Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 05:15:37 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BİTMEYEN SİSTEM HATASI!!!!!  (Okunma Sayısı 1995 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 24, 2010, 11:13:09 ÖÖ »

imperialisin dün akşam sistem hatasından dolayı ordusu vuruldu...ittifakta savaşındaydılar,hem onun hem ittifak arkadaşlarının emeği boşa gitti...
rakibin ordusu takıldı fakat uğur'un savaştan sonra inmesi gereken ordusu indi !sonuç : adamın takılan ordusu,uğurun savaştan sonra inen ordusunu vurdu *xxx*?!?
Herşeye sorun Türkiyede diyen yönetim,bu konu hakkında neden birşey söylemiyor?!? Sistem hatası bariz ortada...Ama zarar yine karşılanmadı?!? Ceplerine akrep mi girdi bu yönetimin?!? Kim ne hakla imperialisin gecesini gündüze katmasını 20 saniyelik sistem hatası ile heba edebilir?!?
Yazıklar olsun böyle zihniyete!?!

blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 24, 2010, 11:17:42 ÖÖ »

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=17261.0

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 24, 2010, 11:41:08 ÖÖ »

Uğur'un yaşadığı sorunla forumdaki diğer konular birbirinden farklı...Diğer arkadaşlar oyuna giremedikleri için vuruldu,uğur adamın ordusu takıldığı için vuruldu..Görülen o ki,i.o 200k orduyu karşılamaktan aciz...Artık bu nasıl dandik bir sistem ise...200 k orduyu geri veremiyor...Yaptığınız saçma sisteme saldırı oluyormuşta vs. vs.Bundan bize ne?Senin sistemindeki hatadan dolayı uğur vuruldumu?vurulmadımı?Bizi ilgilendiren kısım budur!!!...İnşallah sisteminizi cortlatırlar,o zaman Türkiye pazaranın kıymetini anlarsınız(amin!!!)
I.O yönetimine satış ve pazarlama seminerleri verilmeli...Çünkü halen müşteri memnuniyeti ne demek bilmiyorlar!!!
İlgisiz yönetime hayır!!

blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 24, 2010, 11:48:02 ÖÖ »

Uğur'un yaşadığı sorunla forumdaki diğer konular birbirinden farklı...Diğer arkadaşlar oyuna giremedikleri için vuruldu,uğur adamın ordusu takıldığı için vuruldu..Görülen o ki,i.o 200k orduyu karşılamaktan aciz...Artık bu nasıl dandik bir sistem ise...200 k orduyu geri veremiyor...Yaptığınız saçma sisteme saldırı oluyormuşta vs. vs.Bundan bize ne?Senin sistemindeki hatadan dolayı uğur vuruldumu?vurulmadımı?Bizi ilgilendiren kısım budur!!!...İnşallah sisteminizi cortlatırlar,o zaman Türkiye pazaranın kıymetini anlarsınız(amin!!!)
I.O yönetimine satış ve pazarlama seminerleri verilmeli...Çünkü halen müşteri memnuniyeti ne demek bilmiyorlar!!!
İlgisiz yönetime hayır!!

ÜCRETSİZ  bir oyun için oldukça iyi hizmet sunuyoruz.

Ayrıca seviyene düşmeyeceğim. Birde kimsenin "avukatları"yla lafım yok. Memnuniyetsizliğini al başka yere git lütfen.

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 24, 2010, 12:02:03 ÖS »

Seninle benim aramdaki fark bu işte...Sen köşeye sıkışınca "beğenmiyorsan git" dersin,ben karşılıklı konuşmayı tercih ederim...
Reklam geliri ve premium üyeliğin olduğu oyuna ," ÜCRETSİZ" olmasına rağmen gibi saçma bahane uydurursun ancak...
Sen dostluk,arkadaşlık nedir bilmezken,arkadaşının hakkını savunmayı "avukatlık" olarak nitelendirecek kadar sığ düşünürken,ben dostum için herşeyimden vazgeçerim...
Bu basit 3 şeyi bile düşününce,aramızda baya seviye farkı olduğu anlaşılıyor...Takdir forum ahalisinin!!!

blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 24, 2010, 12:24:03 ÖS »

Az önce yazdığım yorumum ağır oldu. Özür dilerim.
Server hatalarından bıktığınızı emek verdiğinizi herşeyi biliyorum ve bildiriyorum . Bu hata bizdedir kabul etmiyorum demedim. Yani benden bu kadar. Ben serveri halledemem.
Ayrıca özellikle son 2-3 gün yaşanan sıkıntıları hiçkimse öngöremezdi. Hackerlerden kurtaramayacağız.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!