Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 06:48:55 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: savasim  (Okunma Sayısı 2122 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ultrakodak
Ziyaretçi
« : Aralık 19, 2007, 11:00:50 ÖS »

http://www.savasim.com dan üye olabilirsiniz.Güzel bir oyun ama baya karışık.Devlet seçimi yapılıo savaşlar askerler bazı askerler ülkeye göre değişiyor örneğin yeşil ordu da intihar komandoları war.
İYİ EĞLENCELER
Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2007, 11:07:48 ÖS »

http://www.savasim.com dan üye olabilirsiniz.Güzel bir oyun ama baya karışık.Devlet seçimi yapılıo savaşlar askerler bazı askerler ülkeye göre değişiyor örneğin yeşil ordu da intihar komandoları war.
İYİ EĞLENCELER

Bana bayaa imakar bi oyun gibi geldi. Emperyalist, kominist ve dinci devletler. Petrol rezervi falan... Angry
ultrakodak
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2007, 11:08:45 ÖS »

yaw sn oralara bakma oyuna gir bi çok farklı bişi dışardan görüldüğü gibi diil bn rusya yım 4. dünyada
wolfman
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 21, 2007, 04:10:28 ÖS »

evet arkadaşlar bende oynuyorum hoşuma gitti güzel bir oyun ama tek kötü yanı premium oyuncu olmassanız günde 400 kere sayfayı değiştirebiliyorsunuz sadece günde saldırı hakkı falan var belli bir miktar saldırı yapailiyorsunuz imperia gibi gerçek zamanlı bir oyun diğil savaşlar hemen sona eriyor sadece bina yapımı gerçek zamanlı üye olucaksanız komünist ülke olmayın çümkü sizi saldıramam o zaman >Grin
ultrakodak
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 22, 2007, 08:50:09 ÖS »

ben yeşil ordu ve amerika ile savaştayım

meşgul(savaş modunda)
yıkılmadım ayaktayım rus kızlarla başbaşayım Grin Grin
Dracula98
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 27, 2007, 08:45:08 ÖS »

arkadaş özür dilerim ama bu oyunu tercih etmiyorum   *crazy* hem premium mecburi çok kötü bir oyun
fer
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 31, 2007, 05:38:25 ÖS »

Alıntı sahibi: wolfman link=topic=1360.msg6703#msg67 *YAHOO* *YAHOO* Tongue[color=yellow
*YAHOO* *YAHOO*[/color]03 date=1198246228]
evet arkadaşlar bende oynuyorum hoşuma gitti güzel bir oyun ama tek kötü yanı premium oyuncu olmassanız günde 400 kere sayfayı değiştirebiliyorsunuz sadece günde saldırı hakkı falan var belli bir miktar saldırı yapailiyorsunuz imperia gibi gerçek zamanlı bir oyun diğil savaşlar hemen sona eriyor sadece bina yapımı gerçek zamanlı üye olucaksanız komünist ülke olmayın çümkü sizi saldıramam o zaman >Grin
Cry
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!