Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 01:06:43 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: [ edit ] ve gözgöre göre hile yaparım demenin alemi yok  (Okunma Sayısı 3956 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 14, 2009, 01:21:27 ÖS »

bu mesaj biraz evvel oyundan geldi...ilettim ama buradan da yazıyorum..

allahın selamıyla gelip hile hurda yaparım diyen adamın bu ortamda yeri olmaz...varsa da yandaş çıkılıyorsa da ayıptır...bu yüzden bu konuya yazarken düşünüp öyle yazın..ben de bu r9 da oynuyorsam bu hileci düzenbazları(ceza yiyerek de tescillenmiştir) her fırsatta şikayet edip ortamdan temizlenmesi için elimden geleni yapacağım...

İSTİKLAL hesabından yollanmıştır (r4 de de bu hesabı 2. hesabı diye kullanan o meşhur dreamtheat)..sen necisin de 2. hesaba girersin...mesajını ilettim..ve bu bir uluslar arası diyardır...bu mesajını da oyun liderine kadar da taşıyıp seni burada herkese teşhir edeceğim...gelen mesajın noktasına dokunmadan yolluyorum ...

---------------
selamun aleyküm ... ben dreamtheat ... bu oyun benim degil arkadastan mesaj atıyom . benim hakkımda bi dunya atıp tutmuşun forumdan ... doom ile kan bağın var sanırım ... o ittifak sabah akşam yağma çekti thelake ye o zaman kimsenin sesi çıkmadı ... yok doom şole doom bole atıp tutmuşun .. ben doom un oynadığı oyunu gozum kapalı oynarım .. ben o diyarın son 3 ayı geldim diyara yoğıun istek uzerine sırf apocalipso ittifağını indirmek için ... diyar4 teki oyunumu bıraktım .. beni bu oyuna başlattırmayın ilk once sen olmak uzere tüm bulgarlara dar ederim bu diyarı .. yok doom 35 yaşındaymış felan filan ... bizim yaşımızda 35 ... onu vurmam zoruna gitti hazmedemedi yediremedi .. ondan sonra yok çok hesap kullanıyorlar felan filan attılar tuttular .. ophelia demişti zaten bana doom ile gharn iyi arkadaş diye ... benim olduğum diyarda türk bayrağı en üstte dalgalanır ... istediğim hileyede başvururum ... sen adam ol da doom u kollama . ne doom bırakırım nede gharn .. selamun aleyküm
---------------------

gel bakalım ne yapacaksın..SEN KİMSİN DE İSTEDİĞİN HİLEYE BAŞVURURSUN..BURASI BABANIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL...BECEREMİYORSAN OYNAMAYI ÇEKER GİDERSİN..KURALLARA UYACAKSIN...
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:18:48 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı

they will know the power of my sword
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Temmuz 14, 2009, 01:33:20 ÖS »

ben bu oyunda deil ama baska oyunlarda cok hile kullandım  Undecided ama hic boyle terbiyesizlik yapmadım
ne Allah'ın izniyelemiş bu tobe tobe
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:19:07 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 14, 2009, 02:03:51 ÖS »

hahahahhha   iyi yazmış hileci diye nitelendiriyorsun adamı ne yapsın verebiliyorsan cevabını adama direk ver buradan değil   Grin Grin  adam sana forumdan laf atmamış şikayet edeceksen de edersin ama burada milletin gözünü boyama  Wink  Tongue Tongue
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:19:23 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
refko
Refko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 14, 2009, 02:24:02 ÖS »

Oyuncuların kim olduğunu bilmiyorum ama doom u çok merak ettim  Grin Ne doom muş kardeşim Grin
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:19:35 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı

Checkmate Diyar Turkish 1 Diplomat

Geçmişine bakan,geleceğini karartır.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 14, 2009, 02:24:59 ÖS »

hehhhe doom denen o adamı bir tek dreamtheat yakalayab,ildi o da gharnın kanına dokunuyor Grin  türk vuran arkadaşım  ne oldu yaw neden doomu savunuyorsun hehhhehhhe
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:19:44 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
dreamtheat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 14, 2009, 02:31:45 ÖS »

