartlarından dolayı Imperia Online’ın sorumlu olmadığı zamanlar dahil değildir.

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/rules.php?lang=tr&ref=local

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Mart 24, 2010, 03:45:05 ÖS »

imzanın yanındaki Made in Bulgaria   herşeyi anlatıyor.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mart 24, 2010, 03:45:58 ÖS »

Önceden Made in Turkey yazardı.Şimdi bulgari bişey diyecektim ama neyse boşver  Grin

blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Mart 24, 2010, 03:48:23 ÖS »

Ne anlatıyor bakalım?

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mart 24, 2010, 03:57:39 ÖS »

Lütfen benim mesajlarıma cevap yazarmısın Blues? Özelden yazıyorum cevap yok ben ispat istedim çok şey değil...Yanlışlık yapıldı bir daha bakarmısın Şu ArTiZ nickine...

Size cevap verdim. Ceza kaldırılmaz

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mart 24, 2010, 03:58:33 ÖS »

Ne anlatıyor bakalım?
Bulgar yapımı gibi duruyor. Çeşitli manalara gelebilir .Hem de çok çeşitli
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mart 24, 2010, 04:04:29 ÖS »

Arkadaşım ben soruya cevap değil İspat istiyorum ya! Neye dayanarak attın onu söle içim rahat bırakayım şu nalet oyunu. İttifak bağışçısı diyosun 1 altın bile bağışlanmamış bir nicki nasıl uzaklaştırırsın. İttifak bağışçısı diyosun bunu bana ispat et yeter.Bne bunu yediremiyorum kendime. Madem adminsin çöz bu sorunu altın bağışlanmayan nick nasıl uzaklaştılır. Gir ittifAKA bak geçmişine şusuna busuna bulabilirsin yaz buraya buldum de bende bırakayım herşeyi..
kardesim oyununa giren mi yoktu dartanyan ,blackwolf herkez biliyordu sifreni  *hmm* *freak*
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mart 24, 2010, 04:05:46 ÖS »

İmperialisin oyunu bırakması dışındaki konuları konuşmak isteyenler,özel mesaj yolunu kullansınlar!!!
yada başka konu açsınlar....
burdaki konuyu kimsenin sabote etmeye hakkı yok!!!

_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Mart 24, 2010, 05:17:55 ÖS »

Ne anlatıyor bakalım?

bana bulgarların bu oyunda ayrıcalık tanındığını anlatıyor. Wink
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mart 24, 2010, 09:23:50 ÖS »

Uğur, oyunu bıraktığına ve başına gelen olaya üzüldüm. Foruma çok fazla emeğin var. Oyunu bıraksan bile, foruma devam edemez misin?
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mart 24, 2010, 09:30:20 ÖS »

Uğur, oyunu bıraktığına ve başına gelen olaya üzüldüm. Foruma çok fazla emeğin var. Oyunu bıraksan bile, foruma devam edemez misin?
öncelikle teşekkür ederim dostum.forum yardımlaşma alanıdır ve açıkçası kimseye oyunu oynaması için yardım etmek içimden gelmiyor.

Cevap:
1.3 Imperia online, Online-oyunları ve diğer hizmet tekliflerini sahip olduğu teknik ve işletme olanakları kapsamında yıllık % 98,0 kulllanılabilirlik ortalaması ile sunmaktadır. Buna Online-oyunların ve diğer hizmetlerin kullanımı esnasında zorunlu teknik nedenlerden veya gerekli bakım çalışmalarından dolayı kesilen veya engellenen, bu sözleşmenin şartlarından dolayı Imperia Online’ın sorumlu olmadığı zamanlar dahil değildir.
bu nasıl bir zorunlu teknik aksaklıktır ki 4 senedir devam ediyor.forumdaki konuların yarısı ordum takıldı başlığından ibaret.
kendim açıkçası hiç ayrıma tabi kalmadım o yüzden ayrımcılık yapıyorlar diyemicem.ama şahit olduğum bir olay var ki çok acı.sanırım aqwaryumdu.d10da askeri puanda birinciyken kural ihlali yaptığı gerekçesiyle askeri puanı sıfırlanmıştı.söylentiye göre geçen dönem hile yaptığı içinmiş..bu konuyu soruşturdum o zamanlar.böyle bi ceza hiç uygulanmadı  bu nedir dediğimde aldığım cevap bu ceza krumun özel kararıdır oldu  Wink

_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Mart 25, 2010, 08:28:56 ÖÖ »

öncelikle teşekkür ederim dostum.forum yardımlaşma alanıdır ve açıkçası kimseye oyunu oynaması için yardım etmek içimden gelmiyor.
bu nasıl bir zorunlu teknik aksaklıktır ki 4 senedir devam ediyor.forumdaki konuların yarısı ordum takıldı başlığından ibaret.kendim açıkçası hiç ayrıma tabi kalmadım o yüzden ayrımcılık yapıyorlar diyemicem.ama şahit olduğum bir olay var ki çok acı.sanırım aqwaryumdu.d10da askeri puanda birinciyken kural ihlali yaptığı gerekçesiyle askeri puanı sıfırlanmıştı.söylentiye göre geçen dönem hile yaptığı içinmiş..bu konuyu soruşturdum o zamanlar.böyle bi ceza hiç uygulanmadı  bu nedir dediğimde aldığım cevap bu ceza krumun özel kararıdır oldu  Wink

bende onu diyorum ya sonuçta oyun bir bulgar yapımı. ee bulgarların kurdugu oyunda bulgarların savunması ve yönetmesi gayet doğal.
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Mart 25, 2010, 09:21:38 ÖÖ »

bana da ne anlatıyor biliyor musun...bir insanın devamlı laf söylenen milliyetini ZORLA SAVUNMA GEREKSİNİMİNİ...utanmadan öyle yazılar yazıldı ki ve hala özellikle _papito senin ima etmeye çalıştığın öyle çirkin şeyler söylendi ki mecburen bir başlık açıp adam açıklama yapmak zorunda kaldı...

okurken ben utandım buna sebep olunduğu için siz hala dile getirmekten utanmıyoırsunuz...sana sorayım papito..uluslararası diyarda bir görevin olsa ve herkes sana laf soksa göğsünü gere gere BEN TÜRK ÜM diye dolaşmazmısın??? biz dolaşıyoruz valla hilekarlar tarafından biz Türklerin sokulduğu duruma rağmen...blues da onu yapıyor işte..konuyu bu şekilde uzatmak ayıptır.

benim de uzun yazmamın sebebi yaşı ve bilinci belli noktada olan ve burayı okuyan kişilerin tek cümlelik her yere çekilen post lar ile yanlış fikirlerinden biraz olsun uzak kalmaları...

bence bunu oyun değil de Bulgar yapımı bir oyun diye görüyor ve bu kadar şikayet ediyorsanız niye oynuyorsunuz bir de onu söyleyin

they will know the power of my sword
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!