Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 11:23:23 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: !!!! casio bu oyun :)))  (Okunma Sayısı 2936 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
74fedai34
cenk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 17, 2009, 07:19:00 ÖS »

yağ son  günlerde bir yedekleme bir onarım derken imperia online beni beyabi casio  Huh? neti açıyorum 5 dk sonra birtuş 1 dk... sanki 10 yıl geri gitmiş hissettim kendimi   Shocked bu işe bir çözüm bulanamayacakmı yağhu  Cool

ttr
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 17, 2009, 08:54:07 ÖS »

Mozilla Kullan ve casio değil Kasıyor demen daha doğru Smiley

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 17, 2009, 09:49:18 ÖS »

bence yanlis bilgi vermeyelim cansu sen biraz geri kalmissin simdi en iisi google chrome ve opera mozzilla o kadar hizli degil daha hizlilari var  Wink
_SaMeTgUlEr17_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

hayat boşş...

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Eylül 17, 2009, 10:01:11 ÖS »

evet google chrome de pc yi kasıyo  Grin

c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 17, 2009, 10:26:23 ÖS »

bence yanlis bilgi vermeyelim cansu sen biraz geri kalmissin simdi en iisi google chrome ve opera mozzilla o kadar hizli degil daha hizlilari var  Wink

google chorme pek ii değil Smiley

FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 17, 2009, 10:28:33 ÖS »

google chorme pek ii değil Smiley
ufffff yaw mozzila artik eskidi google chrome daha ii bide bazen uc diyarda hesap aciyorum hic karistirmiyor mozzila ile ise iki tane acamiyorsun  *xxx*bide eskiden ewet hizli idi ama artik goole chrome war bide opera da ii
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Eylül 17, 2009, 10:40:17 ÖS »

Ben oyun için İnternet Explorer kullanıyorum Smiley Chat ve Forum için Mozilla Facebook ve Ebuddy  için de Google Charme Smiley

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Eylül 17, 2009, 11:04:17 ÖS »

Ben oyun için İnternet Explorer kullanıyorum Smiley Chat ve Forum için Mozilla Facebook ve Ebuddy  için de Google Charme Smiley
yuh internet explorer  *suicide* *suicide* *suicide*walla kendimi oldurcem yaw internet explorer kullanilacak en son sey yaw googel chrome warken uhuu sen bayaa bi geri kalmissin  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Eylül 17, 2009, 11:50:32 ÖS »

yuh internet explorer  *suicide* *suicide* *suicide*walla kendimi oldurcem yaw internet explorer kullanilacak en son sey yaw googel chrome warken uhuu sen bayaa bi geri kalmissin  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Suan herhangi bir şeyden şikayet etmediğime göre Smiley Geri kalmıslık sorun değil ben oyunumu oynuyorum yavaşlığı konusunda şikayet etmiyorum arkadaş konu açmıs yardımcı oL! benle uğraşıp durma artık yeter bi yere kadar sabredebilirim!!!

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Eylül 18, 2009, 12:04:19 ÖÖ »

Suan herhangi bir şeyden şikayet etmediğime göre Smiley Geri kalmıslık sorun değil ben oyunumu oynuyorum yavaşlığı konusunda şikayet etmiyorum arkadaş konu açmıs yardımcı oL! benle uğraşıp durma artık yeter bi yere kadar sabredebilirim!!!
yaw seninle ugrasmiyorum ki arkadas konu acmis diyorsun ki internet explorer ii ne diyim baska yanlis bilgiden baska bisey degil google chrome ve digerleri dururken internet explorer en son kullanilacak olani ben onu pcden sildim bide ewet daha onceleri internet explorer bana ii geliyordu ama daha once google chrome u bilmeden once  Tongue Tongue
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Eylül 18, 2009, 07:50:58 ÖS »

Google Chorme yi kullandım! ve bana diğeri daha iyi geldi. Bu bir ben arkadaşa internet explorer değil Mozilla'yı önermiştim bu 2 benle uğraşmaktan vazgeç sıkıcı bir hal aldı artık bu da 3

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
_Xseron_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Türklük kutsaldır.Bunu kabul etmeyen ahmaktır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Eylül 18, 2009, 09:25:07 ÖS »

Google Chrome pc kasar ve özellikleri neredeyse hiç yoktur. Hızlı ama kullanışlı değildir. En iyisi Mozilla Firefox . Opera diyorsunuz fakat Opera yaygınlaşıyor ve herkes ona yüklenmeye başladı zamanla oda yavaşlayacaktır , alttaki yavaş olmayan ürün olan mozilla firefox da haliyle yüklenme olmadığından dolayı zamanla hızlı olucaktır.Aslında bu ürünler bir etki etmiyor pek sadece 5 veya 10ms etki eder , Etki eden şey para'dır . TTNET bayisine gidip oraya internetimi hızlandırmak istiyorum demeniz ve paranızın olması yeterlidir  Smiley

omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Eylül 18, 2009, 09:28:06 ÖS »

Google Chrome pc kasar ve özellikleri neredeyse hiç yoktur. Hızlı ama kullanışlı değildir. En iyisi Mozilla Firefox . Opera diyorsunuz fakat Opera yaygınlaşıyor ve herkes ona yüklenmeye başladı zamanla oda yavaşlayacaktır , alttaki yavaş olmayan ürün olan mozilla firefox da haliyle yüklenme olmadığından dolayı zamanla hızlı olucaktır.Aslında bu ürünler bir etki etmiyor pek sadece 5 veya 10ms etki eder , Etki eden şey para'dır . TTNET bayisine gidip oraya internetimi hızlandırmak istiyorum demeniz ve paranızın olması yeterlidir  Smiley
yaw oyle de ama benim mesela net turkiyeye gore cok daha hizli ama internet explorer cok zor aciyor hatta oyundan sogutuyor adami ama mozzillayi kullandim simdi ise google chrome benim bilgisayara pek etki gostermiyor bilmiyorum  Huh? Huh?
_Xseron_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Türklük kutsaldır.Bunu kabul etmeyen ahmaktır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Eylül 18, 2009, 09:34:22 ÖS »

makedonyada yaşıyorsun galiba o sendin =) , Balkanlarda internet hızı iyidir senin endişelenmene gerek yok ... Avrupa daima iyi  Smiley

omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Eylül 18, 2009, 09:47:20 ÖS »

makedonyada yaşıyorsun galiba o sendin =) , Balkanlarda internet hızı iyidir senin endişelenmene gerek yok ... Avrupa daima iyi  Smiley
ewet makeondyada yasiyorum turkiyeye gore cok ii yaw internet hizi
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!