Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 03:09:56 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: hepsimi kaza ile öldü ?  (Okunma Sayısı 6904 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Haziran 09, 2009, 10:31:58 ÖÖ »

yok abi siyasete dökmüyorduk yaw  Grin Grin  sadece konuşuyorduk  Grin Grin
yigit_m_66
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Haziran 09, 2009, 11:39:53 ÖÖ »

dostum konu zaten siyaset...baştan niye kapatmadınız...bu konuda başka ne konuşacaktık....allahın rahmeti üzerlerine,kader,ecel falan mı diyecektik....isterseniz biz hiç bir şey yazmayalım sizler yazın biz de okuyalım...şurada hem oyun oynayıp hem sohbet edelim diyoruz ama yukarda da dediğim gibi burada da faşizan bir tutumla milleti korku dalgasına tabi tutup bir takım olayların herkes tarafından bilinmesini oknmasını engellemeye çalışıyorsunuz...baştan yapmadınız çünkü bir korku dalgası olmayacaktı değil mi güzel kardeşim...lütfen bari burada rahat bırakın,burada herkes 13 yaşında değil....düşüncelerini herkes güzelce yazsın size bir zararı yok ....

-Ya sus, ya da sükuttan daha kıymetli bir şey söyle. Pethagorus..
-Kötülük etme fırsatı insanın karşısına günde yüz kere, iyilik etme fırsatı ise yılda bir kere çıkar. Voltaire
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Haziran 09, 2009, 11:47:16 ÖÖ »

dostum konu zaten siyaset...baştan niye kapatmadınız...bu konuda başka ne konuşacaktık....allahın rahmeti üzerlerine,kader,ecel falan mı diyecektik....isterseniz biz hiç bir şey yazmayalım sizler yazın biz de okuyalım...şurada hem oyun oynayıp hem sohbet edelim diyoruz ama yukarda da dediğim gibi burada da faşizan bir tutumla milleti korku dalgasına tabi tutup bir takım olayların herkes tarafından bilinmesini oknmasını engellemeye çalışıyorsunuz...baştan yapmadınız çünkü bir korku dalgası olmayacaktı değil mi güzel kardeşim...lütfen bari burada rahat bırakın,burada herkes 13 yaşında değil....düşüncelerini herkes güzelce yazsın size bir zararı yok ....

Bence sen ne dediğini pek bilmiyorsun.

1. Burda siyasi parti yada herhangi bir grubun propagandası
 2. Direk tarafların tartışmasına sebep olacak itham içerikli mesajlar yazmak zaten yasak.

Ayrıca benim görüşlerimi bilmiyorsun ve kendince uyduruyorsun.Anlamadığın burda herkese aynı uyarının yapıldığı tüm siyasi mesaj yazanlara yazılmış olması.Buna herkes uymak zorunda.Tekrar uyarı olmayacak.

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Haziran 09, 2009, 11:48:51 ÖÖ »

Her zaman anlatılmak istenen karşındakinin anlayabildiği kadardır.....!!!!

Arkadaşlar herkes neyin ne olduğunu aklı yettiğince biliyor. Tabii ki herkes fikrini söyleyecek ancak isim zikretmeden, açıkça ideoloji gütmeden yanlı ya da taraflı saldırıda bulunmadan..... Bu forumda 8- 45 yaş aralığında herkes mevcut. Cümlelerini dikkatli seçen hiç kimseye müdahale edilmiyor.

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
yigit_m_66
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Haziran 09, 2009, 12:01:58 ÖS »

yani kimse gelişmeyecek okumayla falanda gelişmez demek istiyorsunuz....bir etkisi ve katkısı olmayacaksa insanlara o zaman bütün kitapları ve dergileri toplatalım ve yakalım....nasılsa insanların anlayışı değişmeyecek...okunmasın boş yere...yok dostum bu fikirler biraz felsefi kaçıyor..bırakalım insanlar okusun,okudukça gelişirler,eğer nasılsa anlayışı o kadar dersek onların gelişmesini engelleriz...şimdiye kadar bu yapıldı zaten....

-Kötülük etme fırsatı insanın karşısına günde yüz kere, iyilik etme fırsatı ise yılda bir kere çıkar. Voltaire
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Haziran 09, 2009, 12:03:53 ÖS »

yani kimse gelişmeyecek okumayla falanda gelişmez demek istiyorsunuz....bir etkisi ve katkısı olmayacaksa insanlara o zaman bütün kitapları ve dergileri toplatalım ve yakalım....nasılsa insanların anlayışı değişmeyecek...okunmasın boş yere...yok dostum bu fikirler biraz felsefi kaçıyor..bırakalım insanlar okusun,okudukça gelişirler,eğer nasılsa anlayışı o kadar dersek onların gelişmesini engelleriz...şimdiye kadar bu yapıldı zaten....

Önce okuduğunu anlayacak kadar kendini geliştirmesi lazım insanların.Mesela sen okuduğunu anlasan bu mesajı yazmazdın diymi ya Smiley

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
yigit_m_66
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Haziran 09, 2009, 12:07:44 ÖS »

sizin gibi düşünmediğimdendir....sizin gibi anlamamı ve anlamalarını istiyorsunuz....keşke benim ne anlatmak istediğimi bir de bizim gibi düşünmeyi deneyerek okusaydınız...

devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Haziran 09, 2009, 12:13:45 ÖS »

sizin gibi düşünmediğimdendir....sizin gibi anlamamı ve anlamalarını istiyorsunuz....keşke benim ne anlatmak istediğimi bir de bizim gibi düşünmeyi deneyerek okusaydınız...

Biz kimiz onu anlamadım.  Huh? Sen beni tanırmısın?? Okuma alışkanlığımı bilirmisin?Siyasi görüşümü yada dünya gürüşümü bilirmisin?Bunların dışında objektif olmak nedir bir fikrin varmı??Sen fikir söylemek için illa tek yolun saldırmak olduğunu düşünüyorsan evt bu forumda buna izin yok.Öbür türlü her görüşten her kişi fikirlerini belirtebilir.Tartışmak başka,kavga başka ve burası nihayetinde bir oyunun forumu.Siyasi parti yada haber forumu değil.

airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Haziran 09, 2009, 12:17:10 ÖS »

konuyu ben açtım  ve kilitliyorum 

daha öğrenecek çok şeyimiz var bu konuları konuşmaya başlamadan evvel.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!