1 saattir uğraşıyorum anca uye oldum foruma 4 yıldır oynarım bu oyunu bugune nasip oldu ... gharn denen arkadaş [ edit ] benim hakkimda atıp tutmuş .. sağlıklı cevap vereyim milleti keklemeyi bıraksın ... ben bu doom vurdum doğrudur .. yanına kimse yaklaşamazmış doom un ben yaklaştım vurdum suç bumudur .. tum diyarı ayağa kaldırdı .. tonevd yi vuramazlardı vurdum .. frank ı vuramazlardı vurdum... dino740 ı vuramazladır ne varki onuda vurdum... alvaro denen arkadaşa çarpıldım oyun bu çarpılmakta var ... ondan sonra oyunu bıraktım ... 2 ay hiç girmedim oyuna ondan sonra bi arkadaşın oyununu açıp hawe are you doom diye mesaj attım .. bunlarda zannetmişlerki dreamtheat tum hesapları kullanıyor .. o kadar zamanım olsa bu diyara yeniden başlardım ama yok ... şimdi doom bu gharn a gazı vermiş vermiş vermiş .. gharn da saf almış gazı atıpp tutuyor .. aslın onlar çoklu hesap kullandılar ... onlar apocalipsa ittifakı dağılmaz vurulmaz zannediyorlardı ama sğlsun THELAKE ZEYBEK STUR6EL NOWAYOUT PİYANİST VE adınız unuttuğum bazı arkadaşlarım dar ettik bu diyarı onlara . planlı saldırıyorduk . gece yarısı hep beraber online oluyorduk.. 8 kişi doom un  üzerine gidiyorduk 20milyon askerler .. haliyle korktular geceleri nobet tutmaya başladılar .. GHARN bizde birlik beraberlik var senin gibi turkleri elinin tersiyle itip [ edit ]yapmadık biz .. biz TURK uz 5 parmağın 5 i gibiyiz .. bizi kimse yıkamaz .. ama birde iyi haberim var bu diyar oynamayacağım bıktım bbu oyundan artık inan rakibim yok... ben bu diyara geldiğimde DOOM ve TONEVD ilk 2 sıradaydılar .. ben arkadaşlara bunları vurmaya oynacam dedi bana güldürler .. ikisinide vurdum .. onları vurmak hata ise hata yaptım tüm TURK kardeşlerimden özür diler GHARN ı esefle kınarım ... saygılar sevgiler ... ben iSTİKLAL beni tanıyan kişiliğimide bilir  ( bu diyar istiklal rumuzunu başka bir arkadaş kullanıyor ben değilim) ...
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:19:55 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Temmuz 14, 2009, 02:35:50 ÖS »

abi merak etme alvaroyu da ben vurdum sonra hehhhe o ittifakın hepsi bizim tokatımızı yedi eee bazılarına da dokundu bu ne yaparsın
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:20:07 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
dreamtheat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 14, 2009, 02:37:25 ÖS »

Bu arada bu gharn denen adam yabancı ittifaklara giriyor [ edit ] olsun diye .. TÜRK ittifaklarına savaş açıp gucunun yettiği TÜRK leri vuruyorlar kalmış burda ileri geri yapıyor vatan haini .. yalan desin ..
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:18:20 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 14, 2009, 02:48:44 ÖS »

ne yüssüz adammışsın..35 yaşındayım diyorsun..utanmıyormusun 13 15 yaşındaki çocukların önünde [ edit ]ortaya koymaya...

pardon..niye utanasın ki...yarabbi şükür geçer senin gibiler...dediğim gibi sana yandaş kim yazıyorsa yazdığına dikkat edecek..senin dostun dşye anılmak yeterince kötü olacak..

