Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 08:46:26 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: seyahat modunda ordu harcaması  (Okunma Sayısı 1571 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cherkes77
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 30, 2009, 11:43:48 ÖÖ »

ordumu uzak mesafe gonderdım ve seyahat moduna aldım ama bırde ne goreyım eyalet -15 mılyon olmus bu nasıl olur seyahat modunda ordu harcaması 2 yıldır ılk defa sımdı basıma geldı bunun cozulmesını ıztıyorum hesap d70 te cherkes nıcklı...
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 30, 2009, 11:46:47 ÖÖ »

hata yok ki cozulsun eger ordun hareket halinde ise tatilde olmana ragmen yer altin  Wink
cherkes77
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 30, 2009, 11:49:11 ÖÖ »

sımdıye dek devamlı boyle yaptım hıc basıma gelmedı bende mılyonluk ordular oldugundan mutlaka farkederdım...
cherkes77
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2009, 11:53:52 ÖÖ »

com. manager ısımlerını buraya yazarmısınız blues harıc bana yadımcı olucak adamlar lazım engellıyecek adamlar degıl mıllet catır catır d70 te hıle yapıyo bız sıkayet edıyoruz temız dıyolar cezasını bız cekıyoruz o yuzden tarafsız bırısı lazım blues olmaz...bulgarlar kadar hılecı oyuncu gormedım sımdıye dek...adamların hesaplarına 3 ulkeden bakılıyo bulgar bayragı ıspanyol bayragı ve amerıkan bayragı oluyolar gun ıcerısınde bu konuyu buraya yazmazdım ama blues engelledıgı ıcın yazıyorum engelleme sebebıde benım ondan baska bır manager ısmı ıstemem alındı galıba yardımcı olmayacaksa baskasına yonlendırecek kardesım tarafsızlıgını yıtırmeyecek bu bulgarların neler yaptıgını konu kapatılmazsa yazıcam ayırca hesapları banlıyken nasıl ordularını kacırdıklarını ve ordu bırım sayılarını nasıl degıstırdıklerını eger ızın verırlerse Smiley
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 30, 2009, 11:57:49 ÖÖ »

sımdıye dek devamlı boyle yaptım hıc basıma gelmedı bende mılyonluk ordular oldugundan mutlaka farkederdım...
cok ordun varmis o yuzden fark edememissin  Grin Grin
_LoNeSoMe_
BaybarS / muptiii ١٩٥٤
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 30, 2009, 12:14:14 ÖS »

omerr arkadaşımın dediği doğru, hareket halindeyken masraf kesilir...Taraflı diye birşey söz konusu olamaz lütfen bulunduğun ithamlara dikkat et,bayrak değişimi varsa resimler öyle şikayet edersin,engelleme sebebini de kendi seni şu şu sebepten engelliyorum demediği sürece kendi tahminini yazarsan gene yanlış yapmış olursun.İstediğin yöneticiye yazmakta tabiki serbestsin senin tercihindir ancak ithamda bulunurken ortaya ya kanıt koyacaksın, ya da hiçbirşey söylemeyeceksin bu kadar basit...Diğer yöneticileri int forumda ( http://forum.imperiaonline.org/int/ ) bulabilirsin

Doğruyu konuşmak için iki kişi gerekir: Doğru söyleyen ve doğru anlayan.
cherkes77
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 30, 2009, 12:20:57 ÖS »

ıthamda bulunmuyorum arkadasım gercek bunlar zamnındada yazdık bunlar senın acıklamaların ıcın tesekkur edıyorum eger adamların hesapları arastırılırsa gorulur bunlar adamın hesabı 2 gun ban aldı 4 defa kalesını yıktık casus raporlaeına gore orduarımızı gonderdık adamın 3 defa ordusu kayboldu her geldıgınde vurdugumuz ordudan daha kuvvetlısı hesap edılerek geldı hatta oyle bır hata yaptılarkı 180bın akıncı yerıne mızraklı koyduar daha sonra bız yolda ıken mızraklılar akıncıya donustu blue e nın yazdıgına gore adamın ordusu kaybolmusmus admınde ona sormus ne kadar ordun vardı dıye adamda mıktarlarını vermıs yanı 1mılyon sowum eksık dese ona goremı verıcektı sovları goremıyomu admınler son yaptıgı savası kalan askerı kaybolduysa savas sonunda kalan askerını veremıyolarmı bu sacmalık geldı bıze ve bu yuzden 5 ıttıfak arkadasım oyunu bıraktı bende 15 gun bıraktım ama bunun hesabını sormak ıcın tekrar oynamaya dondum ama hıle hurda ıle oynayanlara karsı zor kazanılır bu oyun.bız bu konuları yazınca actıgımız konular kılıtlendı sen bızı koruyamıyorsan konumuzu nıye kılıtlıyorsun demekkı bır seyden cekıncesı var bız kıme derdımızı anlatalaım oyle konu kılıtlemekle sorulan sorulara doyurucu cevaplar vermemekle olmaz bu ıs...
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 30, 2009, 02:38:31 ÖS »

bakım masrafı alınmaz yanlış biliosunuz ama arkadaşın kredi ödemesi varsa o kesilir ben denedim ondan biliom  Tongue  Grin
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 30, 2009, 04:37:06 ÖS »

lem adami hasta etme alinir dediysek alinir senin denemen yanlis o zaman!  Angry  Grin Grin
_LoNeSoMe_
BaybarS / muptiii ١٩٥٤
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 01, 2009, 11:39:38 ÖÖ »

bakım masrafı alınmaz yanlış biliosunuz ama arkadaşın kredi ödemesi varsa o kesilir ben denedim ondan biliom  Tongue  Grin

Seyahat modunda bakım masrafı alınmaz doğrudur, ancak seyahate alınırken ordu hareket halinde ise yani bir saldırıya gidiyor veya dönüyor ise bakım masrafı alınır,eyalete gelince masraf alınmaz   *pardon*

Doğruyu konuşmak için iki kişi gerekir: Doğru söyleyen ve doğru anlayan.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!