Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 12:12:28 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ESKIYE ÖZLEM  (Okunma Sayısı 5540 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Alp_Er_Tunga
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ocak 06, 2010, 01:02:53 ÖS »

Bende airman'e katılıyorum. Keşke bu şekilde bir diyar olsa. Umarım site yönetimi tarafından tekrar hayata geçirilir. 2,5 yıl aradan sonra oynamaya tekrar başladım . 1 yıl çok uzun bir süre. Eskiden genelde herkesin 8 eyaleti olurdu. En fazla 600 k net değer görmüştüm. Şimdi 7,5 milyon puandan bahsediliyor , 25 eyaletin 25'nide kolonileştiriyorlar sanırım. Birde gönderiyordun 1000 Mızraklıyı alıyordun ne var ne yoksa şimdi bir askerin taşıma kapasitesi diye bir şey çıkarmışlar.  Oyuncunun online olup olmadığı gözüktüğü zamanlarda Opera web browser'ı modaydı. Sayfayı kendiliğinden yenileme düzeneği vardı. Ayarlıyordun 1dk ya takıyordun otomatiğe sürekli online  Smiley .En uzak mesafe 2000 olduğu ve 6 saat off kuralı olduğu için çok saldırı olurdu. Zevkliydi. İnş'Allah böyle eski kuralların olduğu bir diyar açarlar. Bizde eskiler olarak orada oynarız.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 06, 2010, 01:04:22 ÖS »

h.g dostum seni tekrar forumda görmek çok güzel Smiley

Alp_Er_Tunga
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ocak 06, 2010, 01:17:10 ÖS »

h.g dostum seni tekrar forumda görmek çok güzel Smiley

Hoşbulduk.Teşekkürler imperialis. Sizinle yeniden birarada olmak güzel  Smiley
« Son Düzenleme: Ocak 06, 2010, 02:05:53 ÖS Gönderen: Alp_Er_Tunga » Kayıtlı
fajnego
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ocak 07, 2010, 03:23:25 ÖS »

bende destekliyorum eski versiyonu bu arada bonus kaynagıda unutmamak lazım degilmi ? Smiley
_LoNeSoMe_
BaybarS / muptiii ١٩٥٤
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ocak 07, 2010, 09:33:45 ÖS »

Bir destek de benden efenim =) Alp_Er_Tunga  hg tekrar aramıza  Smiley

Doğruyu konuşmak için iki kişi gerekir: Doğru söyleyen ve doğru anlayan.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ocak 07, 2010, 11:26:00 ÖS »

konuya biraz gec vakıf oldum ama Smiley

eski sistem ve bu yeni görsellik birleşse cok güzel olur...

mesela ticaret sistemi , ittifak sistemi  bunlar eski sistem...

görsellikte yeni sistem olsa tadından yenmez Smiley
baronn06
BARONN06
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

NAMIMIZIN BÜYÜKLÜĞÜ DOSTLARIMIZIN ŞANINDAN -ÇARŞI

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ocak 08, 2010, 05:05:39 ÖS »

keşke en iyisi öyleydi şimdi herşey bu şekilde hileye düştü resmen ali güzel konuya değinmiş umarım kabul görür ve bizde başlarız 

BARONN06
skull_
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ocak 08, 2010, 08:20:03 ÖS »

Eski sistem ve 1 yıl...Oyuna ilk başladığımda diyar 5 de bu kurallarla ve bu süre ile oynadım.Oyuna bağımlılığımın sebebi o zamanlar.Bu nedenle sadece 4 ay da olsa ulusal d2-d3-d4 de oynuyorum sadece.

Ama 1 yıl olsa çokiyi olur....Güzel konu....
ksamet
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ocak 08, 2010, 08:50:16 ÖS »

bende katılıyorum en güzeli ;D
psefit
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ocak 09, 2010, 01:15:10 ÖÖ »

Smiley eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yagardı (işin şakası hatırlatayım dedim) biraz daha ufkumuzu geniş tutalım bence bu işi turnuvasal hale getirmek oynu daha zevkli kılar mevcut diyarlarda sıralamaya giren oyuncuları önce kendi yerel diyarda yeni bir diyar oluşturup burdada sıralamada olan oyuncuların tamamını ulusarası diyarda en son her ülkeni en iyileri oynasın sistemin eski sistemde olmasında yanayım bence oyun bu şekilde daha zevkli ve sürükleyici olabilir fikrindeyim

birde hile konusunda şunu söylerim hile ile ugraşamlar kendi hesaplarıyla ilgilenseler zaten her halikarda sıralamanın içinde olurlar geçenlerde td7 deki hesabimi açtım kaç oyuncu var acaba diye diyarın ilk hatfası idi 470000 kayıtlı hesap vardı

made in kayseri
skull_
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ocak 09, 2010, 09:41:11 ÖÖ »

