Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 07:13:53 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKİYE 'NİN ASKERİ PERSONEL SAYISI  (Okunma Sayısı 7799 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Haziran 09, 2009, 10:38:31 ÖÖ »

%10"luk bilimadamlarının hiç biri Amerika"lı değil hepsi yurt dışından geldi...

zaten Amerika ırkı belli degilki toplama bişey her ülkeden birazcık insan toplamışlar
vedaaat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ayna Ayna De BAna Bi BEnden Fırlaması VAmı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Haziran 09, 2009, 11:38:48 ÖÖ »

zaten Amerika ırkı belli degilki toplama bişey her ülkeden birazcık insan toplamışlar

asıl sahıplerı kızılderılıler ama ıngılız ve fransız vatandaslararından olustular kı zaten ıngıltere ve ozellıkle fransa amerıkanın su andakı konumunun en buyuk pay sahııbı butn paralarını orada yatırıma kullandılar

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur....
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Haziran 09, 2009, 11:49:01 ÖÖ »

%10"luk bilimadamlarının hiç biri Amerika"lı değil hepsi yurt dışından geldi...

Saymadım bilemiyorum Smiley

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Haziran 09, 2009, 06:38:58 ÖS »

neye gırıyor Smiley
İran Fars ırkına girer, Araplar Sami ırkındandırlar. Araplar ve israilliler aynı kökenden gelirler. Farslar ise büyük pers medeniyetinin devamıdırlar. Köken olarak İngilizlere ve diğer Avrupa milletlerine yakındır diyebiliriz.
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Haziran 09, 2009, 08:02:21 ÖS »

amerıkanın teknolojısı varda ne olıo kıcı ırık ırak tan cıkamadılar Smiley savası asker kazanır ıstedıgın kadar bombala dagı tası vurursun bak bızde bombalıyoruz hergun yok bıtıyormu magaranın ıcınde adamlar yatar bmbala babam bombala oraya asker ınmeden bıtmez bu olay savas tamamen stratejı ısıdır ıyı egıtımlı asker ısıdır dunyada gerılla savasında turkıye kadar duzenlı ordusu olan bır devlet daha yok onun ıcın korkmayın bızı topla deıl dolarla yıkarlar SmileySmileySmiley
Amerika ıraktan cıkmak istiyor mum ki arkadasım birde o acıdan baksan amerika şuan ırakta istediğini yaptı onların amacı zaten ırağı tamamen kontrol altına almak değildi onların amacı ırağa girmek ,saddamı devirmek ülkede sünniler , şiiler , kürtler ver türkmenleri birbirine düşürmek ve ıraktaki petrolü kontrolleri altına almaktı aldılar da maalesef ıraklıların hem petrollerını alıyorlar hemde onlara silah satıp birbirleriyle savastırıyorlar bu savası nıye bıtırsınler kı  bitiripde ıraktan nıye cıksınlar aklın alıyo mu hic *pardon* bana görede artık askeri gücün herhangi bir anlamı kalmadı adamlar havadan radarlara yakalanmayan ınsansız ucaklarla gelıp bombalıyolar ve sen hiç bişi yapamadan ölüyorsun silah ıcat oldu mertlik bozuldu *hmm*
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Haziran 09, 2009, 08:05:17 ÖS »

ya bişi sorcam bu ırk muhabbetinin konuya yada konunun amacına ne yararı ver Huh? ne ırk olursa olsun yapılan icraat önemli ona bakarsanız saf olarak Türk bulmakta imkansız (lütfen bunuda tartışma konusu yapmayın) ama bakın Mustafa KEMAL ATATÜRK ne demiş ne mutlu Türküm diyene ben Türküm dedikten sonra ve adam gibi buna sahip çıkıp kendimi ve inancımı ve milletimi ve vatanımı ve bayrağımı kolluyorsam hangi ırktan hangi soydan geldiğimin ne önemi var ayrıca bu iran içinde ırak için de geçerli ama bende ne irandan ne ıraktan ne mısırdan ne de arapemirliklerinden bişi olmaz kanaatindeyim şuanda iranı şaha kaldıran tek bir adam oda olmasa iranın bir sözü olmaz ve gerçekten o insanlar kaypak insanlar Smiley

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
vedaaat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ayna Ayna De BAna Bi BEnden Fırlaması VAmı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Haziran 09, 2009, 10:09:32 ÖS »

Amerika ıraktan cıkmak istiyor mum ki arkadasım birde o acıdan baksan amerika şuan ırakta istediğini yaptı onların amacı zaten ırağı tamamen kontrol altına almak değildi onların amacı ırağa girmek ,saddamı devirmek ülkede sünniler , şiiler , kürtler ver türkmenleri birbirine düşürmek ve ıraktaki petrolü kontrolleri altına almaktı aldılar da maalesef ıraklıların hem petrollerını alıyorlar hemde onlara silah satıp birbirleriyle savastırıyorlar bu savası nıye bıtırsınler kı  bitiripde ıraktan nıye cıksınlar aklın alıyo mu hic *pardon* bana görede artık askeri gücün herhangi bir anlamı kalmadı adamlar havadan radarlara yakalanmayan ınsansız ucaklarla gelıp bombalıyolar ve sen hiç bişi yapamadan ölüyorsun silah ıcat oldu mertlik bozuldu *hmm*

bunları zaten yapıcaktı oradan cıkamamaları dedıgım konu o degıl konu su bır anda gırer cıkarız sandılar ama hergun askerlerını kaybedıyorlar sureklı asker sevkıyatı yapıorlar ama gene olmuyor olmazda cunku gerılla savası nedır bılmezler bunlar dıngıl bıraz Smiley yoksa senın saydıklarını zaten basardılar ama bunu basarana kadar hesapta olmayan cok fazla seyle karsılastılar.

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur....
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!