Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 12:46:25 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: [gfr9] - Ciftcilik bitti artik savasma zamani :D :D  (Okunma Sayısı 7271 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_muptiii_
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ocak 09, 2008, 11:11:23 ÖS »

güzel savaşlar gfr9 tebrikler  *bravo* *bravo* boşver üretimi o kadar yükselttik ne için savaşlar için şimdi düşme zamanı   Grin
kartal
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Ocak 09, 2008, 11:18:34 ÖS »

Aaaa, pardon BENMASKE yanlış anlamışım ben.  Embarrassed gfr9 çabuk geri ver + yı BENMASKE ye.  >Grin
_muptiii_
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ocak 09, 2008, 11:28:05 ÖS »

hadi BENMASKE nin artısını ben vereyim kartal senin yerine  Wink  verdim gitti  *beer*
gfr9
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ocak 09, 2008, 11:31:20 ÖS »

benim + yi geri almak icinde - vermeyinde  Grin Grin
BENMASKE
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ocak 09, 2008, 11:32:56 ÖS »

Gafurcum yeter eko eko eko, daha düşük net puanlı kardeşlerden yardım çağrıları artmaya başladı! Artık diyarı kasıp kavurma vakti geldi *beer* Eski işçiler ölmezse yenilerine fırsat doğmaz şehit olmak için Grin Hem sen demiyormuydun dalacak adam bulmakta zorlanıyorum diye *hihi* Mupti nin dediği gibi savaş zamanı, ayakkabı boyalarını yüzüne sürmeye başla  *hahaha*
Bu arada kartal + vermişti sanırım mupti, genede saol  Wink
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2008, 11:37:19 ÖS Gönderen: BENMASKE » Kayıtlı
_muptiii_
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ocak 09, 2008, 11:36:15 ÖS »

*hahaha* gafur artık kaşınacaksın maşınacaksın ama idare edeceksin savaş zamanı kamufle olmak lazım  *hahaha*  aslında kartal bu eksi olayı niye bizim aklımıza gelmedi  tüh ya Grin  *freak*
dadanditti
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ocak 10, 2008, 01:07:01 ÖÖ »

GUZEL SAVAS KARDESIM DEVAM ET
crazy
SaBiaNo- SaBiLiŞiM
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.sabilisim.com

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #22 : Ocak 10, 2008, 06:02:46 ÖS »

Vay! gafurcum savaş raporlarını yayınlamaya başlamışsın hayırlı olsun *hihi* Evet 7.diyarda ilk kale8 sen yıktın tebrikler güzel savaşlar.. Bu diyar baya zevkli olacak işin içinde madalyonda olunca insanın savaşası geliyor Wink Crazy kardeş ne yazık ki söylediklerine katılamıyorum. Hesap yapacak olursak dedin gibi az mızraklı yolladın zaman az mızraklı kaybeder ama bu seferde kaybedeceği a.süvari sayısı artıyor! Hem mızraklıları azalttı zaman 45 moralle zar zor alıyor yani iş tehlikeye giriyor Sad Ve dedin gibi 10bin mızraklı yollayıp a.süvari sayısınıda azaltsa resmen kaleye çakılıyor Smiley
Çok askeri puan almanın yolu mümkün oldu kadar çok düşman askeri öldürmekten geçiyor. Az asker yollayarak askeri puanı arttırmazsın sadce iş tehlikeye girer. hatta Ne kadar güçlü ordu yollarsan okadar az kaybın olur çünkü askerlerin savaştığı raund sayısı azalır. Ayrıca şayet az asker kaybetmek istiyorsak ASKERİ SAĞLIK seviyesini yükseltmek gerekiyor. Askeri sağlık kaybedilen asker sayısını azaltmaya yarayan bir araştırma. Benim tavsiyem a.sağlık seviyesi 12-13 olması.. Ayrıca savaşa akıncı ve elit okçu bol bol göndermekte fayda var. onur kazanıp daha yüksek moralle dalışlar yapabilmek açısından Wink (tabi bunun için SAĞLIk seviyesi yüksek olmalı ve bol bol işçi çıkarabilmeliyiz ve üretimi düşürmemeliyiz)
Gafurcum yeni dalışlarda başarılar kardeş Wink
MIzraklının Kaybedeceği Süvariyle Ne alakası var :S Mızraklı Karyıdaki Kişinin Süvarisini Keser Kendi SÜvarisini Korumaya Yaramaz Ben Sürekli Karşıdaki Kişinin Asker Sayısıyla Hemen Hemen Aynı Askeri Yolluyorum Kazanıyorum da Bi fark olumyo aldığım Onurda Artıyo .... Az Asker Kaybetmek İçin İlk Önce Kendin Tedbir Alıcan (İLk Önce Eşşeğini SAğlam Kazığa Bağla Sonra Allaha Emanet Et... ama Askeri Sağlıkında Faydası yok demiyorum.. Sen 10 000 tane Süvarinin Üstüne Kılıçlı Yollarsan Kılıçlıların Kesilir Burada Senin Askeri Sağlığın işe yaramaz ...  Dediğim Şekil Hesap Makinesi İle hesapla İstersen Ben xKullanmıyorum O meleti ama Kesinlikle Kazanır Bahsettiğim Şekilde..

