Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 06:07:19 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: The Coca Cola Company  (Okunma Sayısı 5860 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 15, 2009, 06:15:39 ÖÖ »

Değerli Türkler, hepinizi tüm Coca Cola Company ürünlerini boykot etmeye çağırıyorum. Eminim çoğunuz bunun nedenini merak ediyordur. Aranızda belki bilen vardır ama ben yine de açıklamak isterim. Coca Cola Company adlı içecek firmasının sahibi kazandığı paranın bazen yarısını, bazen de yarısından fazlasını İsrail'e vermektedir. Bu paralar özellikle İsrail ordusuna gitmektedir. Dolayısıyla içtiğiniz her Coca Cola ile de bir Filist insana kurşun sıkmış oluyorsunuz. Zaten "The Coca Cola Company" adlı içecek firmasının sahibi Yahudi kökenli bir ABD vatandaşıdır. İsrail sadece Filistin'e değil, tüm İslam dünyasına savaş açmıştır. Buna inanmayanınız olabilir fakat elimde belgeler de var. Birazdan bu belgeleri göreceksiniz. İsraillliler, Filistin'i işgal etmeden önce dünyanın dört bir tarafından bu bölgeye toplandılar. Sonra Siyonist inancı gereğince Filistin'i işgal edip birçok Filist'i öldürdüler. Tevrat'ta Yahudiler'e vaad edildiği öne sürülen kutsal topraklar vardır. Yahudiler, Siyonizm inancı gereğince bu kutsal toprakların üstünde büyük İsrail devletini kurmaya çalışmaktadırlar. Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi de kutsal toprakların içine girmektedir. Bütün İslam aleminin de İsrail'e meydan okuması kaçınılmaz olmuştur. Artık belgelere geçmek istiyorum. Aşağıyı lütfen inceleyin.

http://www.aleviforum.com/showthread.php?t=3311
http://www.seyvet.com/foto/4242/
http://www.israilboykot.com/

Sebebini bilmediğim bir sorundan dolayı resim ekleyemiyorum ve ben de bu bağlantıları paylaşmak istedim. Elimde bunu doğrulayacak süper bir e-posta var. Bana bu forum üzerinden özel mesajla msn adresinizi yazın, ben de size elektronik postayı yollayayım.

Türkiye'deki Coca Cola Company ürünleri:
    * Coca-Cola
    * Sprite
    * Fanta
    * Cappy
    * Nestea
    * Powerade
    * Schweppes
    * SenSun
    * Burn
    * Damla Su
    * Coca-Cola Light
    * Coca-Cola Zero

BOYKOT EDİLECEK ÜRÜNLER LİSTESİ

İsrail'in kazanç sağladığı ürünler: Bunların çoğunun sahibi Amerikan olarak bilinir. Fakat bunların sahipleri ABD'de yaşayan Yahudiler'dir ve bu firmaların çoğu kazandıkları paranın bir kısmını düzenli olarak İsrail'e vermektedirler.

Coca Cola
Sprite
Fanta
Cappy
Nestea
Powerade
Schweppes
SenSun
Burn
Damla Su
Coca Cola Light
Coca Cola Zero
Marlboro sigara
Turkuaz su
Erikli su
McDonald's
Nescafe
Nestle (tüm Nestle ürünleri)
Lipton çay
Pizza Hut
Starbucks Coffee
L'oreal
Careffour
Knorr
Ariel
Huggies
Maggi
Pantene
Nokia
Intel
Ruffles
Doritos
Lays
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2009, 06:44:43 ÖS Gönderen: seyhun » Kayıtlı
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Mayıs 15, 2009, 08:23:21 ÖÖ »

zaten birisi colanın içindeki madderleri ogrense bir daha içmez burda denizlide coca colanın içinden cıkan bir maddeyi araştırmaya alıyorlar ve o madde fare kuyrugu cıkıo bendede cıkmıstı bir kere bir daha cola içmedim
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2009, 11:16:35 ÖÖ »

cola turkamı içelim şimdi  Grin
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 15, 2009, 02:03:30 ÖS »

