Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:03:03 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: YAĞMALAMA  (Okunma Sayısı 2091 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
miralay
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 24, 2007, 06:09:29 ÖS »

Bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum ama yağma yapıldılmı neden bütün köylüler üretimden boşa çıkıyor bunun mantığı nedir.ne var bunda diyecekseniz, çoğu kişi gibi bende yanında altın işareti çıkan niklerden baya para kaldırıyorum.of olacağım zaman bu niklere askerleri yolluyorum gözüm arkada kalmıyor .fakat bazıları bu niklere yağma yapıyor ve bu nikte dışarıda kuşatma silahı varsa boşa çıkan köylülerin verdiği altınlar bunlar tarafından bitiriliyor.yağmada köylüler boşa çıkmamış olsa demir odun ve taş üretimi devam edecek ve bayabi kaynak birikimi olacak.haklımıyım.bu durum düzeltilemezmi acaba.
pandal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 12, 2008, 04:49:29 ÖS »

bence cok farkeden bisey olmaz cunku  saldırdıgın adam taş odun ve demir uretiyor olsa bile sen onu altın olarak alıyorsun ve tabiki altına donusurken biraz ederi duserdir  yada soyle anlatayım mesela işciler odun basıyor saldırıyorsun ve odunu altın degeri olarak alıyorsun degeri cok dusuk olur
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 12, 2008, 04:56:31 ÖS »

bence cok farkeden bisey olmaz cunku  saldırdıgın adam taş odun ve demir uretiyor olsa bile sen onu altın olarak alıyorsun ve tabiki altına donusurken biraz ederi duserdir  yada soyle anlatayım mesela işciler odun basıyor saldırıyorsun ve odunu altın degeri olarak alıyorsun degeri cok dusuk olur
yanii...

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben gittim arkadaşlar yokum

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Nisan 17, 2008, 01:10:51 ÖS »

ii de benimkiler çıkmıyo ama doru ben hiç yamalanmadım şimdi yamalansam işçilereim iştenmi çıkcak kötü bişi :rant:

ben artık yokum ben gittim
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 17, 2008, 04:16:29 ÖS »

Sistem otomatik olarak yağmalanan işçileri işten çıkarıyor. Oyunu bırakmış olması bunu değiştirmez. Ayrıca yağmalanan bir kasabadaki insanların işerinin başında olmasını nasıl düşünebilirsin?

mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 17, 2008, 05:46:13 ÖS »

yagma ne demek gönderdigin askerler köylülerle savaşı köylüler kaybedince ne olur düzeni bozulur ondan yerlerini bilmiolar sen bi zahmet gösteriverecen o  kadar zor degilmiş

Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 17, 2008, 06:04:36 ÖS »

Sistem otamatik olarak yağmalanan eyaletteki tüm işçileri boşa çıkarır. Bunun nedeni diyelim ki 100bin köylünüz var. Bunun 50bini oduncu, 25'er bini demir ve taş ocağında çalışsın. Düşman 20bin köylünüzü öldürse odundakini mi öldürecek demir madeninde çalışanı mı taş ocağında çalışanı mı.  Huh? Bu yüzden bir haksıklık olmaması nedeniyle tüm işçiler boşa çıkar...
MeCHuL
LordON
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ULUSLARARASI DİYAR 50

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 17, 2008, 09:40:49 ÖS »

Sistem otamatik olarak yağmalanan eyaletteki tüm işçileri boşa çıkarır. Bunun nedeni diyelim ki 100bin köylünüz var. Bunun 50bini oduncu, 25'er bini demir ve taş ocağında çalışsın. Düşman 20bin köylünüzü öldürse odundakini mi öldürecek demir madeninde çalışanı mı taş ocağında çalışanı mı.  Huh? Bu yüzden bir haksıklık olmaması nedeniyle tüm işçiler boşa çıkar...

çok mantıklı...

Lord_ONUR
Bilimisim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #8 : Temmuz 18, 2008, 01:21:12 ÖS »

zaten ben bir yerde duymuştum köylüler io da vatanları için ölmeye hazırlamış.o yüzden böle oluo.bir düşünelim.öle olmasa adamın ekosuna zarar verir misin.hayır.yağma ekonomiyi bozmak için yapılmıştır.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!