Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 09:50:46 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Adminlere Cevap niteliginde soru Beni ikna edin .!  (Okunma Sayısı 2613 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SuSKuN1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 01, 2009, 11:21:42 ÖS »

Ya beyler Bu eyaletdeki Konoşlandırma herkeze eşit ve aynı türden verilsin.! İlk Oyuna Basladıgımızda herkez esşit diyoruz.! Kredi bile alıyoruz hem katkımız olsun hemde ilk 5 girelim die? Bizim eyaletler de Ova 5 tane ise adamda 12 tane 7 tane 6 tane ova var.! Ya adam kafadan götürüyor Şimdi ben soruyorum bu adminlere Onda 12 ova var bende neden yok 5 tane var benim neyim eksik bende kredi aldım.! İlk 600 kredi  alışım oldu bu diyarda ilk pişman oldum.! Ne bidaha başlarım nede bidaha alrırım kredi ya herkeze eşit eyalet verilsin herkez Ayni yerlerde belirli eyaletleri olsun.!Adminler cavabınızı bekliyorum.!
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 01, 2009, 11:34:02 ÖS »

Daha önce öyle bi eşitsizlik dengesizlik vardı ama sonraki diyarlarda o sorun giderildi herkese eşit şekilde haritalar düşüyor diye biliyorum.baktığım herkesde standart olarak  5 X ova    4 X düzlük orman   4 X dağlar orman   4 X dağlar  4 X tepeler     4 X tepeler ve orman  var. en azından diyar 63 de bu şekilde

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2009, 11:39:16 ÖS »

adminle alakası yok arkadaşım sadece şans işi bu haritanı beğenmiyorsan oynamadan yeni bir hesap açabilirsin yeni hesap aç demek 2 hesabıda oyna demek değil beğendiğini oyna diğerine dokunma  Smiley

_LoNeSoMe_
BaybarS / muptiii ١٩٥٤
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 01, 2009, 11:58:52 ÖS »

Oyunda tek harita şekli olsaydı oyun tekdüze bir oyun olurdu, ve inan o zaman da sıkılırdın,oyundaki haritalar senin yorumlamana stratejine ve şansına bağlı olarak yararlı da olabilir zararlı da olabilir, oyunda herşeye bir sınır konulsa herşeyde çerçeveler belirlense oyunun ne güzel yanı kalacak ? herkes aynı şekilde koloni kuracak herkeste aynı düzen, tepeleri box yapmış olursun, ama taktik gereği karşındaki askeri dağlar da yeniyor olursun orada savaşırsın vs.vs oyun düşündürme ve birşeyleri yorumlama üzerine yapılanmış, herşeyi sana gösterse şöyle şöyle yap diye kim oynar bu oyunu ? Şahsen ben oynamam  Smiley Ki zaten böyle birşey olsa iyi oyuncu kötü oyuncu diye birşey olmaz herkes oyunu haritayı stratejiyi vs. yorumladığı şekilde puanlar alır yükselir gelişir...Bunu niye sorguladığını ve sitem ettiğini anlayamadım  *pardon* Bu kişinin seçimine bırakılmak zorunda herkes aynı taktikle oynamıyor çünkü arkadaşım, sen ova istersin ben odun için düzlük orman isterim, savunma için dağlar isterim, demir için dağlar orman isterim  *pardon* bunu belirleyemezsin...

Doğruyu konuşmak için iki kişi gerekir: Doğru söyleyen ve doğru anlayan.
SuSKuN1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 02, 2009, 07:39:58 ÖÖ »

Tamam haklısın oyunun zevk orda Oyunun strateji orda ama sonuçta oyunuyan az çok biliyor.! Nerde ne yapacagını bilir.! Ama yinede bir eşirsizlik var.! Yine yerleri beli olmasın ama herkeze 5 X ova    4 X düzlük orman   4 X dağlar orman   4 X dağlar  4 X tepeler     4 X orman verilsin sonuçta herkeze esşit verildigi için daha zor olur.! Birbirlerimize üstünlük kurmak istiyorsak böle kuralım ?
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Haziran 02, 2009, 07:57:18 ÖÖ »

adminle alakası yok arkadaşım sadece şans işi bu haritanı beğenmiyorsan oynamadan yeni bir hesap açabilirsin yeni hesap aç demek 2 hesabıda oyna demek değil beğendiğini oyna diğerine dokunma  Smiley
*SCRATCH*

sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 02, 2009, 08:57:40 ÖÖ »

