Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 02:36:29 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: The Coca Cola Company  (Okunma Sayısı 5857 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
payitaht
Yusuf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mayıs 16, 2009, 12:14:08 ÖS »

Maç izleekren kola içmeyin ve cips yemeyin demiyorum. Coca Cola içmeyin ve Ruffles, Doritos, Lays yemeyin diyorum. Ruffles'a aşırı derecede benzeyen ve tamamı Türk yapımı olan cipsler var. Ayrıca Türk malı olan kolalar da var. Smiley

Bencede... Yaa hadi yemesen ne olur ki... Ölmessin maç izlerken cips yemeyince heralde... Tongue Grin

Hem sağlığına zararlı hem cebine zararlı hem memlekete zararlı hemde mazlumlara zararlı... Bunca zarar varken sen sadece boğaz getirisini düşünüyosun.  Smiley Grin Smiley

Hayat ne yapamayacağımı söyleyenlerle dolu,gönlüm ise yapabileceğimi söyleyen hislerle.
 Bu savaş uğruna feda ettiğim hayallerim galip gelinceye kadar hep yakamda olcaklar.
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Mayıs 16, 2009, 12:15:50 ÖS »

en iyisi televizyon izlerken kabak çekirdeği ay çekirdeği en cok sevidiğim ay çekirdeği ben onsuz o bensiz yapmaz Tongue *hahaha*
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mayıs 16, 2009, 12:20:03 ÖS »

en iyisi televizyon izlerken kabak çekirdeği ay çekirdeği en cok sevidiğim ay çekirdeği ben onsuz o bensiz yapmaz Tongue *hahaha*

Şahsen ben maç izlerken genelde birşey yiyip içmem.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mayıs 16, 2009, 12:25:27 ÖS »

bnde ıcmem çunku gol oldugunda heryerı dağıtırım helekı bı fb-gs maçı olursa off..... gelelım konuya ya aslında yerlı malı yurdum malı fln dıyoruzda halk turk malı olsa alıcak aslında pıyasadan su yabancı malları bıraz azaltıp yerlı ama buna dıkakt lutfen KALITELI malları pıysaya surmemız lazım sadece gıda sektorunda değil arkadaslar bunada onem verın yabancı malalr her sektorde kendını gostermıs durumda ınsanlar yenı markalar çıkartıp onalrı yaygınlaştırmalı bu ulkede ve bunları yapıcak olanlarda geçnlerımız ıcımden karamsarlık yapmak gelıyort fkt yapmıcam ayıp olur o yuzden sunu soylım bnce bu gençlık bunu başarabılır (ne kdr zor olsada;)
payitaht
Yusuf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mayıs 16, 2009, 12:26:13 ÖS »

Şahsen ben maç izlerken genelde birşey yiyip içmem.

Walla yaaa  

Maç izlenirken bir şey yenmiyor. Bi ara denedimde heyecandan bardağı kırıp tabağı yiyodum az daha.

Hayat ne yapamayacağımı söyleyenlerle dolu,gönlüm ise yapabileceğimi söyleyen hislerle.
 Bu savaş uğruna feda ettiğim hayallerim galip gelinceye kadar hep yakamda olcaklar.
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Mayıs 16, 2009, 12:32:26 ÖS »

ÇİN MALINA HAYIR
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mayıs 16, 2009, 12:35:08 ÖS »

ÇİN MALINA HAYIR

kulaldıgın tum ıvırzıvırlar çın malı eger cın malına hayır dıyorsan atta goerlım o ıvırzıvırları:D
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Mayıs 16, 2009, 12:39:40 ÖS »

:Dbu zor işte *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Mayıs 16, 2009, 03:22:54 ÖS »

yaw bence herşeyin türk malı çıkmalı ondan sonra yabancı ülkelere türkiyede çalıştırmamalı yada aldıkları paranın %50 sini vermeli türkiyeye o zaman israile degilde bize çalışmış olurlar ahhh şu hükümetler işlerini bilmiyorlar varya
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mayıs 16, 2009, 03:37:40 ÖS »

yaw bence herşeyin türk malı çıkmalı ondan sonra yabancı ülkelere türkiyede çalıştırmamalı yada aldıkları paranın %50 sini vermeli türkiyeye o zaman israile degilde bize çalışmış olurlar ahhh şu hükümetler işlerini bilmiyorlar varya
Para olsa yapıcaklar,ceplerine atmaktan bişey yapmaya para kalmıyo *freak*

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mayıs 16, 2009, 03:38:46 ÖS »

arkadaslar yerlı malı çıkartıcaklar sıyasetcıler değil işadamalrı yanı kısacası para olan adamlar
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Mayıs 16, 2009, 05:05:29 ÖS »

devlet bir paket yapsa adamlar yatırımlarını onların üstüne yapsa ve dışarıdan ve dış ülkelerin içerdeki bagıntıları kalksa bizim milletimiz almak zorunda kalır  Wink
Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mayıs 17, 2009, 10:21:49 ÖÖ »

Konu kilitlenmiştir

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!