Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 08:06:47 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ticaretle ilgili önerilerin dikkate alınmaması  (Okunma Sayısı 5179 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Amasya
Parasitic life style !!
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mayıs 19, 2009, 03:21:55 ÖS »

1. var sayım demisim yane orda kesin bir tezat oldugunu belirtmemisim
2.bazılarının yazdıklarını dikkate alıyorum zaten orda senin yazdıgını dikkate aldımki cevap yazdım
3.insanlar sadece bu oyundakileri bilmez bildigim konular dedim ben bu oyunla dünyaya gelmedim büütn bildiigm konuları kastettim
4.yeni bir ego dalgası var demekki sende insanda bir ego olusmazki her zaman degisik egolar olusur
5.büyük derken yasını alabilirmiyim büyüksen tabiki saygı gösteririm ama yanlıs yapıyorsanda yinede uyarırım
6. da benden olsun konuyu kendi adıma kapattım cünkü anlamadıgım bir nedenden tartısıyoruz  Huh?

Manyofobi+
payitaht
Yusuf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Mayıs 19, 2009, 03:30:19 ÖS »

(Beyler tamam biraz sakin...  Yaa biriniz alttan alın ölmessiniz küçücük bir şey için kalbinizi kırıyorsunuz.)
 Yaa arkadaşlar bu oyunda yeni ticaretin planlamasını o kadar baştan sağma yapmışlar ki hile yapmak hemen hemen her insanın aklına geliyor. Ve hileyide yapıyorlarda... Fakat ne kadar üyelik banlarlarsa banlasınlar burda kaybeden yine imperia sitesi oluyor.

Hayat ne yapamayacağımı söyleyenlerle dolu,gönlüm ise yapabileceğimi söyleyen hislerle.
 Bu savaş uğruna feda ettiğim hayallerim galip gelinceye kadar hep yakamda olcaklar.
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mayıs 19, 2009, 03:36:24 ÖS »

1. Smiley Sanırım ilk cümlenden bahsediyorduk.
yok öle bir sistem sistemin tek yaptıgı ip kayıt edip o ip deki hesapları kayıt etmek ve bunları kontrol etmek  bu kdar  Smiley
2. Dikkate alıyorsan sevindim.Fakat yazdığın cümle bende bu hissi uyandırmadı.
3.Verdiğim cevap; ''Bence Sende Öle Yap Egonu bastır Modaretör Olmakla Oyunu Süper Biliyorum Sanma'' ithafendir.
4.Ego;aciz insanların duygularını bastırmak amacıyla elinde ki imkânlarla yapmaya çalıştığı saçmalıklardır benim gözümde,lâkin böyle bir kişiliğe sahip değilim.Ha olsaydım eğer,o cümlenden sonra ceza verirdim.Bugüne kadar benim düşünceme zıt olan birine ceza vermedim,ya da kendime uymayan herhangi sebepten dolayı.
5.Sanırım yazdığım 2. şıkkı tekrar geri alıyorum.Yazdıklarımı okusaydın yaşımı da öğrenirdin.
6. Peki Öyle olsun bakalım.
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2009, 03:47:09 ÖS Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mayıs 19, 2009, 03:37:21 ÖS »

yaaa beyler bunca yazıyı bunun için yazmadım ben sadece o 0.1 işleminin kalkması için yazdım
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mayıs 19, 2009, 03:41:22 ÖS »

yaaa beyler bunca yazıyı bunun için yazmadım ben sadece o 0.1 işleminin kalkması için yazdım
Diğer oyunculardan da bu  doğrultuda öneri gelirse olabilir.Fakat bu konuyu daha önce konuştuğumda; '' Bir kota türü uygulama olsun '' şeklinde görüşümü belirtmiştim.Kotanın zaten olduğunu,minimum satılabilecek fiyatın 0.1 maksimum 99 olduğunu söylemişlerdi Smiley

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Mayıs 19, 2009, 03:44:54 ÖS »

aslında  şu alt limit olayı vardı o daha güzeldi odun için 0.5 demir 2.5 taş 1 bunun altı olmasın dendi üst limit serbest dendi bu güzel bir uygulama olur bence
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mayıs 19, 2009, 03:45:38 ÖS »

Diğer oyunculardan da bu  doğrultuda öneri gelirse olabilir.Fakat bu konuyu daha önce konuştuğumda; '' Bir kota türü uygulama olsun '' şeklinde görüşümü belirtmiştim.Kotanın zaten olduğunu,minimum satılabilecek fiyatın 0.1 maksimum 99 olduğunu söylemişlerdi Smiley

Ceza sebebi fiyatlar değil bu fiyatları vermek için açılan multihesaplar.Değilse kim satar 0.1 e  demirini *pardon*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
Amasya
Parasitic life style !!
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mayıs 19, 2009, 03:45:51 ÖS »

