Imperia Online Turkey  
Haziran 17, 2024, 05:07:54 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Pazar Usülsüzlüğü (0.1)  (Okunma Sayısı 1967 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
adanalyk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 23, 2009, 11:28:43 ÖS »

Bu konu hakkında çok konuşuluyor söyleniyor.. tepki artsın deniyor 2-3 kişi polemiğe giriyor sonuç?? hep aynı tabi.. haksızlık yapan kazanıyor dürüst oyun oynayıp hayattan az bişe uzaklaşmak isteyenler kaybediyor.. pazar için en mantıklı görünen fikir:

oyun tarafından alt sınır konması ve bu alt sınırların eski sistem gibi talebe göre değişmesi.. alt sınırdan pazara sürülen maddelerin karşılığı olan altının da eskisi gibi oyun tarafından karşılanması.. böylece hem acil altın sıkıntısına çözüm bulunacak hem de usülsüzlük büyük oranda kalkacak..

en mantıklı fikir dedim önceden yazılmış fikirlerin bir bölümünü okudum ve birleştirerek bunu buldum..bu sefer tüm dürüst oyuncuların fikirlerini belirtmelerini ve en azından onay vermelerini istiyorum..  lütfen bu konuda sadece fikrinizi belirtin ve laf yarışına girmeyin..

dürüst oyuncu sadece oyunu kurallarıyla oynamaz;oyunun adil yönetilmesi için de elinden geleni yapar..
bahabeyaz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2009, 12:00:29 ÖÖ »

DOSTUM SANA COK HAK VERIYORUM ESKI DIYARDAKI TICARET SISTEMINI NEDEN DEGISTIRDILER ANLAMIS DEGILIM... OYUNU BILEN BILMEYEN HERKEZ COK RAHAT GELISEBILIYOR BU PAZAR Usülsüzlüğü SAYESINDE.... OYUNU KURAN ARKADASLARDAN TEK ISTEDIGIM ARTIK NE OLUR BU SISTEMI DUZELTELIM ESKI HALINE GETIRELIM...
memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2009, 03:21:06 ÖÖ »

bu konu hakkında yorum yapmayı faydasız görüyorum...bu güne kadar yaptığımız yorumlar kıymete alınmadı ki bundan sonra alınsın...özellikle sadece bu 0.1 olayı için forumda yüzlerce yorum yapıldı bunları görmemek için kör olmak lazım...

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ağustos 24, 2009, 07:43:41 ÖÖ »

bu konuda evet yüzlerce öneri verildi biz şu ana kadar değişiklik olmadığı için bizi  kulak ardı ettiklerini düşünmekteyiz ama bu sisteme düzenleme getirilecek verilen öneriler masada fakat 80 üzeri server ve bilmem kaç bin oyuncu var oyunun altyapısını birden değiştirmek zordur . Size Bluesin bana bu konuda verdiği bilgiyi aktarayım ''Evet satılan kaynaklara konulan fiyatlar konusu üzerine bir değişiklik olacak , fakat ne zaman ve nasıl bir değişiklik olacağını halen söyleyemem. Programcılar ekibi de 1-2 hafta izin aldı..''
  ...Bu müjde ile de biraaz sabır ve sonra mutlu son  Smiley Smiley
memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ağustos 24, 2009, 07:48:04 ÖÖ »

yapılacak olan değişiklik bir an önce yapılsa iyi olur...diyardaki hileciler teker teker eyaletleri açmaya başladı...adamlar 25 eyaleti birden açtıktan sonra değişiklik yapılsa ne olur yapılmasa ne olur...

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ağustos 24, 2009, 07:49:05 ÖÖ »

sabır sabır sabır   Grin Grin Grin
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ağustos 24, 2009, 07:51:37 ÖÖ »

yapılacak olan degişikler bir daha ki diyarlarda yani yeni sezonlarda olur  Wink
adanalyk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ağustos 24, 2009, 02:16:05 ÖS »

bulunduğumuz diyarlarda da güncelleştirme yapılıp bunun önüne geçmeleri lazım.. zararın neresinden dönülürse dicem ama herhalde pek kurtaracak bişeyimiz kalmadı.. zaten multi yapan hesaplar da yakalanınca 2 gün ceza alıyor.. sadece küçük hesaplar tam ban alıyor.. bu da onlara cesaret veriyor.. sonuçda multi yapan kötü hesap için değil iyi hesap için yapıyor.. böylece kötü hesabın kapatılması ceza değil neredeyse multiye teşvik oluyor.. yaptıkları hile ile aylarca uğraşıp oluşturduğumuz hesaplara çok çabuk ulaşıyorlar ve sadece 2 gün ceza
(artık adını siz koyun ceza-teşvik)

Ne kadar büyük ses oluşturursak bunun önüne o kadar çabuk geçeriz..ben forumla fazla uğraşan biri değilim.. ama sabrımızın kalmadığını göstermemiz lazım.. lütfen konuyu görenler arkadaşlarına hatta ittifaklarına göndersinler.. bu konuya gereken önemi verelim.. yardım etmeye çalışan herkese şimdiden teşekkür ediyorum..
krmw
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ağustos 25, 2009, 07:50:25 ÖÖ »

bu taşın bana garezi var galiba pazar fiyatının altında fiyat vermeme rağmen 2 saatte satılmıyor... bence pazar fiyatının altında verilen fiyatları bilgisayar otomatik almalı bu kadar bekle bekle savaşa gidemiyoruz ya
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ağustos 25, 2009, 07:59:43 ÖÖ »

evet bu ticaret sistemi baştan ölü yav satılmayan mallarım zamanımda verilmiyor ve son dakikalarda satılıyor bu bana çok oldu  Angry
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!