Sabilişim Bilişim Ve WEbmaster Sitesi - Oyun Program  http://www.sabilisim.com   >> http://bin1sey.net
crazy
SaBiaNo- SaBiLiŞiM
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.sabilisim.com

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #23 : Ocak 10, 2008, 06:06:34 ÖS »

crazy kusura bakmada askeri puan almak icin daha az asker yollanmasi gerektiginide ilk defa duydum  Smiley daha az asker yollamam sadece daha az puan kaybetmemi saglar. Benim senin fazla dedigin askerleri yollamamin sebebi daha fazla onur kazanmak ve gunun en kanli savasini yapmayi garantiye almak  Wink

Az Asker Yollamayı Duymuş Oldun Bende Duyalı Fazla Olmadı Bizim Diyarın şu anda türklerde lider olan kişiden duydum denedim faydalı Daha Fazla Onur Kazanmadın Bence kazanacağınıda kaybettin Günün Savaşını Yapmak İçin Boşu Boşuna O kadar Mızraklı Kaybettin Yazık Oldu Bence Smiley)))

Sabilişim Bilişim Ve WEbmaster Sitesi - Oyun Program  http://www.sabilisim.com   >> http://bin1sey.net
gfr9
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ocak 10, 2008, 06:26:42 ÖS »

Alıntı
Az Asker Yollamayı Duymuş Oldun Bende Duyalı Fazla Olmadı Bizim Diyarın şu anda türklerde lider olan kişiden duydum denedim faydalı Daha Fazla Onur Kazanmadın Bence kazanacağınıda kaybettin Günün Savaşını Yapmak İçin Boşu Boşuna O kadar Mızraklı Kaybettin Yazık Oldu Bence Smiley)))
Crazy oyunu arastirma ve ogrenme merakini takdir ettim. Ama herkesin stratejisi farklidir kimi savaslarda az asker kaybetmek ister kimi asker giderse gitsin diyip alabildigi kadar askeri puan ve onur kazanip gunun en kanli savasini cikartir ve aldigi madalyonlari gogsunu kabartarak gosterir  Grin Grin Bu oyunda kesin dogru olan bir strateji yok ve bu oyunu zevkli yapanda bu zaten, hekes kendi yolunu cizer kimi net puana oynar kimi askeri puana kimi ise sadece madalyaya. Sende kendi yolunu ciz ama sana tavsiyem su savas hesap makinesini kullan cekirge bir sicrar iki sicrar......  Grin Grin
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Ocak 10, 2008, 06:28:37 ÖS »

gafur madalya hırsı gözünü karartmıs yaff senın  Grin Grin 7 dekı yunanlıların vayy halıne Tongue Tongue
gfr9
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ocak 10, 2008, 06:30:48 ÖS »

