Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 05:55:15 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Göçebe istilaları...saldırı sorunu..  (Okunma Sayısı 2469 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 27, 2010, 05:48:32 ÖS »

27.01.2010 tarihli göçebe savaşımda bi sorun oluştu.

saldırı 8 nolu eyalete geliyordu. üretimi buna göre aldım ve 8 nolu eyalette kale 5 bastım. içindede okçular vardı ama saldırı yan eyaletimde oldu.. benmi yanlış hatırlıorum dalgınlığımamı geldi 3 tü ben 8 mi hatırlıorum dedim oyuna bakan arkadaşa sormuştum hangi eyalet dedim oda 8 dedi ama saldırı 3 nolu eyalette olmuş..

oynayanlardan böyle bir sorun yaşayan varmı ?

airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ocak 27, 2010, 09:24:17 ÖS »

yanlıs  bakmıssın  dun  herkesın  yan eyaletıne  saldırı  oldu   8  nolu eyalete olmadı

örnek verıyom

hedef   13     merkez  8     diye bır saldırı gordunmu   

saldırı  13  nolu eyaletınedır 
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 27, 2010, 11:12:55 ÖS »

evet yana gelmişler Grin
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ocak 28, 2010, 12:29:51 ÖÖ »

yanlıs  bakmıssın  dun  herkesın  yan eyaletıne  saldırı  oldu   8  nolu eyalete olmadı

örnek verıyom

hedef   13     merkez  8     diye bır saldırı gordunmu   

saldırı  13  nolu eyaletınedır 

aynende hedef kısmında 8 yazıyordu ben yanlış baktım dicem ama benim hesaba dün bakan arkadaşa sordum emin olmak için oda 8 e geliyor dedi.   farklı bişey yazsa dikkatimi çekerdi..
bende zaten ona göre üretimi taş olarak aldım 8 nolu eyalette kale 5 bastım. içine okçuları koydum. kılıçlılarıda yan eyaletlere attım.  arkadaşta savaşı takip ediyordu savaş olunca geliri alayım demiş ama savaş 3 nolu eyaletimde olmuş.

saldırılar zaten nomadsın hep merkezinden düzenleniyor. ama gelen saldırı benim 8 nolu eyaletimeydi bende ona göre hazırlık yaptım ona göre kale bastım.

okadar puan yapmışım saldırının nereye geldiğini bileyim.hadi insanlık hali yanlış bakıp yanlış görmüşümdürde ben zaten direk suçlamaya gitmedim hemen arkadaşa sordum saldırı nereye geliyodu diyeoda 8 diyince hatanın bizde olmadığını anladım...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!