Smiley eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yagardı (işin şakası hatırlatayım dedim) biraz daha ufkumuzu geniş tutalım bence bu işi turnuvasal hale getirmek oynu daha zevkli kılar mevcut diyarlarda sıralamaya giren oyuncuları önce kendi yerel diyarda yeni bir diyar oluşturup burdada sıralamada olan oyuncuların tamamını ulusarası diyarda en son her ülkeni en iyileri oynasın sistemin eski sistemde olmasında yanayım bence oyun bu şekilde daha zevkli ve sürükleyici olabilir fikrindeyim

birde hile konusunda şunu söylerim hile ile ugraşamlar kendi hesaplarıyla ilgilenseler zaten her halikarda sıralamanın içinde olurlar geçenlerde td7 deki hesabimi açtım kaç oyuncu var acaba diye diyarın ilk hatfası idi 470000 kayıtlı hesap vardı

Turnuva olayı da çok iyi fikir...her diyarın en iyilerini sadece aln belki de oyun içinde gamemasterdan yollanan özel bir davet mesajı ile katılınabilecek özel bir diyar.Valla Van Damme nin Kan Sporu filmi gibi oldu  Grin

Ama diyar bitimleri farklı farklı olduğu için nasıl yapılabilir tam da bilemiyorum.

akrep34
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ocak 09, 2010, 02:09:17 ÖS »

HERKESE AYNEN KATILIYORUM ..YENİLİKLER BİZE CAN VERECEĞİNE İYİCE OYUNDAN SOĞUTTU VE BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ ARAMIZDAN AYRILDI...
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ocak 10, 2010, 03:51:42 ÖS »

Evet  arkadaslar  konu baslıgında  yazdıgım  gıbı  eskı  oyun  sıstemıne olan  özlemımı  yonetıcı arkadaslara  bır  teklıf  sunarak  bıldırmek ıstıyorum (iki veya  uc  dıyarın asagıda yazacagım  sekılde  duzenlenmesını ıstemek sanırım   sorun   olmaz) benım  gıbı  dusunen arkadaslarında   desteklerını  esırgemeyecegını umuyorum

1.diyar  uzunlugu    1  yıl
2.ittifak  arastırmaları  olmamalı
3.ittifak  rutbeleri  olmamalı  zaten  savaslarda  rutbe  alınıyor
4..ıttıfak  savas  vergısi olmamalı
5.ticareti  oyun  sıstemı belırlemelı  (oyunculara  bırakılmasın)

bu yazdıklarım  zaten  imperia  oyununun  ılk versıyonudur.  ve  oynayan  tum oyuncular  bundan  zevk alıyordu  imperianın  bugun ki durumana  gelmesını saglayan  bu sıstemdır.

su  anda  bu sıstem  uluslararası  dıyar1  de  dort  aylık  surede  oynanmaktadır  istegım  bunun  bir yıllık bır  donem  ıcın  bır  uluslar arası bırde  turk  dıyarları   ıcın  yenıden  duzenlenmesı

bu konuda  destek   vermek ısteyen arkadasları  konumuza  destek ıcın beklıyorum

hepinize  ıyı oyunlar  dılerım

valla açıkcası unv araştırması da serbest olcak yav ben ekoda süper olurum gene katılıyorum buna
antipati
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ocak 11, 2010, 05:48:00 ÖS »

Turnuva olayı da çok iyi fikir...her diyarın en iyilerini sadece aln belki de oyun içinde gamemasterdan yollanan özel bir davet mesajı ile katılınabilecek özel bir diyar.Valla Van Damme nin Kan Sporu filmi gibi oldu  Grin

Ama diyar bitimleri farklı farklı olduğu için nasıl yapılabilir tam da bilemiyorum.

bence süper bir teklif.
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #29 : Ocak 12, 2010, 01:12:18 ÖS »

bende katılıyorum airman valla ne diyim sen hep haklın da modlar ne diyo yada yonetim mi onların goruşu yok mu bence oynayan butun oyunculara oyuna girişte anket uygulansın bu sistemi uyguladıkları gibi eminim yeni versiyonda oynayan oyuncu kalmaz Smiley)

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!