Aslında hiç kola içmesek daha iyi olacak.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 15, 2009, 03:35:03 ÖS »

bı ıceceklerı bırakmak ıcın ıyı bı ıradenızın olması lazım e sızce bu turk halkında varmı? o yuzden boyle yazıalrı okullarada dağıtıyorlar bu markanın ıcecekelrı ıse ısraıle yardım edılıyor ıcmeyın dıye hayır bence yanlıs acıdan bakıyorsunuz soyle dusunun kardesım bu bı ıcıcek pekı yararı varmı yok zararı var muthıs bı zararı var eee eeee anı ınsanalkr gozlerıyle gordulerıne ınanırlar ya bu laf su devırde gerçekligini kaybetmıstır sana zararlı olan bırşeyı kendı ıradenle yapıyorsan sen akıllıyım dıye geçınemezsın.... sende kola ıcıyormusun dıye sorarsanızda hayır ıcmıyorum;) ama ısraıle yarıdımlarından değil hem zararlı oldugu ıcın hemde tadını sdevmedıgım ıcın bnce sızlerde bırakın ınanın bana 50 yasınızdasn sonrasını mrk edıyorsanız ıcmeyın;) 30dan sonrasınıda tehlıkeye atmayın
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 15, 2009, 03:41:46 ÖS »

Bir kişi gerçekten İsrail'e boykot uygulamak istiyorsa, bu sadece Coca Cola ile sınırlı kalmamalıdır. En basitinden; Doristos ve Ruffles yememelidir, Ariel kullanmamalıdır, Damla Su içmemelidir Intel kullanmamalıdır, Turkuaz Su içmemelidir, Erikli Su içmemelidir. Eğer gerçekten boykot edeceğinize söz verecekseniz hiç üşenmeden bütün İsrail mallarını sayıp dökerim. Çok ciddiyim, hiç de şikayet etmem. Şimdi boykot uygulayacak kişilerden haber bekliyorum. Lütfen bildirin, ben de size İsrail ürünlerini sayıp dökeyim.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 15, 2009, 03:44:20 ÖS »

Bir kişi gerçekten İsrail'e boykot uygulamak istiyorsa, bu sadece Coca Cola ile sınırlı kalmamalıdır. En basitinden; Doristos ve Ruffles yememelidir, Ariel kullanmamalıdır, Damla Su içmemelidir Intel kullanmamalıdır, Turkuaz Su içmemelidir, Erikli Su içmemelidir. Eğer gerçekten boykot edeceğinize söz verecekseniz hiç üşenmeden bütün İsrail mallarını sayıp dökerim. Çok ciddiyim, hiç de şikayet etmem. Şimdi boykot uygulayacak kişilerden haber bekliyorum. Lütfen bildirin, ben de size İsrail ürünlerini sayıp dökeyim.

dostum saymana gerek yok marka ısmı ıng. olan herşey;)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mayıs 15, 2009, 03:46:07 ÖS »

dostum saymana gerek yok marka ısmı ıng. olan herşey;)

Damla Su, Erikli Su, Turkuaz Su
Yukarıdakilerin ismi Türkçe ama bunlar Yahudi malı.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mayıs 15, 2009, 03:47:40 ÖS »

Damla Su, Erikli Su, Turkuaz Su
Yukarıdakilerin ismi Türkçe ama bunlar Yahudi malı.

detaylara takılıyorsun ama neyse sen say yınede bnde almamaya çalısırım;)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mayıs 15, 2009, 03:51:01 ÖS »

detaylara takılıyorsun ama neyse sen say yınede bnde almamaya çalısırım;)

Birazdan yemek yiyeceğim. Gelince sayarım. (en fazla 1 - 2 saat sonra)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mayıs 15, 2009, 06:38:38 ÖS »

İsrail ürünleri

Coca Cola
Sprite
Fanta
Cappy
Nestea
Powerade
Schweppes
SenSun
Burn
Damla Su
Coca Cola Light
Coca Cola Zero
Marlboro sigara
Turkuaz su
Erikli su
McDonald's
Nescafe
Nestle (tüm Nestle ürünleri)
Lipton çay
Pizza Hut
Starbucks Coffee
L'oreal
Careffour
Knorr
Ariel
Huggies
Maggi
Pantene
Nokia
Intel
Ruffles
Doritos
Lays

