Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 04:29:46 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 0,1 olayı yeni sistem 0,4  (Okunma Sayısı 5696 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
niko
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Aralık 08, 2009, 07:35:07 ÖS »

oy oy oy demirin güzelliğine bakın ya ..neresi orası  *hahaha*
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 14, 2010, 10:08:12 ÖÖ »

Arkadaşlar, ben şimdi hiç hile yapmadan bu tarz ticaret hileleri dahi yapmadan 30. sıradayım, ama görüyorumki, ilk sıralarda olabilmek için, bu tarz şeyleri yapmak gerekiyor, şimdi bende şöyle bir soru oluştu? ya bunlar yasaklansın ya da eski ticaret sistemine geri dönülsün,  yoksa dürüst oyuncularıda bazı şeylere zorlayacaklar,   tabi dürüst oyuncular yapınca, burada bir dayısı yoksa,  ban alacak:) ben böyle düşünmeye başladım arkadaşlar, bu işleri yapanların burada bir dayısı var mantığıyla hareket ediyorlar. Göz yumuluyor, bu kadar kaynağın yapıldığı satışın hesabı belli adı belli, istenilse kimin yaptığı çok rahat bulunur. Demek ki yasak değil,  herkese serbest  *crazy*
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ocak 14, 2010, 10:18:53 ÖÖ »

Yani bu şu demeye geliyor, bak dürüst oyuncu, ya sende yapacaksın  böyle hileler,  yoksa yapmazsan, hilecileri güçlenip seni yer  *crazy* Yani sonuçta, dürüst oyuncu hile yaparsa zaten dürüt oyunculuktan çıkmış olacak:) eğer yapmazsa, hileciler dürüstleri yenecek ozamanda ortada zaten kalmayacak, her ihtimalde de i.o da dürüst oyuncu kalmayacak tez nasıl:) ben direnmekte kararlıyım ama  *hahaha*
Yigit_turk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ocak 14, 2010, 10:20:40 ÖÖ »

arkadaşlar taban fiyat koyarlarsa kısmen önlemiş olurlar mesea istesen bile demiri piyasa değerinin ortalamasının %30 aşağısından fazlaya satamayacaksın o zaman bunun önüne geçerler ama böyle bir sistemi oturtabilirlermi oturtmak isterlermi bilmiyorum
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ocak 14, 2010, 11:07:19 ÖÖ »

arkadaşlar taban fiyat koyarlarsa kısmen önlemiş olurlar mesea istesen bile demiri piyasa değerinin ortalamasının %30 aşağısından fazlaya satamayacaksın o zaman bunun önüne geçerler ama böyle bir sistemi oturtabilirlermi oturtmak isterlermi bilmiyorum

Merak etme dostum, Yapan onun da hile yöntemini bulur, hileci adı üstünde, kafası hep nasıl hile yaparım , nasıl extradan avataj sağlarıma çalışıyor, senin dediğin sistemin piyasa değerini nasıl bulacaksın, adamlar bir defada 19 milyon demir satmıyorki, parça parça hesaplardan satıyorlar, piyasayıda onlar belirlemiş oluyor yani:)
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2010, 06:49:41 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
mustang
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ocak 14, 2010, 11:09:43 ÖÖ »

Yani bu şu demeye geliyor, bak dürüst oyuncu, ya sende yapacaksın  böyle hileler,  yoksa yapmazsan, hilecileri güçlenip seni yer  *crazy* Yani sonuçta, dürüst oyuncu hile yaparsa zaten dürüt oyunculuktan çıkmış olacak:) eğer yapmazsa, hileciler dürüstleri yenecek ozamanda ortada zaten kalmayacak, her ihtimalde de i.o da dürüst oyuncu kalmayacak tez nasıl:) ben direnmekte kararlıyım ama  *hahaha*
 vallahi tebrik ederim hocam seni
*bravo* *bravo*

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ocak 14, 2010, 04:52:23 ÖS »

*bravo* *bravo*

Sağol kardeşim:)
SkyNET
MamaLuke
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #22 : Ocak 14, 2010, 06:56:42 ÖS »

Arkadaşlar, ben şimdi hiç hile yapmadan bu tarz ticaret hileleri dahi yapmadan 30. sıradayım, ama görüyorumki, ilk sıralarda olabilmek için, bu tarz şeyleri yapmak gerekiyor, şimdi bende şöyle bir soru oluştu? ya bunlar yasaklansın ya da eski ticaret sistemine geri dönülsün,  yoksa dürüst oyuncularıda bazı şeylere zorlayacaklar,   tabi dürüst oyuncular yapınca, burada bir dayısı yoksa,  ban alacak:) ben böyle düşünmeye başladım arkadaşlar, bu işleri yapanların burada bir dayısı var mantığıyla hareket ediyorlar. Göz yumuluyor, bu kadar kaynağın yapıldığı satışın hesabı belli adı belli, istenilse kimin yaptığı çok rahat bulunur. Demek ki yasak değil,  herkese serbest  *crazy*
*bravo*

Bu oyuda gerçek olan Tek şey var; Bedenlerin sokakdaki görüntüsünü değil. Doğrudan içinedeki mahlukatı görürsünüz....
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ocak 20, 2010, 01:13:38 ÖÖ »

bu ticaret aslında imperia yonetimi için basit bir mesele alt üst limit korlar hileyi azaltırlar en basitinden ama yapmıyorlar ve her gecen gun oyun kan kaybediyor millet hesap kapatıyor amac nedir bir kac admin mod arkadasları oturup kendi kendilerinemi oynayacaklar onuda sanmıyorum modlarda bıkmıs durumda ee kim oynayacak bu oyunu boyle giderse bence kimse ki bu oyunu oyun yapan onlarca yeni üye katan yabancı forumlarda reklamını yapan bizler gidince nerden oyuncu bulacaklar merak etmekteyim
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mart 27, 2010, 06:10:55 ÖS »

ARKADAŞLAR ticareti oyuncunun eline bırakmayacaksın tek çözüm bu...bunun başka hiç bir net çözümü yok...oyun kendisi o gün piyasaya sürülen mala göre bir fiyat belirlemeli ve alıcıyada satıcıyada o şekilde sunmalı yoksa 0.1den satmazda farklı yöntemlerle yine kar eder...o yöntemleri burda söylemeyecem kimseyi hileye teşfik etmenin anlamı yok...admin arkadaşlar özelden sorabilirler tabii...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!