Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 06:34:10 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ımperia yonetımı tarafsızdır.  (Okunma Sayısı 2139 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
airman_01
Ziyaretçi
« : Ekim 11, 2009, 08:31:02 ÖÖ »

Öncelıkle herkese   ıyı oyunlar dılerım. ıslerımın yogunlugu sebebıyle  su sıralarda  oyunla pek fazla ılgelenemıyorum.  ancak gunde bır ıkı sefer foruma  bakabılıyorum. 
dun benım hıle yaptıgımla ılgılı bır konu acılmıs . tabi bir suru  yazılarda  fıkırlerde  yazılmıs   yazan tum arkadaslarıma tesekkur ederım olumlu yada olumsuz .
konuya  acıklık getırmem gerektıgını dusunuyorum kı  herkes ımperia yonetımının ne kadar tarafsız ve adıl oldugunu kımseye ayrıcalık yapmadıgını bılmelerı acısından.

td6  daki oyunumu ıslerımın cok olmasından dolayı samımıyetıne guvendıgım   bır arkadasa  bır surelıgıne bakmasası ıcın verdım  cok guzel gelısmıs bır hesap oldugu ıcın  tatile almaya kıyamadım  ama tabı bu benım yaptıgım cok buyuk bır hata  netıcede hepimiz ınsanız .

ben bır hata yaptım  ama daha buyuk hatayı  bakması ıcın devrettıgım arkadas sanırım hırsına yenık dusup ticaretten degısık hesaplardan ucuz madenlerı toplamıs.
tabii  ımperia yonetımı  her zaman herseyı takıp eder. ve fırsatcılara elınden geldıgınce  engel olmaya calısır.
yapılan ıncelemede ticaret hılesı yapıldıgı kanıtlanmıs oldu blues  hemen bana donup isin aslını sordu  bende bır surelıgıne bakamadıgımı bir hata yapıp birine bakmasını soledıgimı anlattım.
ve netıcede  hesap oyundan uzaklastırıldı .
gelmek ıstediğim nokta ben veya bır baska ımperia yetkılısı kım olursa olsun  oyun oynuyorsak eger herhangi bir oyuncudan hıc bır farkımız yoktur  kurallar herkes ıcın aynıdır ve aynı sekılde uygulanır  bu bir ornek olmustur
imperianın  tarafsızlıgı  hakkında yorum yaparken artık ıkı kere dusunursunuz sanırım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!