Imperia Online Turkey  
Haziran 17, 2024, 03:51:45 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Boşalt butonu kaldırılsın  (Okunma Sayısı 2646 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aaaaaa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 18, 2009, 12:36:39 ÖÖ »

Ticaret > Mal naklinde Boşalt butonu gereksiz buluyrm...
kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2009, 07:07:18 ÖÖ »

bencede otomatik boşaltması lazım 
memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2009, 07:35:52 ÖÖ »

boşalt butonu 1 yıllık diyarlar için işe yaramıyor olabilir...ama eğer 4 aylık diyarlarda oynasaydınız ne kadar işe yaradığını görürdünüz...o diyarlarda 6 saat of olma kuralı var ve 15k puana kadar da siz boşalt demediğiniz sürece mallar boşaltılmıyo...yani o diyarlarda yük ambarı seviyenizi yüksek tutuyorsunuz ve of olacakken eyaletlerden mal taşıyorsunuz...böylece kaynakları kaçırmış oluyorsunuz  Wink

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 20, 2009, 08:33:49 ÖS »

Bu konuyu tekrar hatırlatmak istedim üstelik çok takılıyor özellikle blitzde adamı kahrediyor. Malı boşaltmak için 3 dk uğraştımı bliyorum menüyü tekrar tekrar açıp kapıyarak ( adamlar 10 dk kada saldırabliyor blitzde biz malı boşaltana kadar savaş mı bitsin). Birde diğer takılan yer oyun açılışı otomatik 8 den başlıyor ki bence ana eyaletimiz hangisiyse direkt ordan açılmalı; eğer 8 deki kaleniz yıkıksa yandınız 10 sn de anca ana eyalete geçebiliyorsunuz. Lütfen programcılar biraz kafalarını İ.Hero dan kaldırıp bu konulara baksınlar yoksa dimyata giderken evdeki bulgurdan olacaksınız......
aaaaaa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 21, 2009, 10:04:11 ÖS »

Mematiye hak verdim baya işe yarıyor...6saatlik oyun çıkışında en son malları yükluyorum çalınmaya karşı, tekrar oyna girdiğimde mallar hazır emanet gibi,çok iyi...benim sıkıntım kaleye konuşlandırma sayfa başındaki BÜYÜK KALE RESMİ ne büyük dert,her işlem öncesi sayfayı aşağıya çekme...
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2009, 10:06:44 ÖS Gönderen: aaaaaa » Kayıtlı
_LoNeSoMe_
BaybarS / muptiii ١٩٥٤
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 21, 2009, 11:01:16 ÖS »

Evet atıl abiye katılıyorum çok takılıyor boşalt butonu,basıyoruz boşaltmıyor,oyuna gir çık yapmak zorunda kalıyoruz savaş zamanlarında ne olacak ? Ayrıca taht salonuna tıklayınca direkt 8. eyalete geçiş yapıyor,bununda düzeltilmesi(değiştirilmesi) gerekiyor bence  *hmm*
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2009, 11:16:27 ÖS Gönderen: _LoNeSoMe_ » Kayıtlı

Doğruyu konuşmak için iki kişi gerekir: Doğru söyleyen ve doğru anlayan.
kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 21, 2009, 11:04:17 ÖS »

Evet atıl abiye katılıyorum çok takılıyor boşalt butonu,basıyoruz boşaltmıyor,oyuna gir çık savaş zamanların ne olacak ? Ayrıca taht salonuna tıklayınca direkt 8. eyalete geçiş yapıyor,bunuda düzeltilmesi(değiştirilmesi) gerekiyor bence  *hmm*

işte buna çok katılıyorum çok büyük zaman kaybı ...
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 21, 2009, 11:39:12 ÖS »

inşallah yetkililer dikkate alır bu sefer Sad bazen boşalt diyorsun olmuyor olmuyor :S 5-10dk sonra normale dönüyor :S

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
kemal35
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ocak 15, 2010, 09:56:25 ÖÖ »

Evet atıl abiye katılıyorum çok takılıyor boşalt butonu,basıyoruz boşaltmıyor,oyuna gir çık yapmak zorunda kalıyoruz savaş zamanlarında ne olacak ? Ayrıca taht salonuna tıklayınca direkt 8. eyalete geçiş yapıyor,bununda düzeltilmesi(değiştirilmesi) gerekiyor bence  *hmm*

gir çık yapmana gerek yok herkes karşılasıyor biliyorum bu sorunla cık gir yapaacgına sol tarafta eyalet resmıne tıkla eyalete gır cık o sorun ortadan kalkıyor.. Huh? Huh? Huh?
psefit
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ocak 15, 2010, 05:09:34 ÖS »

aman ugraştıgınız işlere bakın yahu oyunun baştan aşşa çekap edilmesi lazım oyunun içi sorunlarla dolu

made in kayseri
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ocak 18, 2010, 11:35:30 ÖS »

gir çık yapmana gerek yok herkes karşılasıyor biliyorum bu sorunla cık gir yapaacgına sol tarafta eyalet resmıne tıkla eyalete gır cık o sorun ortadan kalkıyor.. Huh? Huh? Huh?

denedim oLmadı geçen sefer :S

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!