Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 05:58:39 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BU UNUTULURMU ?  (Okunma Sayısı 4415 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ağustos 11, 2009, 10:42:29 ÖS »

koskoca OSMANNLI DEVLETININ ahını alırsan o topraklarda huzur da olmaz

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ağustos 12, 2009, 11:52:30 ÖÖ »

tmm bırakalım ingleri franzsızlarla 16.yy dan beri dost oldugumuz ülke kralıı kurtardıgımız bır ülke o fransızlar  Angry Angry Angry
alman kralı şarlkenin elinden kurtardık o fransuva yı bız ama onlar gelecekte bıze vefa borcu oldukları halde sırtımızdan vurmaktan kacınmadılar buda neyın gostergesı turkun turkten başka dostu yok.....

maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ağustos 13, 2009, 10:08:29 ÖS »

alman kralı şarlkenin elinden kurtardık o fransuva yı bız ama onlar gelecekte bıze vefa borcu oldukları halde sırtımızdan vurmaktan kacınmadılar buda neyın gostergesı turkun turkten başka dostu yok.....
ticaret antlaşmasına uymadılar 1
dostuğa saygı duymadılar 2
Türkler hic bir zaman dostlarını sırtından vurmamıstır
Osmanlıyı yok eden tek sey teklonoji olmustur fransız ac gözlülüğüyle de yüzyılardır dost olan ülkeyi düşman bilmişlerdir şimdi de yok mu Türk düşmanı fransız var kimin oldugunu soylemem yanlıs olur ama bizi istemeyen biri bizim tek kabahatımız fransız kralı kurtarmak olmustur
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ağustos 15, 2009, 10:56:29 ÖÖ »

ticaret antlaşmasına uymadılar 1
dostuğa saygı duymadılar 2
Türkler hic bir zaman dostlarını sırtından vurmamıstır
Osmanlıyı yok eden tek sey teklonoji olmustur fransız ac gözlülüğüyle de yüzyılardır dost olan ülkeyi düşman bilmişlerdir şimdi de yok mu Türk düşmanı fransız var kimin oldugunu soylemem yanlıs olur ama bizi istemeyen biri bizim tek kabahatımız fransız kralı kurtarmak olmustur
fransayı kurtarmasak belkı suanda orası bambaska bır ulke olurdu almanlara baglı olabılırdı mesela

hogos
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ağustos 15, 2009, 11:45:19 ÖÖ »

kardeş çok güzel bir konuya değinmişsin.aslında tabi bu bizim gerçeğimiz.kendi yaptıkları ............. bir de biz yapmış gibi dünyaya sunması bizim göz yummamamız gereken bir şey .çünkü adamların bir projesi .ermeniler en az 80 yıldır uğraşıyor sözde soykırımı kabul ettirmeye.yalnız bunları duyan türkler amaçları ne ki diyor. e biz yapmadık.hem kabul etse ne olacak ki dünya diyor.yalnız yanılıyor.çünkü adamların daha ilk aşaması bu projelerinin.çünkü diğer aşamalarda ceza verdirecek .ceza da büyük bir para ve toprak cezası .yani adamlar toprağımızı isteyecekler.eee  uyanın millet derim ben.çünkü o zaman iş işten geçer.ee ne demişler barışta ter dökmeyen savaşta kan döker.
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ağustos 16, 2009, 02:47:48 ÖS »

yaw tek fransa mı İsveç ordusundan kacan Rus ordusu Osmanlı topragına sıgınıyor orda büyük kayıp verebilirlerdi ama bizim sayemizde o ordu kurtuldu buna ne demeli Düşenin Dostu Olmaz diye bosu bosuna dememişler
Osmanlı düştü arkadasında olan ülkelerden hangi ülke kaldı ? 1. Dünya Savasında Cihad Cağrısına hangi ülke cevap verdi ? Osmanlı bu ülkelere yardım etmekle cok kotu yaptı ztn fransanın ekonomisi Osmanlı sayesinde düzeldi
biz elalemin ülkesine yardım yapcagımıza bizim Türkmenlere yardım edelim Orta Asyada çinliler zulüm ediyor biz sesimizi cıkarıyor muyuz he soyleyin  en fazla 10-20 kişilik gruplar protesto etti neden fransa neden rusya ya yardım neden Türkmenlere değil ?
PsiŞik_EmO
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ağustos 25, 2009, 10:12:14 ÖÖ »

Türkün türkten başka dostu yokta o nedenlemi hiç  biri KKTC tanımıyor meclislerinde gündeme getirmiyor ?
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ağustos 25, 2009, 10:15:10 ÖÖ »

evet KKTC nin bagımsızlıgını kabul eden bir tek devlet var oda TÜRKİYE AZERBAYCAN bile kabul etmediyse ne diyelim 
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!