Yaw hakan sorma dun sirf madalya icin 20.000 puani kaybettim vermediler  Grin Grin
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Ocak 10, 2008, 06:32:45 ÖS »

bu gıdısle daha cok madalya alırsın bosver bu arada 7de petertje dıe bı vatandas var 10 tane madalya yı takmıs bıde general rütbesı var yaff ıcım gıdıyo ınsallah bende 11. dıyarda takıcam madalyaları Grin Grin
crazy
SaBiaNo- SaBiLiŞiM
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.sabilisim.com

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #28 : Ocak 10, 2008, 06:34:15 ÖS »

Alıntı
Crazy oyunu arastirma ve ogrenme merakini takdir ettim. Ama herkesin stratejisi farklidir kimi savaslarda az asker kaybetmek ister kimi asker giderse gitsin diyip alabildigi kadar askeri puan ve onur kazanip gunun en kanli savasini cikartir ve aldigi madalyonlari gogsunu kabartarak gosterir  Grin Grin Bu oyunda kesin dogru olan bir strateji yok ve bu oyunu zevkli yapanda bu zaten, hekes kendi yolunu cizer kimi net puana oynar kimi askeri puana kimi ise sadece madalyaya. Sende kendi yolunu ciz ama sana tavsiyem su savas hesap makinesini kullan cekirge bir sicrar iki sicrar......  Grin Grin

Kanka Kayb.edeceğim Bi ordu Olsun Her  Hesap makinesine Gerek Yok Şimdiye kadarda O hata yüzünden savaş keybetmedim Kaybettiğim Savaşlar Bazılarının YAn Eyaletlerine saldırıyorum Adamlar açıyo ve asker çekiyo Giden 2000-3000 arası bi asker oluyo oda önemli değil Önemli olan  büyük savaş kaybetmemek Ve olmadı Olmicak die Düşünüyorum Madem Yolunu Asker Keybedicem bi madalya Alim Sonrada Kalan Askerlerimi Basitçe Kessinler diosan Karar Senin Yol senin Asker Senin  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Ayrıca Oyunu Araştırma Ve Öğrenme Merakım Artık Yok Ufak Ayrıntılar Haricinde Herşeyi biliyorum...

gfr9
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ocak 10, 2008, 08:28:22 ÖS »

Evet ben yolumu sectim, mumkun oldugu kadar cok madalya kazanacagim. Bu yol diger yollar arasinda en zor olanidir cunku sadece net puana oynasan savunma yapacak kadar asker yapman yeterlidir ve fazla kafa yormana gerek yoktur, sadece askeri puan icin oynasan gunun en kanli savasini cikarmak icin en fazla askeri olan rakibi aramak zorunda kalmaz hem uretimine buyuk darbeler vurmaz hemde buyuk dusmanlar edinmezsin, ama amacin fazla madalya kazanmaksa ekonominin  kaybedecegin binlerce askeri karsilayacak kadar guclu olmasi gerekir ve senin gibi madalya pesinde kosanlari gecmek icin daha fazla asker kaybetmeyi gozu kara kabul etmen gerekir  Smiley Ama cok zevklidir madalya icin oynamak savasini yaparsin sonraki gunun sabahi senden baska madalya manyagi varmi acaba kim almis madalyayi diye merak icinde beklersin  Grin Grin Yaw harbiden mod arkadaslara bi sorum olcak 09.01.2008 tarihli diyar 7 deki madalyayi kimin aldigini ogrenme sansim varmi? Baya buyuk bir savas yapmistim ve madalya alamadim listelerede o kadar baktim madalya sayisi artan birisini goremedim.Bilgi verirseniz cok memnun olurum   Embarrassed
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!