1. Smiley Sanırım ilk cümlenden bahsediyorduk. 2. Dikkate alıyorsan sevindim.Fakat yazdığın cümle bende bu hissi uyandırmadı.
3.Verdiğim cevap; ''Bence Sende Öle Yap Egonu bastır Modaretör Olmakla Oyunu Süper Biliyorum Sanma'' ithafendir.
4.Ego;aciz insanların duygularını bastırmak amacıyla elinde ki imkânlarla yapmaya çalıştığı saçmalıklardır benim gözümde,lâkin böyle bir kişiliğe sahip değilim.Ha olsaydım eğer,o cümlenden sonra ceza verirdim.Bugüne kadar benim düşünceme zıt olan birine ceza vermedim,ya da kendime uymayan herhangi sebepten dolayı.
5.Sanırım yazdığım 2. şıkkı tekrar geri alıyorum.Yazdıklarımı okusaydın yaşımı da öğrenirdin.
6. Peki Öyle olsun bakalım.

Dedigim Gibi Konuyu Kapattım 1. Cümlede Bana Ait Degil Yanlıs Alıntı Yapmıssın 3. şıktada senin degil benim verdigim cevap o anlam karmaşası olmuş 4.ego hakkında tamamen yanlıs düşünüyosun BENCE ....Kolay Gelsin

Manyofobi+
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mayıs 19, 2009, 03:48:24 ÖS »

Dedigim Gibi Konuyu Kapattım 1. Cümlede Bana Ait Degil Yanlıs Alıntı Yapmıssın 3. şıktada senin degil benim verdigim cevap o anlam karmaşası olmuş 4.ego hakkında tamamen yanlıs düşünüyosun BENCE ....Kolay Gelsin

İlk alıntı düzeltildi.
3.Cümle yazdığım gibi senin cevabına ithafen yazılmıştır.

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mayıs 19, 2009, 03:49:54 ÖS »

Ceza sebebi fiyatlar değil bu fiyatları vermek için açılan multihesaplar.Değilse kim satar 0.1 e  demirini *pardon*
yani bence de ama işte 0.1 olayı kalksın maksat o ben bu  konuyu açarken amacından sapacağını düşünmemiştir konuya dönsek ii olur
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mayıs 19, 2009, 03:57:53 ÖS »

Bunlar daha öncede öneri olarak yazıldı.Dediğim gibi sadece Türk oyuncular oynamıyor ve diğer oyuncularında bu doğrultuda bir görüşü olursa,ImperiaOnline yönetimi bunu göz önünde bulunduracaktır.

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mayıs 19, 2009, 03:59:20 ÖS »

Bunlar daha öncede öneri olarak yazıldı.Dediğim gibi sadece Türk oyuncular oynamıyor ve diğer oyuncularında bu doğrultuda bir görüşü olursa,ImperiaOnline yönetimi bunu göz önünde bulunduracaktır.
sayın modum dediğim yere geliyoruz sorun da o onlar şikayette bulunmazlar alışmışlar sömürgeciliğe bu da binevi sömürge işi
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Mayıs 19, 2009, 04:00:18 ÖS »

0.1 den satışın kalkması çözüm değil   alt sınır ve üst sınır belirlenmeden bu iş olmaz  yıllardır bu oyun oynanıyor  bi malın maksimum çıkacağı fiyatta belli minumumuda belli 
odun 0.49 dan aşağı inmez işte s
ze alt limit   demir  . 2.4 ten aşağı inmez  taş 0.8 den aşağı inmez   bunları alt limit belirlersin herşey düzelir .  oldukçada basit bir iş.  ki zaten hangi savaş oyun nda varki sattığın bir malın parasının 40 dakka veya bir saat sonra alabilmek. varsada ben bilmiyorum.

bir de çok merak ediyorum   yabancı oyuncular bu ticaret sisteminin neresini beğenmişlerde değişmemeesi için öneri sunmuyorlar bir yıldır.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Mayıs 19, 2009, 04:05:26 ÖS »

0.1 den satışın kalkması çözüm değil   alt sınır ve üst sınır belirlenmeden bu iş olmaz  yıllardır bu oyun oynanıyor  bi malın maksimum çıkacağı fiyatta belli minumumuda belli 
odun 0.49 dan aşağı inmez işte s
ze alt limit   demir  . 2.4 ten aşağı inmez  taş 0.8 den aşağı inmez   bunları alt limit belirlersin herşey düzelir .  oldukçada basit bir iş.  ki zaten hangi savaş oyun nda varki sattığın bir malın parasının 40 dakka veya bir saat sonra alabilmek. varsada ben bilmiyorum.

bir de çok merak ediyorum   yabancı oyuncular bu ticaret sisteminin neresini beğenmişlerde değişmemeesi için öneri sunmuyorlar bir yıldır.
işte yanıt bu ali abi ya yanıt bu demek istediğimm bu sana kucak dolusu sevgiler abi
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Mayıs 19, 2009, 04:10:49 ÖS »

Görüşler bölümüne bu düşüncülerinizi belirtebilirsiniz.O yazılar adminler tarafından okunuyor.
Dediğim gibi bende bir kota konulmasından yanayım,fakat elden birşey gelmeyince derde çare bulunmuyor Smiley

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!