Ayrıca "Şaypa" marketlerden de alışveriş yapmamanızı rica ediyorum. Çünkü kazançlarını PKK'ya aktarıyorlarmış. Yeni bir ürün duyduğumda boykot listesine eklerim.
KleopatRa
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mayıs 16, 2009, 04:34:38 ÖÖ »

O zaman hiç birşey yiyip içmeyelim seyhun israil yapımı ürünler çok fazla gördüğüm kadarıyla ve ben bazı ürünlere aşırı bağlıyımdır, ve artık bunları yazsakda fayda etmez ; Bunları yazmakla fayda ettiğin yüzde %2 'dir . Çünkü maç izlerken televizyonun karşısında cola ve cips çok iyi gider ... Ben İsrail ürünü diye hiç bir zaman bunları yemeyecek miyim  Huh? Bu ürünler israilin ürünüdür fakat ortaklığı vardır sadece . Kar oranı %5 dir. Az demiyorum herkes alsa çok para kazanıyorlar... Fakat türkiyede herşey artık yabancılaşmaya başladı .Türk ürünleri az çok görüyorum. Zaten Türkiye o kadar çok güzel pazar ki adamlar pazarını kurmuşlar ve bizlerde o pazara kazanç sağlıyoruz zaten kural bu değil mi ? Bir aile alışveriş merkezinden en az ( normal düzeyli aileler) 100 ytl lik aylık masraflarını yaparlar.. Bu marketten yaptığı alışverişteki aldığı ürünlerinin ne yazıkki %95'i YABANCI MAL'ıdır Smiley Bu yüzden artık Türkiye durdurulamaz bir tüketici esirliğine düşmüştür Artık böyle yazıları dikkati almayanlar bile var saygılarımla...
« Son Düzenleme: Mayıs 16, 2009, 04:40:48 ÖÖ Gönderen: KleopatRa » Kayıtlı

Ben kendimden başka kimseden korkmam bu hayatta ya sen?
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mayıs 16, 2009, 07:29:00 ÖÖ »

O zaman hiç birşey yiyip içmeyelim seyhun israil yapımı ürünler çok fazla gördüğüm kadarıyla ve ben bazı ürünlere aşırı bağlıyımdır, ve artık bunları yazsakda fayda etmez ; Bunları yazmakla fayda ettiğin yüzde %2 'dir . Çünkü maç izlerken televizyonun karşısında cola ve cips çok iyi gider ... Ben İsrail ürünü diye hiç bir zaman bunları yemeyecek miyim  Huh? Bu ürünler israilin ürünüdür fakat ortaklığı vardır sadece . Kar oranı %5 dir. Az demiyorum herkes alsa çok para kazanıyorlar... Fakat türkiyede herşey artık yabancılaşmaya başladı .Türk ürünleri az çok görüyorum. Zaten Türkiye o kadar çok güzel pazar ki adamlar pazarını kurmuşlar ve bizlerde o pazara kazanç sağlıyoruz zaten kural bu değil mi ? Bir aile alışveriş merkezinden en az ( normal düzeyli aileler) 100 ytl lik aylık masraflarını yaparlar.. Bu marketten yaptığı alışverişteki aldığı ürünlerinin ne yazıkki %95'i YABANCI MAL'ıdır Smiley Bu yüzden artık Türkiye durdurulamaz bir tüketici esirliğine düşmüştür Artık böyle yazıları dikkati almayanlar bile var saygılarımla...
Katılıyorum Wink

maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mayıs 16, 2009, 11:43:40 ÖÖ »

aslında YERLİ MALI YURDUM MALI HERKES ONU KULLANMALI
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Mayıs 16, 2009, 12:08:15 ÖS »

Maç izleekren kola içmeyin ve cips yemeyin demiyorum. Coca Cola içmeyin ve Ruffles, Doritos, Lays yemeyin diyorum. Ruffles'a aşırı derecede benzeyen ve tamamı Türk yapımı olan cipsler var. Ayrıca Türk malı olan kolalar da var. Smiley
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!