ALDIN MI ÇOKLU HESAP CEZASI...susacaksın

GİRDİN Mİ ONUN BUNUN HESABINA..susacaksın

OPHELIA ya ayrı ayrı hesaplardan..bu hesap da benim diye yazdın mı..susacaksın

senin gibi adam benim ülkemi falan temsil edemez..şimdi yıkıl ortamdan nerede ne yapacaksan yap...

r4 de yaptın hileyi ...sonra gammazladın milleti...aldın cezayı oturdun gitti..

r9 da senden mi yardım istemişler Apocalyps i yıkmak için...o yardım isteyenler ne kabiliyetsizmiş de sen kurtarıcı olacakmışsın...50 hesapla saldırıp yıkınca kendini bişey mi sandın...

güvenemiyorsan kendine ÇEKİP GİDECEKSİN...ZATEN GİTMESENDE OLDUĞUN YERDEN GÖNDERİYORLAR SENİ...

utan da çekil artık...

senin ayarın elemanları ZEVKLE VURURUM...OYUN İÇİN HİLE KULLANAN YANIMDA PASPAS OLUR...
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:22:24 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı

gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Temmuz 14, 2009, 02:51:12 ÖS »

Bu arada bu gharn denen adam yabancı ittifaklara giriyor yalakalık olsun diye .. TÜRK ittifaklarına savaş açıp gucunun yettiği TÜRK leri vuruyorlar kalmış burda ileri geri yapıyor vatan haini .. yalan desin ..

sevgili mod..KİM BU [ edit ]DE VATAN HAINI LAFINI KULLANIYOR...OYUNDA HAKARETİN SESİNİ KESİYORLAR...LÜTFEN BURADAN DA SİZ GEREKENİ YAPIN
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:22:53 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Temmuz 14, 2009, 02:51:56 ÖS »

lafı kıvırmada üstüne yok seni bravo türklere savaş açtığın konusuna da yanıt ver konuyu değiştirme

;D
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:20:40 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
dreamtheat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Temmuz 14, 2009, 02:53:09 ÖS »

bırak BULGAR [ edit ]... doom u vurdum bu kadar ortalığı karıştırdın seni vursam neler yaparsın Allah bilir.  o kadar açık dille yazdım ... anlamamışsan zekandan şüphe ederim .. doom senin karnınımı doyuruyor yoksa başka şeymi yaıyor anlamadım .. vurdukmu vurduk... ya kardeş varsayalım çoklu hesap kullandım yakalasaydılar .. çoklu hesap kullansam zaten ip çakışır ceza alırdım Grin   bırakın gürültüyü patırtıyı obiraz gerçekçi olun .. diyarı THELAKE lider bitirdi bumu senin zoruna giden Grin ...
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:25:20 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Temmuz 14, 2009, 02:54:04 ÖS »

@nowayout
sen zıplama heryere..bak o yazıda düzelttim tekrar edeyim...

OYUN OYNAMAYI BECEREMEYEN..UYARDIĞIMDA UKALALIK YAPAN..HİLE YAPAN.. [ edit ]OLANIN ALAYINI ZEVKLE VURURUM...

bana oyundan ayrı ağız yazıp burada ayrı ağız konuşma...oyundan dilediğin ÖZRÜ BURADAN DİLE...O ZAMAN İŞE YARAR
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:25:30 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı

gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Temmuz 14, 2009, 02:55:48 ÖS »

@dreamtheat

senin ne olduğun ortaya çıktı..yazmaya devam et ... herkesin oynamak için boş zamanını kullandığı oyunda birşey yapıp kendini ispat edecek yaşı çoktan geçtik..UTANMADAN HALA YAZMA BARİ...
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:26:19 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı

dreamtheat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Temmuz 14, 2009, 02:57:04 ÖS »

bu arada sen hep milletin dediklerinle yola çıkıyorsun opheliayıda işin içine kattın ... hep kulaktan dolma şeylerele goruntu kirliliği yapıyorsun ortada ispat yok birşey yok vatan haini seni .. ben 4 yıldır hiç TURK vurmadım sen ise TURKten başkasını vurmadın yazık sana .. [ edit ]
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2009, 03:26:28 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!