Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 02:32:12 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ADMİNİ KINIYORUM!!  (Okunma Sayısı 3319 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
adanalyk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 10, 2009, 07:02:33 ÖÖ »

Arkadaşlar turkish server 5'te ben ve arkadaşıma geçen hafta 2 ittifak birden savaş açmıştı.. yaklaşık 20 oyuncu vardı ama hep belli oyuncular saldırıyordu. sonunda 4 hesabın aynı kullanıcıya ait olduğunu öğrendik.. ben bunu admine ilettim ama admin 2 gün ban verdi sadece.. ban sırasında da saldıramadığımızdan adam hesabı açıldığı anda girdi ve artık usülsüz ticaret mi her ne diyorsanız baya bi yaptı ve hızla güçlendi..4 hesap az değil tabi.. bir gün sonra sıra ile eyaletlere yağmaya geldi ve hesaplarndan seri saldırıyordu..admine tekrar mesaj attım itiraz olarak ama yaklaşık bir hafta oldu cevap yok.. admin oyundan 2 hesap fazla silinmesin diye tatilde eğlencesi yalnızca bu oyun insanları hesap kapatmaya ve multiye zorluyor.. sizde alın arkadaşlar benden söylemesi..5er hesap alın..arada 2 gün ceza yer dinlenir daha güçlü olarak dönersiniz..forumda iyi bir tecrübem yok..belki yeniyim ama adminden çok oline oluyorm..forum kurallarını ihlal ettiysem üzgünüm.. son söz admine:
YA BURDA ÇIK HERKESİN ÖNÜNDE GÖREVİNİ BIRAK YA DA HAKKINI YEDİĞİN OYUNCULARIN HAKLARINI GERİ VERMEYE ÇALIŞ..OYUN MULTİ HESAPLARI FAZLA HESAP OLUYOR MANTIĞIYLA YÖNETİLEMEZ!!
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Temmuz 10, 2009, 07:27:02 ÖÖ »

Arkadaşlar turkish server 5'te ben ve arkadaşıma geçen hafta 2 ittifak birden savaş açmıştı.. yaklaşık 20 oyuncu vardı ama hep belli oyuncular saldırıyordu. sonunda 4 hesabın aynı kullanıcıya ait olduğunu öğrendik.. ben bunu admine ilettim ama admin 2 gün ban verdi sadece.. ban sırasında da saldıramadığımızdan adam hesabı açıldığı anda girdi ve artık usülsüz ticaret mi her ne diyorsanız baya bi yaptı ve hızla güçlendi..4 hesap az değil tabi.. bir gün sonra sıra ile eyaletlere yağmaya geldi ve hesaplarndan seri saldırıyordu..admine tekrar mesaj attım itiraz olarak ama yaklaşık bir hafta oldu cevap yok.. admin oyundan 2 hesap fazla silinmesin diye tatilde eğlencesi yalnızca bu oyun insanları hesap kapatmaya ve multiye zorluyor.. sizde alın arkadaşlar benden söylemesi..5er hesap alın..arada 2 gün ceza yer dinlenir daha güçlü olarak dönersiniz..forumda iyi bir tecrübem yok..belki yeniyim ama adminden çok oline oluyorm..forum kurallarını ihlal ettiysem üzgünüm.. son söz admine:
YA BURDA ÇIK HERKESİN ÖNÜNDE GÖREVİNİ BIRAK YA DA HAKKINI YEDİĞİN OYUNCULARIN HAKLARINI GERİ VERMEYE ÇALIŞ..OYUN MULTİ HESAPLARI FAZLA HESAP OLUYOR MANTIĞIYLA YÖNETİLEMEZ!!

Bu Forumda ya da oyunda kimse kimsenin hakkını yemez. Her suçun belirli bir cezası var ve yine kimse kendine göre bu cezaların dışına çıkamaz.

hile ile alınan zaferden ne kadar tad alınabilir ki.... !!!

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
adanalyk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 10, 2009, 08:44:51 ÖÖ »

Bu Forumda ya da oyunda kimse kimsenin hakkını yemez. Her suçun belirli bir cezası var ve yine kimse kendine göre bu cezaların dışına çıkamaz.

hile ile alınan zaferden ne kadar tad alınabilir ki.... !!!

Cool

evt benm zaten anlatmaya çalıştığım şey hep buydu.. 4 hesap kullanmanın cezası 2 gün ise hakkım çoktan gitti bile..onun böyle yapması ve adminin ilgisizliği ona zevk aldırıyor mu bilmiyorm ama beni bu oyundan soğutuyor
« Son Düzenleme: Temmuz 10, 2009, 08:51:21 ÖÖ Gönderen: adanalyk » Kayıtlı
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 10, 2009, 09:04:27 ÖÖ »

evt benm zaten anlatmaya çalıştığım şey hep buydu.. 4 hesap kullanmanın cezası 2 gün ise hakkım çoktan gitti bile..onun böyle yapması ve adminin ilgisizliği ona zevk aldırıyor mu bilmiyorm ama beni bu oyundan soğutuyor

Sıkıntının farkındayım ancak admin ilgisizliği diye birşey olamaz. Adminler ve diğer görevli arkadaşlar eğer oyuncular varsa varlar. Öyle değil mi... Huh?

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
adanalyk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 10, 2009, 09:25:29 ÖÖ »

Sıkıntının farkındayım ancak admin ilgisizliği diye birşey olamaz. Adminler ve diğer görevli arkadaşlar eğer oyuncular varsa varlar. Öyle değil mi... Huh?

Cool
ama yok işte ne zaman gelecek beklicem ben burda.. attığım mesajları kaydetmedm varsa onda atsın foruma ya da okumuştur zaten.. ben admine 2 günlük ban ceza bile değil multiye teşvik benim isteğim hesapların kapatılması diye bir mesaj atmıştım.. ama o tam anlamadı(tam okumadı da herhalde) ve cezalarını vermiştim utanç tablosuna bak falan dedi.. sonraki mesajlarıma zaten cevap gelmedi.. forumda okuyordum adminin 3 defa 2 günlük ban verip tam kapatmadığı hesaplar da varmış.. benim şikayetimde 2 günlük cezayı bile tekrarlamadı..
blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 10, 2009, 10:09:12 ÖÖ »

Vermedim mi?

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!