Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 05:38:51 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türklere özel blitz  (Okunma Sayısı 1196 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
EMINEM
Ziyaretçi
« : Temmuz 16, 2008, 03:49:21 ÖS »

evet bu oyunu en çok oynayan 2. ülkeyiz.bence bize özel bir blitz açılmalı.5 adet türk diyarı olucana 3 adet olsun biri blitz olsun.yabancılarla oynucamısza kendimiz türklerle oynayalım.öyle bir şey olsa güzel olmazmıydı???
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Temmuz 16, 2008, 03:54:50 ÖS »

bulgarların yok Türklerin var olmaz bence yapısal ılk bulgarlara yapılır Grin Grin
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 16, 2008, 03:57:50 ÖS »

bulgarların yok Türklerin var olmaz bence yapısal ılk bulgarlara yapılır Grin Grin
bi tek onlara yapılmaz ortalı yapılmaz onlara yapılırsa ben bizim içinde açtırtırım en azından uğraşırım  Grin
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 16, 2008, 07:10:06 ÖS »

olsa ii olurdu ama
Bilimisim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4 : Temmuz 16, 2008, 08:26:14 ÖS »

bi tek onlara yapılmaz ortalı yapılmaz onlara yapılırsa ben bizim içinde açtırtırım en azından uğraşırım  Grin

zaten onlara yapılıp bize yapılmazsa ben bu oyunu bırakırım.hem bölece kendi aramızda gelişip sonradan ulusal diyarları oynarız.bölece daha güçlü bir şekilde bulgarları ve diğer ülkeleri geride bırakırız.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!