Tamam haklısın oyunun zevk orda Oyunun strateji orda ama sonuçta oyunuyan az çok biliyor.! Nerde ne yapacagını bilir.! Ama yinede bir eşirsizlik var.! Yine yerleri beli olmasın ama herkeze 5 X ova    4 X düzlük orman   4 X dağlar orman   4 X dağlar  4 X tepeler     4 X orman verilsin sonuçta herkeze esşit verildigi için daha zor olur.! Birbirlerimize üstünlük kurmak istiyorsak böle kuralım ?

peki bu söylenilen gibi verildiği vakit; farzedelim harita da bütün dağlar ve dağlar ormanlar kenarlara denk gelirse o zamanda konu açılmayacak mı haksızlık var diye... Huh?

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
SuSKuN1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 02, 2009, 02:17:33 ÖS »

peki bu söylenilen gibi verildiği vakit; farzedelim harita da bütün dağlar ve dağlar ormanlar kenarlara denk gelirse o zamanda konu açılmayacak mı haksızlık var diye... Huh?

Cool
Nerde olursa olsun.!Sonuçta herkezde eşit eyalet olacak.! Bi ekonmik üstünlük veya Nufus üstünlügü olmucak.!Ama bende 5 tane ova varsa odamda 9-10-12 tane ova varsa Ozaman adam benden hem ekonomi olarak üstün olacak hem nufus üstünlügü olacak hemde askeri üstünlük olacak ? Diyelimki adamın 8 tane ovası var.! 8 zinide eyaletleştimiş.! Adam saglıgı 20-25 yapar ambarlarıda 25-30 yaparsa Loncalarıda nufusa verirse.! Köybaskını bile çeksen fayda etmez.! Kalesi içinde Ektra İstihkam basar Ondada asker yakalatmaz.!
Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Haziran 06, 2009, 06:21:47 ÖÖ »

Emredersiniz !

Bu arada sen gerçek hayatta ülkendeki doğal kaynakları seçebiliyor musun ? ? ? Mesela ülkemizde çok miktarda petrol olsaydı? herkes eşit olacak ya hani ? ? ?

Haritalar rastgele veriliyor. Bunları kullanmak stratejidir. İlla dagları box yapmana gerek yok. Haritana göre stratejini oluşturabilirsin. Bu da oyunun bir gereği.

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Haziran 06, 2009, 12:07:46 ÖS »

Emredersiniz !

Bu arada sen gerçek hayatta ülkendeki doğal kaynakları seçebiliyor musun ? ? ? Mesela ülkemizde çok miktarda petrol olsaydı? herkes eşit olacak ya hani ? ? ?

Haritalar rastgele veriliyor. Bunları kullanmak stratejidir. İlla dagları box yapmana gerek yok. Haritana göre stratejini oluşturabilirsin. Bu da oyunun bir gereği.
*ok* BU CEVAP YETERLİ SANIRIM SENİN İÇİN

akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 07, 2009, 06:46:57 ÖÖ »

kardeş kızıyorsun ediyorsun adınla çelişiyorsunda iyi oyuncu herhalukarda her şart altında iyidir kötüde tam tersi haritalar rastgele veriliyor bunu program yapıyor kalkıpta bu adam iyi olsun diye birisi ona ova dolu bir yer verecek değil derdini anlatmıssın cevap yazanında olmus ama gereksiz uzuyor farkındaysan ne dersen de istediğin olmayacak bunu bilde Grin

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
willsiz
serwet
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Haziran 07, 2009, 04:26:28 ÖS »

Emredersiniz !

en gsel cwp budur konuda konusmanın mantıgı yog Huh? Huh?

>>>>>>>ZAFER, HAKKIN VE HAKKA İNANANLARINDIR.Biz kaleler yıkar, ordular yeneriz. Ancak gönül kırmayız.<<<<<<<
KANLI_KRAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

cahille tartışacağına alimle taş taşı daha iyidir

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Haziran 19, 2009, 10:09:28 ÖÖ »

en güzeli şanş işi ben 4 ovayla çevrili bir box defans  dağlar bulmak için saat lerdce uğraştım sonunda buldum
bu oyun zeka ve strateji oyunu işi biicen işe gitmicen usta

ZOR OLAN YAPILIR ; İMKANSIZ OLAN VAKİTALIR.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!